Отговори
# 315
  • Мнения: 28 121
Ира, нямаше превод, говореха нещо за Демир и фабриката... Ослушах се да чуя дали ще споменат Хатип, но само Демир.

# 316
  • Мнения: 3 246
Вместо да върти и суче, Мюжгян може директно да каже какво е видяла. Поне да чуе, какво ще й се обясни. Тя сама знае, че тогава се обсъждаше случая Ерджо. Нека пита директно, а после да си реши, дали ще вярва или не. Това да намеква, да дразни, да се държи детински, не й отива. Отделно: Йълмаз трябваше да "загрее"...нали намери шала + държанието на Мюжгян...ама СЦ ще разтягат...както казваме драма да има, филм да става.
Лентата ще е в края. Sad

# 317
  • Мнения: 2 670
Ина мен ми е странно мълчанието на Йълмаз. Дали пък не е обработил(повредил) по някакъв начин записа донякъде или отнякъде, където трябва. Grinning

# 318
  • Мнения: 3 246
Не ми се вярва. Бпмбата ще гръмне Simple Smile. Но вярвам, че Демир и Хюнкяр ще вземат по-цивилизовано решение от преди.

# 319
  • Мнения: 28 121
Днес се чудих защо Наджие не върне жеста на Хюнкар и да ѝ каже какво чу от Бехидже и Шермин в онова кафене. Сценаристите май вече са го измисли.

И писмото на Зюлейха ако се покаже сега...

Такава подигравка със зрителите е недопустима. Три седмици да чакаме сцената, а те нарочно се мотаят. Защо към Шермин и Наджие не добавиха и Бехидже с Фюсюн, та гаврата да е пълна.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 22:51 от LU4IQ

# 320
  • Мнения: 2 670
Head Band Е бомбата гръмна. Anguished Другата седмица ще видим пораженията. Ще има лек рикошет покрай Шермин  и Наджие, ама едва ли ще е от голямо значение. Най много да попречат на Хюнкяр да озапти Демир на момента. Ужасно е.  Hushed

# 321
  • Мнения: 3 246
Абсолютно! Серията беше пълна с разни нещица, а не можаха този въпрос да покажат поне в една по-голяма част. Сега май и на Гюлтен сватбата ще бъде развалена. Нали Фекели и Йълмаз ще я искат от Хюнкяр и Демир. Ще стане голяма бъркотия. Сега може да не дадат Гюлтен.
Мюжгян остави толкова важен въпрос на произвола на съдбата и на случайността. Така ще попречи на много други събития, за които не знае. Такова безхаберие няма. Разбра за ситуацията с онези мъже, разбра за Ерджо преди това, разбра за новото партньорство, разбра и че ще искат Гюлтен. Нищо не я заинтересова - кого ще нарани, как ще стане, какво изобщо ще предизвика всичко. Дори можеше и да иде при Хюнкяр и да й разкаже всичко, да й каже за лентата и да решат какво и как, ако се беше усетила, че действията й са напълно опсани и вредни. Хюнкяр е наясно с висчко и можеше да вземе добро решение. Сега всичко ще излезе извън контрол и Хюнкяр няма да има време да обмисли ситуацията. Разбирам, че Мюжгян иска правота, но можеше да я постигне и в лични разговори. Така щеше да се попречи на негативния отзвук върху други хора и събития. Четин в нищо не е виновен, че да му рязвалят искането на Гюлтен Simple Smile.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 23:03 от dana78

# 322
  • Мнения: 3 634
Никой не мисли за нас, ние как ще доживеем до другата седмица?
Горе кино, долу - сестрите, голяма сценка ни очаква.
Много беше хубав епизодът.
Значи пълно е покритието между сватбата на Гюлтен и Четин и неслучилата се сватба на Зюлейха и Йълмаз.
В предишните епизоди ни показваха от страна на Гюлтен еднакви моменти с времето, когато Зюлейха и Йълмаз бяха заедно. А в този епизод видяхме как подготовката събужда спомени за онова време в Зюлейха. Тя шие роклята на булката, в нейна рокля ще бъде на годежа. И най-интересното, че самият годеж ще бъде в конака на Яман. Приближаването между Йълмаз и Демир във всичките му аспекти тук в конака на Яман е пълно; двамата са 50 на 50, това е максималното равновесие между чуждо - местно, ново - заварено...И най-вероятно тук ще се реши въпросът за това, кое от двете ще вземе надмощие и  къде и с кого ще остане Зюлейха. На фона на сватбата тук ще се разиграе трагедията.
Краят на епизода с киното има връзка с началото на епизода, когато Яман бяха с децата. Демир е влюбен в дъщеря си, държи я непрекъснато на ръце, радва и се, но битката, която вероятно ще се разиграе на същото място, ще бъде за Аднан. Тогава ще видим истинското отношение на Демир към Аднан. Зюлейха каза нещо, което също е с отношение: " Моето щастие вече са моите деца." 
Ще се проточат нещата, нали е сериал, но посоката е ясна.

# 323
  • Мнения: 3 246
Да. " Моето щастие вече са моите деца."..."Моето щастие е синът ми". Зюлейха и Хюнкяр - старата история ще се повтори. Зюлейха ще се отдаде на децата си, така както Хюнкяр на Демир. Може би ще има трагедия, но за разлика от несъстоялата се сватба, сега тази трябва да се състои.
Но до финалът има още доста време....как ли ще се реши до тогава ситуацията? Видяхме, че онези мъже разбраха за Фекели. Може би ще го нападнат или ще искат да го "отстранят". И в суматохата, създадена от Мюжгян той може да стане жертва.

# 324
  • Мнения: 2 503
Ох, момичета, наистина как ще изчакаме да мине цяла седмица?! 🤪🤪🤪
Наистина не са прави, толкова чакахме и още ще чакаме.
Майко, чак на мен ми стана кофти като видях кадрите. 😀 Не знам какво ще става, дори не мога и да прогнозирам. 😂 Нека бързо пускат фрагчета и неусетно да минават дните до четвъртък.
Хубав беше епизодът, хареса ми. Конфронтацията между двата отбора жени много ме изкефи. Чак сега забелязвам, че Зюлейха и Хюнкяр визуално си приличат, както и Мюжгян и Бехидже. За първите може би не е случайно.  😎

Лека вечер и благодаря за приятната компания! 🙏

# 325
  • Мнения: 28 121
Жюлиде, която е самата кадърност, забрани Демир и Йълмаз да разследват убийството на Дженго. И те взеха, че се съгласиха. Как иначе ще го протакат още месец - два. Заболя ме главата да чакам най - интересното Sad

Фрагман 1 за еп. 58
Демир стреля в Зюлейха Rolling Eyes

https://www.instagram.com/p/B9Fc6GZK_-G/

# 326
  • Мнения: 3 246
Лучия Simple Smile...мерси много за новината за фрагмана, тъкмо щях да пиша, че поне това ни дължат. Подиграват се с нас тези СЦ!
Благодаря за фрагмана!
Браво на Мюжгян. Дано е доволна сега!

# 327
  • Мнения: 2 670
Hushed Фрагмана е ужас. Демир стреля в Зюлейха. Въпроса е дали ще оживее. Йълмаз май се втурна да я спасява, ама да не се гърмят те. А сега де, кой, кого. А тъпата Мюжгян с такова задоволство гледа от вратата на нейния конак. Ужас.

# 328
  • Мнения: 28 121
Дана, в предния ми пост е.
Мюжган си тръгва с детето. Не разбрах Йълмаз къде точно е в гората.

# 329
  • Мнения: 3 246
Да, Лучия, видях. Flowers Hibiscus
Мюжгян можеше да си тръгне с детето и при друга ситуация, много по-достойно и с много по-малко поражения. Сега тя остави Демир да си отмъщава и чрез него постигна някакво насилие срещу Зюлейха, а вероятно това го чака и Йълмаз. Тя не търсеше справедливост и своето право с изпращането на това видео, а мъст - отмъсти си. Знаеше характера на Демир, беше предупредена, че ще се лее кръв...но тя точно това и искаше. Е, проля се, но май Демир сам ще се нарани, не вярвам да стреля в Зюлейха. Нещо ни будалкат.
И като е толкова "справедлива" Мюжгян - защо крие за сина на Йълмаз. Взе си своя, а за Аднан - най-вероятно ще мълчи. Каквото й е угодно.
Йълмаз или е видял Демир и Зюлейха или някой му е казал - може с Хюнкяр да са отишли, ще видим. Зюлейха няма как да е мъртва. Демир ще съжали и ще я заведе в болницата, ще се потулят нещата. А, Йълмаз да се бори за сина си.
Междувременно Фекели ще е също в опасност, предполагам.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 23:47 от dana78

Общи условия

Активация на акаунт