През ДЕКЕМВРИ мама все ще пее, свойто сладко бебе ще люлее!

  • 21 018
  • 270
  •   1
Отговори
# 15
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Благодарности за хубавата темичка, Шрю!
Ако правилно съм разшифрирала цветовете при термините - аз трябва да съм в розово, понеже сме почти 100 % девойка...
По въпроса с дрехите от индийски магазини - някой скоро писа едни страхотии, как в Индия обработват памука с вредни и забранени в Европа вещества и колко било опасно да се носят, хеле пък от бременни, затова аз лично ги заобикалям отдалече... Не знам добре ли е, че така лесно се плаша от всичко, но гледам да избягвам нещата, които мога...

# 16
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
А относо килограмите- до сватбата, т.е. до преди 20 дена не бях качила повече от килограм, а сега са вече 5!!!!!!!!!
Трябва да се поспра малко....

# 17
  • Мнения: 3 323
Браво шрю! Както винаги нямаш грешка!
Алекс общо 6кг. не е лошо ама 5 за 1 месец... внимавай! Нема лошо ама ще се отърколиш към родилна зала.

# 18
  • Мнения: 1 243
promeneti mi datata na termina ne e na 22.12 a na 20.12 Simple Smile

# 19
  • Мнения: 333
Моята дата пък е 25.12. и съм вече на 30 Flutter . За килограмите не знам как да се пазя вече -ям предимно мюзли, мляко, плодове и зеленчуци, а юли месец кавнтара натежа с три килограма. Щях да падна  oops . Вече се чудя да не е от задържане на вода по клетките  newsm78. Като ме видят познати напреднали бременни ми завиждат - почти не ми личи, а кантара хвърчи.

# 20
  • Мнения: 143
темата е много готинар браво шрю
аз да ви се оплача от събота получих няколко пъти втвърдяване на корема. И докато разбера, че това е са контракции, от къде да знам. Днес отидох на преглед и ми каза лекарката, че ми е неспокойна матката и хемеглобина ми е 112 даде ми да пия папаверин 3х1 и феро фолгамма 2х1 за желязото. И днес си ме преболява корема, такасе претиснявам. Взех си най-накрая 1 седмица болничен ще видя до другата как ще съм. Много ме е страх иначе бебчо е добре, каза, че вървя 1 седмица назад и преди друг доктор ми го беше казал. Но не от това ме е страх. Дано премине това, че ще се побъркам.

# 21
  • Мнения: 3 323
Лия - споко подготвяш се за раждане не се притеснявай и повече почивка. Нормално е да имаш контракции. Виж ако има болка тогава лошо - тичай веднага в болница . Болки в таза или като спазъм ,или все едно ти идва . и

# 22
  • Мнения: 514
Болки в таза или като спазъм ,или все едно ти идва .

ClanG ако има такива спазми тогава какво  Rolling Eyes ...........имам често такива болки, на няколко пъти споменах за тях на док, а той каза, че не е проблем  newsm78

# 23
  • Мнения: 3 376
Здравейте момичета!!! Hug  bouquet
Толкова отдавна не съм ви чела,гледам и нова темичка имаме вече...аз отсъствах известно време,но имам  доста да ви чета,за да наваксам!

Смених си гинеколожката...и на това му викат доктор,който трябва да се грижи за хората  #2gunfire лелее...направо съм бясна #Cussing out
Утре ще отида да се запиша при новия и живот и здраве да си видя бебенцето Heart Eyes

До утре  bouquet

# 24
  • Варна
  • Мнения: 893
http://www.thelaboroflove.com/chart/pred.html

изчислете пола на бебето си  (ако не го знаете все още) според китайския лунен календар 
Laughing
на мен ми отчете момче ... на 11ти съм на лекарда видим колко ще е вярно  newsm78

# 25
  • Варна
  • Мнения: 893
аз не мога да разбера за моите килограми защото съм с 10 отгоре от Коледните приключения на село  Rolling Eyes а и кантара в къщи е прецакан нещо  newsm78
започнаха да ми отичат краката...че и ръцете smile3506  и получавам контракции от време на време
ама доктора каза че били фалшиви и че било нормално  newsm78 поръча да пия Но-Шпа и толкоз.  Sad

а,да честита годишнина !

и честита нова темичка Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 768
И на мен ми от4ете по тоя календар мом4е.Аз нали на моми4енце се надявам..в 4етвъртък съм на преглед и 6е видим дали 6е потвърдят женски пол или 6е излезе мом4енце. Laughing
Да ви питам вие с какво се мажете против стриите
Може ли да ми препоръ4ате не6о хубаво
 Peace

# 27
  • Мнения: 143
Аз сега лежа в нас не знам какви са моите контракции, но ми става на камък матката и после отпуска, но докторкат авчера ми каза, че мши е напрегната матката и с този хемеглобин 112 незнам колко е нормално. Сега ям вече месо и се тъча с плодове макар да не съм им фенка.
Да ви попитам на колк овреме ви взимат кръв и урина. Защото в Света София ми взеха веднъж началото на юни и повече не. А вчера като бях на частно ми казаха, че се взимало всеки месец.

# 28
  • Мнения: 514
Тези календари са голяма измама, всеки различно показва. Аз видях пишлето на моя малчуган, а календара изчисли, че е момиче.....е, нека си изчислява Simple Smile Всички китайски календари казват момиче, а руските момче.....ами то ако не е едното ще е другото Simple Smile

И моите крака отичат....снощи бяха като кюфтета Sad Купих си йодирана сол, файда никаква. Ама колко тежест да издържат тези крака....аз съм и нисичка....леле каква ли гледка ще съм малко преди да родя. Олеее, а какви бузки си имам.....за гушката да не говорим....Animal Pig

di честита годишнина, от щастие и любов да не се отървете    bouquet
Не сварих да си хапна от тортата, лакомията detelini омете всичките парчета  rotfImao

Vessito аз се мажа с вазелин, колкото по-мазно, толкова по-добре....използвам и бебешкото олио на Джонсън.

Нещо се губят danielad i maiche, дано да не е нещо лошо.....

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 14:36 от shrew

# 29
  • Мнения: 302
Здравейте.

По въпроса за стриите, аз се мажа с Икаров, в аптеките го има и е евтино при мен поне има ефект , почти са ми изчезнали стриите по гърдите.Също така за през деня ползвам бебешко олио на Джонсън, онова от рекламата Wink

И на мен ми се втвърдява корема и не знам какво става, но си мисля че след като не ме боли значи няма проблем Wink

Общи условия

Активация на акаунт