🥊Şampiyon🥊 Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 25

  • 9 419
  • 744
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 13 552
Да разнообразя с една статия.

Толгахан Сайъшман се хвърли в опасно предизвикателство



Изпълнителят на ролята на Фърат Бюлюкбаши в сериала „Шампион“ Толгахан Сайъшман е глава на малко, но щастливо семейство, състоящо се от него, съпругата му Алмеда и малкият им син Ефехан.
Сериалът, който има нисък рейтинг, все още е решен да остане на екрана на TRT1.
Но новината, която дойде от актьора, привлече вниманието на всички. Всички знаят за любовта на Толгахан към мотоциклетите. По-рано актьорът даде дума на майка си да не кара мотор повече, но наскоро пуснатият нов модел спечели. Това е мощният Triumph Rochet 3 наскоро поръчан от Сайъшман.
Моделът за първи път излезе на световния пазар тази година. И първият в Турция, който го получи е Толгахан. Поръчал черен модел за себе си, актьорът платил много пари за него, а именно 200 хиляди лири. Вероятно приходите на актьора от телевизията му позволяват да прави такива разходи.
Що се отнася до регистрационната табела на мотоциклета, тя се състои от първите букви на имената на членовете на семейството му: ETA (Efekhan, Tolgahan и Almeda).
28.02.2020 г.



Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 17:13 от Emiliya

# 571
  • Мнения: 10 398
Sunglasses Страхотен мотор или както го описват - Брутален Триумф*
..ех-х,защо ли веднага го свързах с визията и Харлито* на Анас -
уникални са!!
Heart Eyes



Flowers Four Leaf CloverУтре е 29 фев* - един път на 4 год.. хайде да измислим
нещо което да направи утрешния ден различен ,за който да пишем и си спомняме до следващия път
независимо дали ще продължим тук или ще се пренесем в нов уникален сериал
който съм сигурна ,че ще се появи..давайте идеи и мислете за какво не сме се сетили досега..
парфюми,огледала ,сънища,целувки,прегръдки..това се сещам от пуснатото от ЦЕЦЕ*
 но имаше и има още много интересни неща..ЕМИ* стягай се за гифчета и колажи ,рядко пускани или нови,
а ФЕМИ* с много и ново инфо за Чачо и красавциТе..всичко за което не сме се сещали или забравили..!!
Bowtie Joy


Kissing Heart

# 572
  • Мнения: 6 887
Да се почерпим за новата придобивка



# 573
  • Мнения: 27 447
Скачам в темата Grinning
Еми ,ще гледаш ли новия сериал със Серкан. Сега погледнах май е почнал рускините сложили снимка на Серкан по хавлия .Джан трудно биха го догонили в птичката. Визия ,походка , стилът му един път Heart Eyes

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 19:51 от femmi2

# 574
  • Мнения: 13 552
Flowers Four Leaf CloverУтре е 29 фев* - един път на 4 год.. хайде да измислим
нещо което да направи утрешния ден различен ,за който да пишем и си спомняме до следващия път
независимо дали ще продължим тук или ще се пренесем в нов уникален сериал
който съм сигурна ,че ще се появи..давайте идеи и мислете за какво не сме се сетили досега...
Bowtie Joy
    Софиии, запали ме с тази идея и започнах да си "блъскам" главата какво да измислим. Sweat Smile Единственото нещо, което ми хрумва в момента е да цитираме първите си постове в тази тема, да ги коментираме и освежим от позицията на утрешния ден!


    Цецеее, включвай се незабавно! На теб ти иде отръки да ни изненадваш с интересни хрумки. Разчитам тази вечер да измислим нещо интересно, забавно и запомнящо се! Благодаря за почерпката! Flowers Hibiscus


   Феми, няма да гледам сериала със Серкан. Когато го приключат може и да го видя. Само заради Толгахан мога да си причиня това "страдание", чакайки по цяла седмица до следващия епизод. Аз обичам филмовите маратони - като седна на компютъра гледам non-stop.
   Със статията за новата придобивка на Толга прекъснах размислите ни за сънищата. Извинете ме! Но изведнъж попаднах на тази новина и като майка на мотористи се замислих, че към тримата вкъщи, ще трябва да прибавя и виртуалното си чедо. Ще "тракам зъби" и за Толга, когато яхне "Бруталния Триумф". Joy
  Да си продължа за сънищата - и нашите се сбъдват - зимата ни напомни за себе си. Вали сняг, всичко побеля и е като бленувана приказка - язовирът ще се напълни (кога ли) и няма да има безводие.
   А Нур ... продължава да сънува, притеснена за своя съпруг!

   

 

 

   

# 575
  • Мнения: 27 447
Софи за утре 29 -ти и аз си блъскам тиквата какво ново да измислим . Ако не измислим ще припомняме стари неща .
За огледалото имам гифки .
Цеце,умее да разказва и търси .
Хрумна ми за погледите .Колко материал ще съберееем с красавците и гифки .

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 21:22 от femmi2

# 576
  • Мнения: 6 887
29 февруари се смята за единственият ден, когато жените могат да направят предложение за брак на мъжете.

Най-известното високосно бебе дори не е реален човек – Супермен.

Може да си говорим за героичните спасявания, в чест на най- известното високосно бебе


Юдеите вярвали, че хубавите сънища идват от бога, а лошите от злите духове. Те също опитвали да предизвикват сънища в техните храмове. Пророка Самюел бил предупреден в съня си в храма на Шило. Дори в Библията се говори за пророчески сънища като този за стълбата на Якоб.

Както и в другите древни култури, Вавилонците също вярвали, че сънищата са били добри или лоши. Добрите сънища били изпращани от боговете, докато лошите били изпращани от демони. Те също така правели разлика между сънищата сънувани от лидерите и водачите и обикновените хора. Както и други древни култури, Вавилонците откривали силна връзка между религията си и сънищата и виденията. Те също така имали собствена богиня на сънищата, Маму, чиято цел била да предпазва от лошите сънища.

Този сън, ще да е изпратен на Нур от злите духове / демони

# 577
  • Мнения: 27 447
Сакън ! Дуда да не е посмяла да предлага на супермена брак на тази дата . Щото от него няма да дочака ако ще и турско да е Joy Влачи  пиявицата на събирания с аркадаши сериозно нещо . Тя се превзема ,цвили екзалтирана.
Дали сме писали що такива мъже си избират грозни или кифли .Какво ги привличат от зодията ли е ?

Последна редакция: пт, 28 фев 2020, 21:21 от femmi2

# 578
  • Мнения: 13 552

     Феми, "грозни" и "кифли" са за нас. Чачо и Толга явно си ги харесват и обичат.Stuck Out Tongue Winking Eye
"Мъжете искат жена, която да ги кара да се чувстват щастливи. Те обичат да им се възхищаваш, да ги уважаваш и не на последно място да ги обожаваш."

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/lyubopitno/zashcho-mzhete-kharesvat-grozni-zhen … e_news428068.html

Както и в другите древни култури, Вавилонците също вярвали, че сънищата са били добри или лоши. Добрите сънища били изпращани от боговете, докато лошите били изпращани от демони.
   И една спяща красавица, на която боговете са изпратили прекрасен сън и още по-прекрасен покровител.

   



      

    Продължавайте с предложенията,  момичета! Да сондираме мнение тази вечер! Heart

# 579
  • Мнения: 27 447
Еми ,маминият си пада повече по тунинговани кифли и миски . Докато Чачо с моделка не е бил . Занапред никой не знае . Пада си по зрели и брюнетки .
Бил е с 13 години по- голяма от него. Явно си пада по чЕлосани щото и миналата и сегашната са такива .
То е важно и вътрешната красота,колкото и да ни дразнат външно.

А ,за щастието всеки иска да бъде закрилян и разбиран от половинката. Философии има затова .
Ча в едно интревю старо споделя  иска лоялност в отношенията . Дали е бил наранен но често се присещаме за тези думи . Та с времето човек  се привързва . Вероятно с Дуда е спокоен ,тя му дава лоялност.
Еми ,за маминият ти повече може да разказваш .
Киво съм чела ,но кво запомнила ,какво не .
Може да помислим за утре върху какво е щастието?

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 00:28 от femmi2

# 580
  • Мнения: 13 552

     Феми, попадала съм на статии, в които се разкриват любопитни подробности от личния живот на Толга в буйните му младежки години. (но колко са достоверни никой не знае) Не съм съхранила почти нищо! Кой е очаквал, че така ще се увлека по него, та чак и 23 теми направих. Самият Толгахан неведнъж споделя, че има моменти от живота му, с които не се гордее.
    Аз харесват точно такъв тип мъже - да показват уважението си към жената до него, дори да демонстрират своята любов. Изпитвам удоволствие, когато виждам около мен хванати за ръце, прегърнати или целуващи се двойки, без значение на каква възраст са. Така и съм живяла, без задръжки и предразсъдъци. И не мога да се начудя на Дуда - на нейно място не бих издържала това пренебрежение и липса на уважение от страна на Чачо към нея на обществено място. Същото си мисля и за Амине и Грозника. Никой не може да ме убеди, че такива мъже се срамуват да демонстрират чувствата си, че вкъщи са романтични и любвеобилни. За мен това е лицемерие, желание да натрапиш на околните мъжкото си его, превъзходство и непукизъм към човека, с когото делите една постеля. Това не е нито щастие, нито любов! Жалко за  жените, приели да се превърнат в сенки на мъжете до тях!

   



   



# 581
  • Мнения: 27 447
Мъжкото его го има . Всеки човек е различен ,ако всички бяхме еднакви ще е скучно . Свят шарен .
За любовта възраст няма ,но ако ходиш  с дядка е грозно .
Еми,Чачо не обича демонстрации.
Държи на нея щом я показа официално .
Пред хора е хладен . Дуда е по екзалтирана и ако Ча и позволи ще го намляска ,но се въздържа . Рядко излизат и ги щракат . Исмаил Филиз му е аркадаш  от едно време . Марга донесе гифка как си гукат на масата е не точно гукат ,но Дуда му показва нещо на тела или си правят селфи ,нашия се ухилил.

Сетих се още за утре . Не помня дали сме обсъждали аксесоарите ,очила часовници . Много са крейзи с очила.
Като Хакан го има ,отива му .
Трудно си намирам очила да ми паснат на мен.
Кой би си помислил че ще гледаме туркиш сериали и пишем за красавците .

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 10:01 от femmi2

# 582
  • Мнения: 13 552

     Феми, аз изказах личното си мнение. Нямам претенции за задълбочено опознаване на характера на нито един от актьорите. Базирам се на вътрешното си усещане, разглеждайки снимки на любимците си и четейки техни интервюта.

     Хареса ми идеята за аксесоарите Sunglasses - очила и часовници - ще напълним темата с красота. Дано Цеци открие и интересни истории около тях. Като прибавим и слънчевите усмивки и неустоими погледи ще се получи супер! Hug


     Софиии, къде ни изчезна?! Подхвърли тази хубава идея и ни остави, но да знаеш, че утре чакам най-голямата изненада от теб, придружена от дъъълго кафе и страхотна музика!

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 01:02 от Emiliya

# 583
  • Мнения: 10 398
Heart 29*02*2020* Heart



Hearts

Hearts

Hearts Champagne


Flowers Four Leaf Clover Може да мислите, че е изключителна рядкост някой да се роди точно на 29 февруари*
но на Земятя има над 4 млн родени на тази дата.. в България - 4717*
хората родени на тази дата се смятат за специални и богоизбрани
независимо от лошата репутация на високосната година!!
Balloon
Скрит текст:

Musical Score Cupid

 

# 584
  • Мнения: 6 887
Здравейте!



"Животът е едновременно прост и сложен. Номерът е да откриеш простите истини, които се крият в сложните бъркотии..."
Хорас Дж. Браун


Момичета за часовниците сме писали, но ако искате да се повторим няма проблем (тема 22 от 18.09.)
Софи, като ти видях снимката, се сетих, че не сме обсъждали булченски рокли

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 09:57 от cvetansk

Общи условия

Активация на акаунт