Коя е любимата ти рецепта за бърза супа?

  • 9 444
  • 290
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 940
След работа готвя за следващия ден. Така, като се прибера 17 ч. мога да стопля и веднага да сервирам на огладнелите мъже в къщи.

# 211
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
През седмицата се готви вечер след работа нещо набързо.

# 212
  • Мнения: 1 186
Бърза супа за мен е картофена крем супа.

# 213
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Когато съм на работа предимно вечер. В момента съм по майчинство, така че мога и през деня.

Предварително съм измислила менюто съм набавила необходимите продукти.

# 214
  • Мнения: 2 666
Обикновенно вечер след работа или уикендите готвя. Избирам аравинут рецепти, които не отнемат много време през седмицата и класически събота и неделя .

# 215
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Готвя всяка вечер нещо набързо или с приготвени заготовки( сварено пиле, накълцани лук и морков, обелени картофи) от предната вечер.

# 216
  • Мнения: 3 915
Намирам време единствено вечер. Избирам бързи рецепти в по-голямата част от времето. По-вкусните резултати обикновено са през уикенда, но и в бързите им варианти се получава добре.

# 217
  • София
  • Мнения: 3 098
По майчинство съм, което далеч не означава, че имам много свободно време! Готвя всеки ден или през ден, защото предпочитам да сготвя по-малко количество и да се изяде, отколкото да е повече и да застои и накрая изхвърли. Обичам разнообразието. За бързина не мога да гарантирам, но с бебе се опитвам да готвя докато спи.

# 218
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Готвя през ден. Като имам муза си правя заготовки в бебешки бурканчета и после само доготвян Hug

# 219
  • Мнения: 353
Готвя през ден, всеки ден салатка или някаква разядка към основното! В събота и неделя отделям повече време за десертчета, закусчици и по-разнообразни и нови рецепти. Като цяло обичам да експериментирам и да готвя по нови рецепти, но "пустото" време все не ми стига!

# 220
  • Елхово
  • Мнения: 1 397
През седмицата по на бързо готвя, събота и неделя се отдавам на готвене!

# 221
  • Мнения: 544
Обикновено готвя в неделя по няколко гозби, за да има за няколко дни. А през седмицата готвя вечер - по цял ден съм на работа. Избирам по- опростени рецепти с неголям брой продукти.

# 222
  • Мнения: 1 967
На мен готвенето ми е приоритет. Много по-евтино е и по-здравословно. Намирам време. За улеснение имам заготовки, предварително приготвени, замразени неща. Също така затварям един или два буркана от всяка супа или по-течно ястие. Така съм улеснена след известно време с  вкусна, разнообразна храна. Току що сготвих супа топчета и затворих един буркан за след седмица-две.

# 223
  • София
  • Мнения: 92
Рецепта за крем супа от тиква:
600 г тиква
1 глава лук
2 моркова
150 мл готварска сметана
500 мл пилешки бульон
2 с. л. масло
1 с. л. олио
сол и черен пипер на вкус
Тиквени семки за поръсване

# 224
  • София
  • Мнения: 92
Скрит текст:
Време е за новото ни предизвикателство към вас:

Pushpin Разкажете ни кога намирате време за готвене в забързаното ежедневие.
Какви са вашите съвети за бързи и вкусни резултати в кухнята?


Очакваме отговорите ви с интерес!

Събота и неделя. Горещата супа може да бъде затворена в бурканче и така може да бъде съхранена под вакум още 2-3 дни.

Общи условия

Активация на акаунт