Баба Марта нас ще ни дари с бебоци здрави и добри!

  • 14 424
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 701
На мен пък ми омръзна да слушам "още малко и ще мине, стискай зъби още малко, айде не остана" ... Имам чувството, че цяла вечност съм така и никога няма да свърши!

# 271
  • Мнения: 1 004
То по принцип го дават до 12та седмица, но на мен първия път ми трая до средата на 4ти месец, значи 17та, после в 8-9 месец пак почна и така до края с киселини зверски. Така че, индивидуално. Има мами на които до края им е гадно..така съм чувала де, ама добре че са рядкост Wink
На мен този път не ми се гади толкова, пожелавам на всички ви скоро да ви мине, защото за мен това е най-гадното нещо на света  Sick
Това още малко ще го казват докрая, после като почнем да се оплакваме че ни тежи, пак ще казват още малко  Wink

# 272
  • Мнения: 221
Аз пък не се дразня толкова от "стискай, още малко", колкото от "нормално е" smile3515 Звучи ми като "спри да се оплакваш - не си нито първата, нито последната". А особено се дразня като го чуя от приятелки, които никога не са го изпитали. То и аз едно време си виках, кво пък толкова, малко ти се гади и това е. А то... Sick

# 273
Здравейте момичета!
Вчера бях на доктор и камък ми падна от сърцето - ние сме добре. Бебчо расте според плана. Мнодо беше приятно когато доктора каза "Ах колко е пораснало и вече е плод." Вече спокойно си сложих лентичка и сме с термин и според изчисленията и според видеозона - 09.03.2007.
Колкото до регистрацията - аз съм регистрирана от 9 г.с и изследванията ми са добри. бях вече на една консултация и хубавото е че не съм наддала нито грам. Чак след един месец пак съм на консултация. Дотогава спокойствие и силна храна.
maria1998  благодаря за съветите,но преснитезеленчуци и плодове пак ми надуват стомаха. Доктора ми каза "Лекарство - но-шпа или папверин; отвара - чай от жълт кантарион". Вчера пих яай и спах като бебе.
Толкова от мен. На всики пожелавам усърдно борене с неразположенията ни и само си викам "ще отминат" - кога не знам Confused
 

# 274
  • Мнения: 118
Здравейте и от мен, момичета! Не съм писала отдавна, но тези жеги ми разказаха играта!!!! Laughing. Най-накрая и аз си сложих лентичка. Днес бях при доки, всичко е наред, наи-накрая и аз разбрах, че ембриончето е пораснало "доста", и е вече 25 мм, отоваря на седмицата ми - 9-та, има си сърдечна дейност и се поуспокоих.   Praynig Да ви се похваля, че на мен само малко ми се гади от време на време и то само от лоши миризми, почти всичко си ям и само дето ми се спи по цял ден и едва издържам на работата. Иначе всичко останало е наред .
Трябва да си измислим име на нова темичка, че тази сигурно ще я затворят, аз нещо съм затъпяла, може би от бременността добре звучи като оправдание/  Grinning, и нищо не ми идва наум Simple Smile

# 275
  • Мнения: 1 701
Вече и аз имам снимка на бебето. Simple Smile
Най-красивото бяло петно, което съм вижадала някога! Simple Smile
Толкова съм щастлива, че мисля, че ще се спукам от щастие! Simple Smile
Махаше с ръце и крака... Simple Smile
Моето бебе! Simple Smile

# 276
  • Мнения: 1 232
Ради ,Уиш чудесно е,че при вас всичко е наред,аз утре ще си вземам изследванията и ще мина през джи-пи-то,да ме светне за резултатите,във вторник съм при доки.Той ще ми води консултациите и смятам да се уговоря с него за раждането живот и здраве,помогна ми много с Вики GrinningМен хич ме няма с поезията ,айде оправдах се,ама моля поетичните души да пуснат нова тема,че ще ни заключат тази Grinning

# 277
  • Мнения: 1 004
Уиш, твоето вече не е бяло петно, ами си е истинско човече в тези седмици  Wink

# 278
  • Мнения: 1 420
Ох, ще се побъркам вече!Тъкмо си мислех, че гаденето ми е поотминало и тази седмица пак ме връхлетя със страшна сила. Лошото е,че продължавам да отслабвам по малко ( вече съм смъкнала 3 кг), почти нищо не мога да ям. Вкуса ми се мени всеки ден - вчера можех да ям само крема сирене и соленки, днес не мога и да си помисля за това  Sick Направо страшно се тормозя. Иска ми се да спре това гадене и да се нахраня като хората без да се налага след 5мин да търча към тоалетната  Cry Лекарката каза, че си е нормално ама...направо едва ли не броя дните до 12тата седмица, в която уж ще се пооправя. Иначе на мен още не са ми правили изследвания, но вече имам записан час за тях - след по-малко от месец. Ами това е от мен - хайде стига с оплакванията.

# 279
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Здравейте момичета Hug!
Отдавна не се бях включвала, но сега по случайност не спя и реших да попиша Laughing.
Малко ме притеснявате като ви чета честно казано. Нито ми се гади, нито миризми ме дразнят, а от скоро и болките в корема ги няма, и онази тежест, която имах преди изчезна, та нищичко не усещам - все едно не съм бременна  Thinking. Само това, че ми се спи мнооооооого Tired и ми е все едно такова отпаднало Tired. Нали казвате, че когато има гадене, значи всичко е наред. Почвам да си мисля, че при мен нещо не е както трябва ooooh!.
Нещо нищо не върви по нормалния ред. На преглед още не съм отишла да чуем сърце дали има бебока, а с изследванията май прибързахме като гледам. Взеха ми кръв и урина тази сутрин, та този следобед чакам резултати Praynig. Това е в общи линии Rolling Eyes. И аз затъпявам или поне такова усещане имам. Нещо бавно ми върви мисълта, а с нея и речта newsm78.
Прекрасен ден милички Hug!

# 280
  • Мнения: 221
Добро утро и от мен момичета!
Raadi, радвам се, че си добре. Тъкмо вчера се замислих, че отдавна не си ни посещавала Peace
Winnie, и на мен проблема ми е, че вече не знам какво да ям. Няма нещо, което да ми се дояжда, а пък от почти всичко ми се гади. Това с яденето ми е голяма грижа, щото ме е страх да се оставям гладна. И аз смъквам килограми на поразия Rolling Eyes
Муцунке, не се притеснявай - просто си от мамите щастливки, които карат лека бременност и не им се гади. Аз познавам доста такива. Единствено мога да ти пожелая да изкараш така леко цялата бременност.  bouquet

Момичета, на мен днес много ми се вие свят и ми е замаяно. Не знам дали от жегите, или какво. Но е факт, че от сетовъртежа сутринта, на път за работа, така лошо паднах на улицата и си натъртих коляното, че още не мога да си сгъна крака Cry
Така че се пазете и не излизайте по жегите Naughty

# 281
  • Мнения: 24
Здравейте момичета,
и при мен няма никакво гадене, а бе нищо не усещам, даже по някой път се чудя живо ли е, имам ли бебе още.Нямам търпение да дойде началото на септември, за да видя бебо пак как тупка.Още не мога да си сложа лентичка, но се надявам скоро да имам повече време. Желая на всички много спокойствие, усмивки и приятно мременеене Hug

# 282
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Момичета, приемате ли нови членове? Heart Eyes
Термин 25 март. След близо тригодишен стерилитет. Имаме си вече краченца и ръчички, и заченки на мозъче и страхотен спортен пулс  Wink
За протокола, гърдите ми са почти двойни вече и ме болят, гади ми се лекичко от началото и доста осезаемо от неделя. Мъжа ми пуши вече на тераса /аз ги отказах на 5 февр. пущините/, не мога да понасям парфюми и мирис на готвено, иначе не повръщам. Това е засега.

# 283
  • Мнения: 24
Здравей mango[/b,
поздравления и успех!Искам само да те попитам колко мм ти е плода сега в 8 г.с. и къде те гледаха-на 3Д ли?Аз ходя при Кръстева от Весела и тя като ме гледа на обикновен ехограф въобще не можаха да се видят органи, само сърцето, което беше като бяло тупкащо петно.
Много  Grinning

# 284
  • Мнения: 750
Felizidad колко време трябва да го пиеш Утрогестан-а, зная че случаите ни са различни ,но просто искам да сравня. Аз не вярвам на 100% на доктора, все пак не са безгрешни

Общи условия

Активация на акаунт