Коя е любимата ти рецепта за бърза супа?

  • 9 324
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 558
Разкажете ни кога намирате време за готвене в забързаното ежедневие.

Обикновено готвя вечер, след като си свърша останалите задачки и ми е по-спокойно. Също така през почивните дни готвя повече храна, която ни стига за началото на седмицата.

Какви са вашите съвети за бързи и вкусни резултати в кухнята?

През седмицата не готвя толкова "сложни" ястия, а по-скоро сме на месо, яйца, риба със салата и/или гарнитура.
Използвам крок-пот, който готви сам през нощта и на сутринта имаме готово ядене.
Правя си заготовки, които съхранявам във фризера.

# 226
  • Мнения: 477
Правя си заготовки и през седмицата ми е по-лесно да готвя.

# 227
  • Мнения: 1 406
Готвя предимно вечер и през ден. Обикновено са по-бързи иикономични рецепти.

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Обикновено готвя сутрин преди работа. Старая се да е вкусно, здравословно и да не ми отнема много време. Ползвам заготовки от фризера. През уикенда правя палачинки, по-специални закуски и десерти Simple Smile

# 229
  • Мнения: 4 496
Готвя вечер или през уикендите. Избирам бързи и лесни рецепти.

# 230
  • Мнения: 140
Разкажете ни кога намирате време за готвене в забързаното ежедневие. 
Какви са вашите съвети за бързи и вкусни резултати в кухнята?

Определено трудно намирам време, но няма как да гладуваме,защото "Мама" е уморена от работа.
Ето защо когато почивам пазарувам нужните продукти ,които ще ми трябват за приготвяне на ястията през дадената седмица. Правя си списък за седмицата какво ще приготвям за хапване.  Така съкращавам много време.
И като се прибера всичко ми е налично и ястието става готово докато се изкъпят мъжете ми.
Съвети:
1.правете списък на ястията по дни
2. Направете списък с нужните продукти
3. Купете ги като почивате,за са не се лутате по магазините след работа,вместо вече да сте сготвили
4 По този начин имам повече време за общуване,игри и гушкане с децата ми.

# 231
  • Мнения: 41
Готвим предимно след работа , трикчетата ни са да готвим по лесни и бързи неща когато нямаме време.

# 232
  • Сф
  • Мнения: 10 585
Вечер ми е най- неусетно готвенето, докато бъбрим и разпускаме.Освен това мога да разчитам и на помощници. Simple Smile

# 233
  • Мнения: 5 241
Готвя всеки ден, при многочленно семейство няма друг начин. Освен това не искам децата да са на полуфабрикати. И това се случва разбира се, няма как Wink

# 234
  • Мнения: 518
През делничните дни готвя, когато се прибера от работа. Обикновено нещо, което се приготвя бързо и е любимо на всички. За да е бързо съм свикнала да съм по-организирана в приготвянето, а за да е вкусно - използвам качествени продукти.

# 235
  • Мнения: 989
Предпочитам да готвя вечер или през уикендите.Избирам бързи, лесни и икономични рецепти.

# 236
  • Мнения: 1 752
През седмицата ми е трудно да намирам време .Най-често през почивните дни готвя повече , за да има поне до средата на седмицата.След това правя аламинути или поръчваме храна.

# 237
  • Мнения: 677
С бебе на 3 месеца съм и въобще не ми остава време. Готвя събота и неделя, когато таткото си е вкъщи. Много често готви и той.

# 238
  • Мнения: 1 380
Готвя предимно през уикенда, когато всички са в къщи и имам повече време за готвене. През седмицата вечер сме на аламинути.

# 239
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Готвя през времето, когато спи малката.

Общи условия

Активация на акаунт