Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 56 171
  • 762
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 436
Блу, какво да очаквам след манипулацията? Отоци, синини, колко болка, за колко време отшумява? Мога ли да се покажа пред хора и кога?

И на мен по-логично ми звучат конци...

Аз имах същото питане, ходих при Ванеска, доста подробно поговорихме явно не й е било ден при теб. Тя ми предложи следното - първо две процедури лазер за стопяване на мазнината в долната част, после конци тип Ancor по 3-4 на страна, филър в скулата - Ultra deep, Baby botox в челото. Предложението имаше резон, но цената е соленка, но най-вече ми повлия клипа, който гледах на поставяне на конците. За предпочитане е, ако се поставят да бъде петък, защото боли, може да има синини и отоци и едва ли ще ти е до това да се върнеш на работа. По скалата от 1 до 10 болката първите дни е според нея 7. Постепенно отшумява. Е, отказах се, страх ме е колкото и добра да е.
Сега си мисля за няколко процедура за стопяване на мазнините и после малко филър в скулата.

# 421
  • Мнения: 8 772
Въпрос към тези с бустери под очите - кой продукт сложихте ? Restylane Vital , Vital Light или друг ? Колебая се .?...

# 422
  • Мнения: 3 419
Спаднаха ми устните. Лелее, отока беше огромен
(Малко отдолу съм се снимала, ама нали не искам да ми се вижда лицето)

# 423
  • София
  • Мнения: 12 011
В потрес съм,ако тези устни са спаднали.

Ужасни са.

# 424
  • Мнения: 116
В потрес съм,ако тези устни са спаднали.

Ужасни са.
Не с лошо ! Моля Ви!

# 425
  • Мнения: 3 419

Така дали се вижда по-добре

# 426
  • Sofia
  • Мнения: 15 577
malika$, ти май отгоре се снимаш, не отдолу, ако не греша...

# 427
  • Варна
  • Мнения: 3 070
А какъв е казусът с тези устни?

# 428
  • Мнения: 530
Здравейте, влизам да споделя впечатления и да потърся мнение.

Имам по рождение тежки бузи, които с годините увиснаха още повече и придобих физиономия на булдог.

Консултирах се с Ванеска и Денкова, които ми дадоха две коренно противоположни мнения затова как да вдигна бузите настрани и нагоре и да придобия по-младежки вид.

Ванеска - Самата Ванеска е приятна, но ме претупа за 2 минути и ми обясни, че конците ще решат проблема кардинално. Точно 2 минути, нито ми обясни какви конци, нито какво да очаквам, нито колко болка, нищо...

Денкова - всички служители са като от картинка на списание, добре сложени и естетични. Самият кабинет е стерилен - много добро впечатление ми направи. Самата Денкова е много хубава и естествена жена. Тя препоръча лифтинг с филъри - скули, брадичка, чело - абе всичко за цена двойна на тази на Ванеска. Отдели ми повече внимание.

А пък аз съвсем се обърках. Предвид потенциална миграция на филъра и трайност, се чудя дали конците не са по добрата опция. От друга страна ме е страх от болката при конци и от потенциално засягане на нерв (то това и при филърите го има).

Бихте ли ме посъветвали какво бихте направили вие при мойта ситуация? Клоня към Денкова, но цената и подхода ме спират. Има ли някой друг добър кончар, с който бихте препоръчали да се консултирам? Или да наклоня към филър? Вие какво бихте направили?

Предварително благодаря.

В НИКАКЪВ случай Денкова! Като те наблъска с филър и лицето ти ще стане двойно!!  Как си представяш прикриване на обем чрез.обем???
При Ванеска съм правила терапията за топене на мазнини в долна част ва лицето,  ужасно съм доволна, не помня как се казваше, но тя си знае работата.
Пробвайте с тази процедура първо и тогава помислете за конци. Може и тази процедура да е достатъчна, защото не само топи мазнините,но и стяга и прибира кожата.

# 429
  • Мнения: 245
А после тези мазнини не се ли появяват пак?

Здравейте, влизам да споделя впечатления и да потърся мнение.

Имам по рождение тежки бузи, които с годините увиснаха още повече и придобих физиономия на булдог.

Консултирах се с Ванеска и Денкова, които ми дадоха две коренно противоположни мнения затова как да вдигна бузите настрани и нагоре и да придобия по-младежки вид.

Ванеска - Самата Ванеска е приятна, но ме претупа за 2 минути и ми обясни, че конците ще решат проблема кардинално. Точно 2 минути, нито ми обясни какви конци, нито какво да очаквам, нито колко болка, нищо...

Денкова - всички служители са като от картинка на списание, добре сложени и естетични. Самият кабинет е стерилен - много добро впечатление ми направи. Самата Денкова е много хубава и естествена жена. Тя препоръча лифтинг с филъри - скули, брадичка, чело - абе всичко за цена двойна на тази на Ванеска. Отдели ми повече внимание.

А пък аз съвсем се обърках. Предвид потенциална миграция на филъра и трайност, се чудя дали конците не са по добрата опция. От друга страна ме е страх от болката при конци и от потенциално засягане на нерв (то това и при филърите го има).

Бихте ли ме посъветвали какво бихте направили вие при мойта ситуация? Клоня към Денкова, но цената и подхода ме спират. Има ли някой друг добър кончар, с който бихте препоръчали да се консултирам? Или да наклоня към филър? Вие какво бихте направили?

Предварително благодаря.

В НИКАКЪВ случай Денкова! Като те наблъска с филър и лицето ти ще стане двойно!!  Как си представяш прикриване на обем чрез.обем???
При Ванеска съм правила терапията за топене на мазнини в долна част ва лицето,  ужасно съм доволна, не помня как се казваше, но тя си знае работата.
Пробвайте с тази процедура първо и тогава помислете за конци. Може и тази процедура да е достатъчна, защото не само топи мазнините,но и стяга и прибира кожата.

# 430
  • Мнения: 530
А после тези мазнини не се ли появяват пак?

Здравейте, влизам да споделя впечатления и да потърся мнение.

Имам по рождение тежки бузи, които с годините увиснаха още повече и придобих физиономия на булдог.

Консултирах се с Ванеска и Денкова, които ми дадоха две коренно противоположни мнения затова как да вдигна бузите настрани и нагоре и да придобия по-младежки вид.

Ванеска - Самата Ванеска е приятна, но ме претупа за 2 минути и ми обясни, че конците ще решат проблема кардинално. Точно 2 минути, нито ми обясни какви конци, нито какво да очаквам, нито колко болка, нищо...

Денкова - всички служители са като от картинка на списание, добре сложени и естетични. Самият кабинет е стерилен - много добро впечатление ми направи. Самата Денкова е много хубава и естествена жена. Тя препоръча лифтинг с филъри - скули, брадичка, чело - абе всичко за цена двойна на тази на Ванеска. Отдели ми повече внимание.

А пък аз съвсем се обърках. Предвид потенциална миграция на филъра и трайност, се чудя дали конците не са по добрата опция. От друга страна ме е страх от болката при конци и от потенциално засягане на нерв (то това и при филърите го има).

Бихте ли ме посъветвали какво бихте направили вие при мойта ситуация? Клоня към Денкова, но цената и подхода ме спират. Има ли някой друг добър кончар, с който бихте препоръчали да се консултирам? Или да наклоня към филър? Вие какво бихте направили?

Предварително благодаря.

В НИКАКЪВ случай Денкова! Като те наблъска с филър и лицето ти ще стане двойно!!  Как си представяш прикриване на обем чрез.обем???
При Ванеска съм правила терапията за топене на мазнини в долна част ва лицето,  ужасно съм доволна, не помня как се казваше, но тя си знае работата.
Пробвайте с тази процедура първо и тогава помислете за конци. Може и тази процедура да е достатъчна, защото не само топи мазнините,но и стяга и прибира кожата.
ЗА сега 4 години - НЕ 🤗
От толкова неща, които съм правила, само това от апаратните процедури сработи видимо!

# 431
  • Мнения: 1 725
Коя е тази процедура за мазнините на бузите и аз имам Simple Smile

# 432
  • София
  • Мнения: 760
Момичета, някоя от вас да е правила УЛТЕРА?

# 433
  • Мнения: 436
Коя е тази процедура за мазнините на бузите и аз имам Simple Smile

Аз реших да направя exilis

# 434
  • Мнения: 69
Здравейте.може ли предложения за вампирски лифтинг в Пловдив?

Общи условия

Активация на акаунт