Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 55 090
  • 762
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 025
И аз съм махала два пъти капиляри в различни клиники. Изчезват веднага и до седмица пак се появяват.. Чудех се сега за д-р Паскова.

# 406
  • София
  • Мнения: 2 434
И аз съм махала два пъти капиляри в различни клиники. Изчезват веднага и до седмица пак се появяват.. Чудех се сега за д-р Паскова.

Някой по-назад в темата беше писал, че е доволен, но не запомних името на клиниката... а може би беше предишната тема ....

# 407
  • София
  • Мнения: 277
Здравейте момичета. Чета темата редовно, но рядко пиша, защото не правя процедури, а само обмислям. Имам стрий и искам да ги премахна. Записах час за консултация в Дерма Акт, но съм срещала тук лошо отзиви. Може ли някоя да сподели премахвала ли е стрии с лазер и къде? Удачен ли е моят избор за Дерма Акт? Благодаря Ви!

# 408
  • София
  • Мнения: 4 884
Buena esperanza, оооо точно почнах да се надъхвам и явно няма да стане. Добре де, те не казват ли " Да, ОК ще се повлияят с нашия лазер"  или " Не, няма да стане с 1-2 процедури "  ?

На първото място ми казаха, че ще се махнат след 2-3 седмици - нищо подобно. На второто място директно си ми казаха, че щом са стари (повече от 2-3 години), трудно ще стане. Ако бях видяла поне минимален ефект, щях да продължа , но аз не само, че не виждам такъвм, а дори имам чувството, че станаха повече. Разочарована съм, а аз също много се бях надъхала за това.

# 409
  • Мнения: 2 874
Milla, точно обем придава, възстановява загубата но обем и коригира хлътването.

А тъмните кръгове повлиява ли?

Зависи от какво са причинени. При мен са заради тънка кожа, която прозира капилярите, заедно с хлътванията. Добавяне на обем и изравняване на хлътванията драстично подобри положението, но "синините" от тънката кожа си остават леко. Пак слагам коректор, но много по-лесно и бързо, но и да остана без коректор, не е плашещо положението. Просто аз съм перфекционист и искам да е като порцелан Simple Smile
Иначе ако са от недоспиване или здравословен проблем - ще се махнат с филър, в съчетание с правилен режим (хранителен и сън), пиене на вода и мезотерапия.
Но ако е като при мен (тънка кожа) няма как да се махне изцяло синьото.

Аз, както бях споменала - правих онзи ден устни при Трендафилова, въпреки оттока, още сега са чудесни. С две ръце за нея.

# 410
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Привет дами, вчера бях на първият си преглед в ДермаВита.
Препоръчаха ми химичен пилинг, мезотерапия и виваче микронидлинг. Малко объркано ми прозвуча, защото не ми стана ясно в този ред ли ги препоръчват или може да се избере едно от трите, като ми обясниха, че се нуждая от освежаване на тена. За моите назолабиални бръчки, които адски ме тормозят, казаха че не съм ок за филър, тъй като имам по-кръгло лице и би ми станало още по-широко /доста се изненадах от този коментар/.
Не се чувствам доволна от прегледа, сякаш съм безнадежден случай и едни пилингчета биха ме успокоили, но в никакаъв случай не биха ме променили Simple Smile
Докторката беше мила , но не ми обясни достатъчно внимателно, аз обичам да са по-пояснителни когато отиваш за първи път.
На 28-ми съм на преглед в ДермаАкт и ще видя и там какво ще ми кажат.
От микронидлинга много ме е страх да си призная честно, а за мезотерапията ми каза, че се прави с упойка при тях /и това малко ме успокои/.

По-скоро няма да е в този ред, и може би идеята не е била за трите едновременнно, а пилинг + мезо или виваче + мезо.

Всеки лекар преценява и предлага според опита и възможностите си, може би не е твоят лекар, но следващия път ако има неясноти - питайте Simple Smile Питайте до дупка, за да Ви е ясно всичко. И лекарите са хора, и на тях се случва - да не им е ден Simple Smile След като отивате да получите нещо - вземете си го Simple Smile

# 411
  • Мнения: 61
Princesa Lea,  също разглеждам процедури, които да премахват стрии. Още се двоумя между процедура с  Venus Versa или с  Jett Plasma Lift. И при двете казват, че имало ефект, но само с Jett Plasma Lift, видях снимки на реални клиентки. Ако някой има наблюдения, моля да сподели.

# 412
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
И аз съм махала два пъти капиляри в различни клиники. Изчезват веднага и до седмица пак се появяват.. Чудех се сега за д-р Паскова.

Някой по-назад в темата беше писал, че е доволен, но не запомних името на клиниката... а може би беше предишната тема ....

Аз съм споделяла в по-стари теми, че премахнах капилярна звезда на носа с 1 процедура, и повече от 2 години вече няма и помен от нея. Болката е много много остра и неприятна но е за секунда, замирисва на опърлено. Изтърпява се. След това при мен стана много плътна черна коричка, която стоя сигурно месец, много време беше. Падна, няма белег, няма капилярна звезда, няма нищо на мястото.
Процедурата я правих в Пловдив, Вега център, струваше ми 20лв. Simple Smile

# 413
  • София
  • Мнения: 277
Princesa Lea,  също разглеждам процедури, които да премахват стрии. Още се двоумя между процедура с  Venus Versa или с  Jett Plasma Lift. И при двете казват, че имало ефект, но само с Jett Plasma Lift, видях снимки на реални клиентки. Ако някой има наблюдения, моля да сподели.
Аз бях на джет плазма. Адски е болезнено! Мисля, че е повече от лазер. Трябва да си закупиш и кремове, които ти дават около 700лв са и да се мажеш интензивно. Обели ми се кожата. Стриите се посвиха, но след година сякаш отново "изплуваха" и станаха както преди. Не зная дали и лазера не е същата история, но ще взема да пробвам, че не мога вече да ги търпя. Измазала съм кви ли не скъпотии от чужбина, заличават докато се мажеш.

# 414
  • Мнения: 133
Здравейте, влизам да споделя впечатления и да потърся мнение.

Имам по рождение тежки бузи, които с годините увиснаха още повече и придобих физиономия на булдог.

Консултирах се с Ванеска и Денкова, които ми дадоха две коренно противоположни мнения затова как да вдигна бузите настрани и нагоре и да придобия по-младежки вид.

Ванеска - Самата Ванеска е приятна, но ме претупа за 2 минути и ми обясни, че конците ще решат проблема кардинално. Точно 2 минути, нито ми обясни какви конци, нито какво да очаквам, нито колко болка, нищо...

Денкова - всички служители са като от картинка на списание, добре сложени и естетични. Самият кабинет е стерилен - много добро впечатление ми направи. Самата Денкова е много хубава и естествена жена. Тя препоръча лифтинг с филъри - скули, брадичка, чело - абе всичко за цена двойна на тази на Ванеска. Отдели ми повече внимание.

А пък аз съвсем се обърках. Предвид потенциална миграция на филъра и трайност, се чудя дали конците не са по добрата опция. От друга страна ме е страх от болката при конци и от потенциално засягане на нерв (то това и при филърите го има).

Бихте ли ме посъветвали какво бихте направили вие при мойта ситуация? Клоня към Денкова, но цената и подхода ме спират. Има ли някой друг добър кончар, с който бихте препоръчали да се консултирам? Или да наклоня към филър? Вие какво бихте направили?

Предварително благодаря.

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 19:47 от mihailena

# 415
  • Варна
  • Мнения: 3 060
За Варна, освен Скинлайн, д-р Илиева, кой бихте препоръчали за мезотерапия, ботокс, устни? Доста високи ми се струват цените тук.

# 416
  • Мнения: 3 416
Като ползвала и конци, и филъри за борба с тоя контур(при все, че нямам тежко лице), казвам-и двете! Конците ще повдигнат контура, а филърите ще доукрепят мрежата и ще запълнят изконсумираната тъкан.

За конци препоръчван д-р Неделчева от Ст. Загора, наистина добре се справя. Махнах се от нея и си развалихме отношенията, защото ми прави устни,.появиха се ужасни топчета навсякъде, не можех да се погледна, ужас на ужасите.
Търсих я упорито, не вдига, не отговаря, накрая като и писах,.че ще я съдя ми отговори,.че си е свършила работата добре, а асистентката и ми каза да не ги търся. Топчетата изчезнаха, всичко си дойде на мястото, нооо това беше върха на непроф.отношение. И пак казвам за конци е добра, на добри цени работи.

# 417
  • Мнения: 684
Mihailena,
Аз без колебание бих избрала варианта на д-р Ванеска.
От една страна ми е по-логично контурът да бъде повдигнат чрез опъваме нагоре, отколкото лицето да бъде натъпкано с филъри.

Колкото до д-р Ванеска -тя слага от години конци, има опит и се справя добре.
На мен ми е слагала 2 или 3 пъти за последните 5 години и съм доволна от резултата. Неприятна е болката в следващите 2-3 седмици след процедурата.

А в клиниката на Денкова съм ходила за освежаване, но докато се усетя и ми набодоха 3мл филър в скулите, с който мнооого, мнооого трудно се възприех.

# 418
  • Мнения: 133
Блу, какво да очаквам след манипулацията? Отоци, синини, колко болка, за колко време отшумява? Мога ли да се покажа пред хора и кога?

И на мен по-логично ми звучат конци...

# 419
  • Мнения: 684
Аз направих процедурата към обяд и след това предпочетох да не се върна на работа - понеже ми беше сложила доста упойка, някак не си усещах добре лицето и се чувствах дискомфортно.  Иначе нямаше никакви синини или следи от убождане.
На другия ден този дискомфорт вече беше изчезнал.
Но през следващите 15-20 дни на моменти усещах една пробождаща болка при завъртане на главата.
Непосредствено след поставяне на конци не може да се спи по корем, по-удобно е на висока възглавница и по гръб. Но тези пробождания постепенно се разреждат и изчезват, след първия месец се забравят.

Общи условия

Активация на акаунт