Рим - 23 тема

  • 50 480
  • 725
  •   1
Отговори
# 195
  • Milano
  • Мнения: 3 610
https://www.coopculture.it/events.cfm?id=1517

Оттук ли пробвахте?

Кликвате на линка за ваучер и после вдъното на следващата страница въвеждате кода и мейл.

Това е единственият начин за получаване на ваучер.

Последна редакция: пн, 08 юни 2020, 07:12 от regina di cuori

# 196
  • Перник
  • Мнения: 111
https://www.coopculture.it/events.cfm?id=1517 Единственият път, в които ми отговориха беше на 30.03, ето това: Gentile cliente, abbiamo preso in carico la Sua richiesta. Per effetto del DPCM dell’8 marzo 2020, valido fino al 3 aprile 2020, che vede la chiusura dei musei e degli altri istituti e luoghi della cultura, Coopculture sospende, temporaneamente, il servizio di informazione e prenotazione telefonica e di vendita on line. Sul sito saranno pubblicati aggiornamenti relativi alla ripresa dei servizi ordinari.
CoopCulture è in attesa da parte del MIBACT, titolare del servizio e diretto beneficiario degli introiti di biglietteria, di indicazioni sulla possibilità di effettuare o meno i rimborsi, e/o proporre soluzioni alternative.
После вече нищо. Това го има и вариант на английски. Но утре ще пробвам това с ваучера.Много благодаря за информацията!!!☀

Оттук ли пробвахте?

Кликате на линка за ваучер и после вдъното на следващата страница въвеждате кода и мейл.

Това е единствения начин за получаване на ваучер.

# 197
  • Перник
  • Мнения: 111
@regina di cuori, получих ваучерите.Много ти благодаря, че ме светна. 😏☀❤

# 198
  • Milano
  • Мнения: 3 610
Моля😊.

# 199
  • Мнения: 1 671
От гара Термини до Чиампино с какво може да се придвижа? За колко време?

# 200
  • IT
  • Мнения: 3 704
До града Чампино или летище Чампино?

# 201
  • Мнения: 1 671
До летището. Правех си планове - от София до Рим, после влак до Пиза и обратно пак така - влак и после самолет.

# 202
  • IT
  • Мнения: 3 704
Ако работят шатъли те със шатъл, зависи по кое време на деня, но да кажем че сутрин, когато няма движение е 30-40 мин

# 203
  • Мнения: 14 471
Алиталия най накрая ми изпратиха ваучера за канселираният полет, за което съм много доволна тъй като по принцип препращаха към посредника чрез който са купувани билетите (купувала съм ги през друг сайт, не фирмения).
Само че не мога да разбера дали ми дават ваучер от 138 долара на билет или само за 138 долара, аз бях купила 3 билета всеки на тази цена.
Някой ако може да преведе, иначе най-отдолу в мейла са имената на тримата пътуващи и номерата на трите билета:
Скрит текст:
Gentile Cliente,
Ti informiamo di aver emesso un buono elettronico (EMD) a te intestato del valore complessivo di USD138, incluso il bonus di USD16.30.

Potrai utilizzarlo per acquistare biglietti elettronici a te intestati verso qualsiasi destinazione operata da

Alitalia, attraverso il nostro Contact Center.

Il buono è valido per volare entro un anno dalla data di emissione e non è rinnovabile.

Ti invitiamo a custodire con cura il codice del buono in quanto Alitalia non sarà responsabile per

eventuali usi impropri/illeciti dello stesso.

Ti preghiamo di non rispondere a questa email.

Cordiali saluti

Alitalia – Contact Center

# 204
  • Milano
  • Мнения: 3 610
"Уважаеми клиент,
Уведомяваме те, че сме издали електронен ваучер на твое име на обща стойност $138, в т.ч. бонус от $16.30.

Можеш да го използваш за закупуване на електронни билети на твое име за всяка дестинация, изпълнявана от Алиталия чрез нашият Контакт Център.

Ваучерът е валиден за летене до една година от датата на издаване и не е възобновяем.

Призоваваме те да съхраняваш внимателно кода на ваучера, тъй като Алиталия не носи отговорност за евентуална негова неправилна или незаконна употреба.

Моля да не отговаряш на този мейл.

Сърдечни поздрави!

Алиталия - Контакт Център"

# 205
  • Мнения: 14 471
Благодаря! Ще трябва явно да звъня да уточня на всеки ли е тази сума след като са ми написали имената и номерата на билетите.

# 206
  • Milano
  • Мнения: 3 610
Моля😊. Ваучерите са поименни (пише го на сайта). Или изчакваш или се обаждаш да питаш за другите два.

# 207
  • Мнения: 45
Здравейте Simple Smile
Планирам седмица в Рим в началото на август. Тъй като в апартамента, който съм резервирала, можем да се настаним след 15:00 часа, се чудя какво да правим след като кацнем в 07:45 на летището. Ще бъдем с по две чанти ръчен багаж и няма да е особено удобно да обикаляме с него. Бях чела в темата преди време, че във Ватиканските музеи има място за оставяне на багаж, дали още  има такава опция? Идеята ми е от летището да отидем със Ситбус до Ватикана, след като обиколим да си вземем багажа и да отидем към апартамента, който е близо до площад Барберини. Другият вариант е да оставим багажа на Термини и ... още не съм измислила накъде да поемем. В Боргезе доколкото знам също не допускат с чанти, но обиколката е два часа и после пак трябва да го мисля. Как ви се струва по-удачно? Първо посещение ще ни е в града, много се надявам всичко да е наред и да не се провали.

# 208
  • Варна
  • Мнения: 1 951
А пробвахте ли да се договорите с домакина да си оставите чантите преди настаняването? Правим го всеки път като пътуваме и в 90% от случаите измисляме съвместно нещо. Иначе да обикаляш с багажа е луда работа...

# 209
  • Манчестър
  • Мнения: 2 479
За апартаменти нямам идея как е, но хотелите навсякъде приемат багаж , ако пристигнете преди часа на настаняване. В Рим беше същото. Оставихме багажа в хотела и оттам пеша до Колизеума.

Общи условия

Активация на акаунт