🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 25

  • 9 438
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 578
   

Здравейте, момичета!


"Мечтите се сбъдват. Ако я нямаше тази възможност, природата нямаше да ни подтиква да ги имаме."
Джон Ъпдайк

Лека, спорна и емоционална нова седмица!
Усмихнато и цветно да е днес ...




     Феми, благодаря ти, че разреди поста ми.
     За моя радост танц с докторката нямаше. Тя дойде само да поздрави Зафер и Селви, защото бързаше да отиде да наблюдава боксовата среща - племенникът и Керем за първи път официално излиза на ринга. Влизайки при гостите Суна веднага забеляза как Фърат и Елиза/Елиф разговарят. Не й стана приятно.
    Ще разкажа епизода, но първо да пусна фрагмента. На мен сериалът определено ми харесва. Държи в напрежение с бързо развиващите се и неочаквани действия.


Şampiyon 19.Bölüm Fragman

 

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 14:12 от Emiliya

# 31
  • Мнения: 27 467
Eмиии , тези гифки от нов Толга ли са или  са стари . много са хубаво направени .
 Една новост
Цитат
Новость о гибели легенды мирового баскетбола Коби Брайанта потрясла многих представителей турецкого шоу-бизнеса. Толгахан Сайышман, который был знаком с баскетболистом лично, оставил послание в социальных сетях, признавшись, что он очень огорчен произошедшим.

снимал се с баскетболист и оставил послание

мамино сладко   бебче Ефехан:heart_eyes:

кадри от Рамо с Мурат и Есра Билгич. Разхубави се  и е добра актриса .
 разбира се къде сме без Чааа  ,гост номер 1

 да хапнем нещо набързо

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 19:48 от femmi2

# 32
  • Мнения: 13 578

     Феми, гифките са нови. И на мен ми хареса Толга тук - намалил е брадата и с тази къса коса е страхотен.
Мурат и Есра Билгич май си паснаха като двойка. Има добри отзиви за сериала. Радвам се за Есра.
     Ето още няколко снимки на Толга от Лос Анжелис - 30.11.2014 г. Има и репортаж с него от спортната зала, след баскетболния мач.



Скрит текст:



guncelmagazi
Легендарното име на NBA, Коби Брайънт, загина при катастрофа с хеликоптер в Калифорния. След смъртта на Брайънт Толгахан Сайъшман направи емоционално споделяне. "Наистина съжалявам! Срещнахме се с Коби Брайънт в края на 2014 г. По това време имах възможността да следя отблизо L.A Lakers и да се срещна с него преди мача. Той беше изключително скромен човек. Нека Бог да те благослови!"
    И  гифки на Емир и Ферия - харесвам този момент от "Огледален свят".

 
Скрит текст:
   



     А тук Чънарко е толкова раздвоен, объркан и незнаещ на коя от двете сестри да угоди по-напред. Joy Тази негова физиономия ме усмихва винаги. Но се опитва да не изгуби контрол ... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 33
  • Мнения: 27 467
Значи е с нова визия така ли? Много е готин така .Харесвам оформени прически и набола брадица при мъжете .
Лале Деври -Сезоните и аз ги харесвам и съм ги изгледала.
СС тук са я докарали ,като фолкаджийка  със стайлинга и деколтето пълно ,нека лошо няма .Не съм фенка на актрисата .
Дано няма сърдити като пиша това . Всеки има право на мнение . Иначе с Толга в сезоните добре игра и ми хареса като лошата . Ляле как и казваха на актрисата турската Пенелопе Круз .
Еми ,знам че хареаваш Ча и Хазал, химия и привличине . Емко не ти ли хареса на гифките ? Само какъв е стегнат ,ще си мечтаем за такава фигура .

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 17:49 от femmi2

# 34
  • Мнения: 13 578

     Феми, това е визията на Толга в "Шампион", на горните снимки той просто е понамалил брадата си.


       Чачо си го харесвам във всички роли. С удоволствие изгледах и "Кварталът на богатите", макар че там Серенай ме дразнеше жестоко. Аз също не я харесвам и не се притеснявам да изкажа мнението си, защото всеки си има предпочитания. Не ми хареса и в "Сезони на любовта" - наистина в този сериал играеше "лошата", но нейният стил на игра е толкова еднакъв навсякъде, че не мога да разбера кога е добра, кога лоша героиня. А за визията й - нямам думи! И Чънар се стряска като я види .... Joy



Скрит текст:





     Не мога да си представя, че и тя е била "приятелка" на Толгахан за кратко.

# 35
  • Мнения: 10 400
Flowers BouquetЕМИ* много добре изглежда Толга и ако снимката
 е нова, хубаво е че си връща старата прическа,много му отива късо подстриган
и леко брадясал..красавец!!
Kissing Heart

..продължавам да се наслаждавам на видеото и гифчетата
в които ги натръшка всички до които стигна..
страхотно изпълнение!
Sunglasses Joy




Чачо сериозен,  хапва си без притеснение,
и на мен ми се прииска от същото..
Yum

# 36
  • Мнения: 27 467
Софи ,Чачо винаги си хапва без притеснение и му личи . Мързи го да тренира ,но се надяваме да се стегне.
Еми ако иска да пренеса от руското разузнаване менюто в казармата има от любимия му фасул ,плод, супи.Анкара е службата . Ставането сутрин е доста рано .

Последна редакция: пн, 27 яну 2020, 19:51 от femmi2

# 37
  • Мнения: 10 400
Nature Boom Феми* съмнявам се че го мързи..
по-скоро разпуска м/у два проекта,че като започнат снимките няма начин
да не влезе във форма..но така и не разбрах за какво му беше тъпченето
за да прилича на пехливанин*..любовника Казанова е за него и Дж. Бонд*
Sunglasses



..обаче романтика Толгахан ми е малко смешен
със Суна..маргаритките..и бисера* обичам те ,доктор!!
Joy



като се замисля..що па ние да не се почерпим
с истинска Маргарита* за удоволствие и настроение..
задължително и сладолед!!
Cocktail Ice Cream Yum

# 38
  • Мнения: 13 578

     Феми, бях силно "притеснена" за фигурата на Чачо, четейки менюто, което Бел е публикувала. Реших, че сега е момента този сладур да влезе във форма, но наличието на бюфет и лакомствата в него ме обезоръжиха. Представям си как Чачо на прибежки във всяка свободна минута тича към него и се тъпче, както той си знае.
     Видях и снимката на Джан - неее, не мога да свикна с новата му визия, но пък тази вечер за пореден път от сърце се смях, гледайки "Ранобудната птичка". Страхотни са Джан и Демет, която определено не мога да си я представя в драматичен сериал, но в комедията е стихия.




    Попаднах на тези снимки на нашата красавица. Стари са, но тук от Амине струи такова настроение и харизма. Липсва ми тази усмивка и хъс за живот!


    Афишите за филма "Турска приказка"
Скрит текст:
    Софи, за "Маргаритата" - малко "романтика" .... с докторката и Фърат. Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 10 400
Flowers Bouquet Не знам защо,но много ми приличат на целувките
на Алмеда,които пускаше преди време..
нито е романтика,нито е страст..
само позьорство, друго си беше с г-н Иит и Нур*
Heart Eyes


Revolving Hearts

# 40
  • Мнения: 13 578
Flowers Bouquet ... нито е романтика,нито е страст..
само позьорство, друго си беше с г-н Иит и Нур*
Heart Eyes


Revolving Hearts
     Софи, този сексапил, който излъчваха Нур и Ийт Козан няма да го открием скоро с други партньорки на Толга. В "Сега и завинаги" няма много целувки, но Нур и Ийт един до друг излъчват такава страст, такъв магнетизъм ... въздухът сякаш се изпълва с любов. Едно докосване, влюбен поглед, нежно погалване ... всичко това въздейства, привлича и те оставя без дъх.







      



# 41
  • Мнения: 10 400
Flowers Bouquet ЕМИ* много точно го описа -
един до друг излъчват страст, магнетизъм ...
 въздухът се изпълва с любов..
 докосване, влюбен поглед, нежно погалване.* .
Heart Eyes



да пуснем и палавия* Чачо,за да се появи и Феми*.. Stuck Out Tongue Winking Eye Joy

# 42
  • Мнения: 13 578

     Софиии, така ме размечта, подсещайки ме за Нур и Ийт, че оставям всичко друго и тази нощ ще се наслаждавам на любими моменти от "Сега и завинаги". "Шампион" ще почака - дано утре ми дойде вдъхновението и да разкажа набързо 18 епизод.


     Феми да не е отишла на свиждане на Чачо?! Много за малко се появи и изчезна!
Да добавя и аз гифки, но с Чънарко и Ляле - тя ги харесва и тях.

   


# 43
  • Мнения: 10 400







Flowers Four Leaf Clover Green Heart Flowers Four Leaf Clover

Скрит текст:




 Musical Score  

# 44
  • Мнения: 13 578
Здравейте, момичета!


„Всичко, което кара един човек да се чувства добре е правилно, независимо от това дали в очите на другите изглежда погрешно.“
 Асарт

Добро утро!

Щастлив да е денят ви!


     Софи, с песента на Стефка Берова и Йордан Марчинков ти усмихна деня ми, върна стари и позабравени спомени, разчувства ме. Благодаря ти!





Общи условия

Активация на акаунт