Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 56 622
  • 762
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 435
Здравейте.може ли предложения за вампирски лифтинг в Пловдив?
д-р Алексова, кабинета и е в Тракия, 5 то ДКЦ
0895 680626

# 436
  • Мнения: 113
Искам да попитам, дали това което ми предписа дерматоложката - ще е достатъчно за изглаждане (запълване) на кожата след раните от варицела или трябва да взема нещо по-насочено към белезите ( запълване)?
https://www.bioderma.bg/nashite-produkti/cicabio/creme

ПП: Може ли с един крем да се заличават изпъкнали с тези от варицела?
Мадекасола за какви е и как може да се закупи?

# 437
  • Мнения: 245
На мене Ванеска ми беше предложила Accent prime за въпросните мазнини под бузите, тези които се свличат надолу.

Коя е тази процедура за мазнините на бузите и аз имам Simple Smile

Аз реших да направя exilis

# 438
  • Мнения: 3 028
В потрес съм,ако тези устни са спаднали.

Ужасни са.

Чак пък да са ужасни.
На мен, обаче изобщо не ми изглеждат спаднали, даже има още синини и хематоми.
Къде са правени?

# 439
  • Мнения: 139
Искам да попитам, дали това което ми предписа дерматоложката - ще е достатъчно за изглаждане (запълване) на кожата след раните от варицела или трябва да взема нещо по-насочено към белезите ( запълване)?
https://www.bioderma.bg/nashite-produkti/cicabio/creme

ПП: Може ли с един крем да се заличават изпъкнали с тези от варицела?
Мадекасола за какви е и как може да се закупи?

Аз ползвам такъв крем, когато кожата ми е “ядосана”, не мисля, че ако имате атрофични белези след варицелата някакъв крем ще помогне (може би ретинол след продължително ползване), но все пак сте се консултирали с дерматолог.

# 440
  • Sofia
  • Мнения: 7 054
Белезите от варицела минават от само себе си,  и без да ги мажете. Само около очите , където е по-тънка кожата остава следа.

# 441
  • Мнения: 61

Здравейте, за мезоконци една от най-добрите е д-р Крахтова. Виждала съм нейна работа, направо ме впечатли с резултата, който е постигнала.

# 442
  • Мнения: 44
Момичета, някоя от вас да е правила УЛТЕРА?
Аз съм си правила ултера преди 2месеца ефекта със всеки месец става все по-добър, направих си го заради двойната брадичка, на 41г. съм и винаги съм имала проблем там но последните години почна да увисва повече.
Сега зоната е много силно лифтирана което го усещам и по самата кожа, видимо е намаляла поне 2пъти, но лекаря ми каза, че пълния ефект е след 6месеца.

# 443
  • Мнения: 227
Да поясня, че все пак ме пратиха в тази тема - За ХАЙФУ става въпрос - Моля, споделете опит, ако сте се подлагали! Особено за около очите и лицевия контур. И най-вече с какъв апарат и къде е правена процедурата, защото се оказва, че неслучайно разликата в цените варира толкова много - в едни студиа, претендиращи за сертифицирани и по-мощни апарати е
 между 1000 и 2000 лв., като се твърди, че само една е достатъчна, а други правят хайфу за 200-300лв. Ефектът сравним ли е, ме интересува. Ще съм благодарна за всеки споделен опит! Моля, не ме пращайте в темата с корекциите. Да, там има споделили впечатления веднъж на 20-тина страници, трудно е да се отсее сред всички останали процедури /бях пуснала самостоятелна тема, мислех, че ще е полезно за всички, интересуващи се, но уви.../

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 19:00 от Делфин

# 444
  • София
  • Мнения: 760
Момичета, някоя от вас да е правила УЛТЕРА?
Аз съм си правила ултера преди 2месеца ефекта със всеки месец става все по-добър, направих си го заради двойната брадичка, на 41г. съм и винаги съм имала проблем там но последните години почна да увисва повече.
Сега зоната е много силно лифтирана което го усещам и по самата кожа, видимо е намаляла поне 2пъти, но лекаря ми каза, че пълния ефект е след 6месеца.


Благодаря за информацията!
Може ли още малко, само под брадичката ли го правихте, на каква цена и при кого?

# 445
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 253
Капиляри - д р Пенев, с лазер, Варна.

# 446
  • Мнения: 5 086
Да поясня, че все пак ме пратиха в тази тема - За ХАЙФУ става въпрос - Моля, споделете опит, ако сте се подлагали! Особено за около очите и лицевия контур. И най-вече с какъв апарат и къде е правена процедурата, защото се оказва, че неслучайно разликата в цените варира толкова много - в едни студиа, претендиращи за сертифицирани и по-мощни апарати е
 между 1000 и 2000 лв., като се твърди, че само една е достатъчна, а други правят хайфу за 200-300лв. Ефектът сравним ли е, ме интересува. Ще съм благодарна за всеки споделен опит! Моля, не ме пращайте в темата с корекциите. Да, там има споделили впечатления веднъж на 20-тина страници, трудно е да се отсее сред всички останали процедури /бях пуснала самостоятелна тема, мислех, че ще е полезно за всички, интересуващи се, но уви.../
съветвам те да прочетеш лични истории и опит в световен мащаб, не тук в темата. Също да се поинтересуваш в кои държави са забранили процедурата и защо.

# 447
  • Мнения: 975
А мнения за Титан някой може ли да даде?

# 448
  • Мнения: 227
 съветвам те да прочетеш лични истории и опит в световен мащаб, не тук в темата. Също да се поинтересуваш в кои държави са забранили процедурата и защо.
[/quote]
Фръц, може ли накратко да споделиш информацията, която имаш?

# 449
  • Мнения: 5 086
Накратко има мн случай на стопени мазнини по лицето в резултат на което кожата висва невъзвратимо, като булдог. Гледала съм снимки на няколко жени в Америка, бяха доста нелицеприятни резултати. Преди година, две в Англия забраниха прилагането на hifu  по лицето,  в зоната на шия е противопоказно при проблеми със щит. жлеза.
В стари теми бяхме поствали и линкове със Самсара, но от телефона не мога да ти подредя пост с всички препратки. Потърси в гугъл и ще прочетеш повечко.
 Имаше и жена от темата доволна и няколко недоволни .... лично аз не бих рискувала в никакъв случай

Общи условия

Активация на акаунт