Отговори
# 300
  • Мнения: 3 246
Привет Flowers Cherry Blossom,
Благодаря за коментарите! Flowers Four Leaf Clover
Като чета озета и си мисля за Мюжгян. Първо беше "за" едно споразумение и приключване на враждата, заради децата. А, сега е радетелка за продължаване на враждата, защото близостта на семействата ще я докара до нова нервна криза. Значи, продължавам да се чудя, защо Мюжгян си причинява всичко това? Тя е убедена, че Йълмаз именно заради Зюлейха се е съгласил на това примирие. Ще спори и ще настоява, вече се превърна в една досадна жена, която ще опротивее и на най-близките си. След като е убедена във всичко, което мисли и твърди, то тогава как вижда "пътя" си към Йълмаз...като непрекъснато "пили" и държи всеки да се съгласи, че всичко наоколо е свързано със Зюлейха? Ако е така, тя какво прави още в тази къща и в този брак? Как тя си мисли, че с думите си и действията си може да "спечели" или да "си върне" Йълмаз, как си мисли, че може да победи Зюлейха с това си поведение?! Като "цъфне" в женския кръг до леля си Бехидже и обявява война на Зюлейха Simple Smile...Мюжгян вече достатъчно си навреди, в губеща позиция е и сама ще "довърши" брака си. Не Зюлейха ще й го разруши, а тя самата си го руши и то с бързи темпове. Можеше да вземе много по-адекватни решения.
Почти съм сигурна, че гледането на лентата ще е пак в края на серията. Да видим, но ако е така, наистина става много дразнещо.
Наистина много тежко и трудно решение предстои да вземе Демир. Дано запазят самообладание и да намерят начин да проучат ситуацията.

# 301
  • Мнения: 2 503
Здравейте!

Много интересна снимка е споделил Мурат, предполагам от сета.


Тъй като аз съм назад, защото чакам бг.превод, с огромен интерес само ви чета, за което ви благодаря! 💐

Чудна вечер ви желая!

# 302
  • Мнения: 5 483
И Себахатин каза това.: Не тласкай Йелмаз към Зюлейха!


Сабина Панчева‎
до
 ЛЮБИМИ СЕРИАЛИ С ПРЕВОД

1 час ·

📝 “Имало едно време в Чукурова” 57 еп. промо снимки и озет:

В Чукурова цари атмосфера на помирение Демир и Йълмаз си сътрудничат!
Демир и Йълмаз, които, макар да не искат да отстранят случая с Ержументи, след като влязоха в сътрудничество, отново ще тръгнат по пътя на помирението. С информацията, която Фекели разбира, инцидентите в Чукурова отново обединяват двете семейства. Дори Демир и Йълмаз се озовават партньори
Вятърът на помирението предизвиква буря в Mюжгян
Близостта на двете семейства, както и техните срещи за принудителни разговори, водят Мюжгян до нов нервен срив. Съветите на Бехидже и Фекели са пропилени, Мюжгян не се отказва да спори по тази тема и да каже, че Йълмаз се е съгласил на това помирение заради Зюлейха, която открито обяви войната си с нея, излизайки пред Хюнкяр и Зюлейха на среща на сдруженията, тя ще покаже, че продължава войната си в обществения живот!

Гюлтен и Четин постигат това, което искат, но работата на Гафур е много сложна.
Щом приключиха бурните дни, дойде ред на сватбата на Гюлтен! И двете семейства се вълнуват от сватовството на момичето. Докато Зюлейха започва да подготвя сватбената рокля на Гюлтен, Сание ще отиде да пазарува за зестрата.
Въпреки това, след като научава голямата тайна на Гафур, тя се връща у дома. Истината, която унищожава света на Сание, ще доведе Гафур до покаяние за първи път.

# 303
  • Мнения: 3 634
Ира, мисля, че Мурат е на мястото, където подготвят сцената с колата над пропастта.

Честит рожден ден на Берен! Green Heart

# 304
  • Мнения: 2 503
Здравейте!

Тигаса,
Благодаря за озета! 🌸

Ваня,
Може наистина да е от там. 😊

Мурат ни подсеща за епизода довечера.

Нямам търпение!

До после!

# 305
  • Мнения: 28 164
Привет!
Още две снимки от новия епизод. Вчера на сайта на АТВ нямаше нищо за еп. 57





И клипче

https://www.instagram.com/p/B9EwRY0qAmi/

Любимата ми сцена от еп. 56 Laughing Hands Clap

"- Пять миллионов...
- Большое деньги.
- Если бы ты не торопился, то мы бы сговорились до трёх миллионов...
- У меня сейчас нет возможности сразу выложить такие деньги...
- Если честно, у меня тоже нет. Да и ещё долг по кредиту в 4,5 миллионов. Из-за тебя!
- Знаешь ли, я тоже заполнил все склады тоннами продуктов тоже не для того, чтобы мы их зимой ели. Если бы я не проиграл аукцион из-за тебя, то давно бы обменял все на наличные.
- Тогда мы вместе заплатим, Демир.
- Что? 50/50?
- Разве это неправильно?
- Мне потребуется продать участок.
- Мне тоже. Мы одновременно выставим на продажу одинаковые участки, что скажешь?
- Договорились, но нельзя тайно скупать имущество друг друга.
- Если бы у меня были деньги, то я бы купил. Но, денег нет...😭Ты прям не купил бы?
- 😏😁"

Всеки се тика във вратата, да са по - далеч един от друг Grin



Честит рожден ден на Берен! Heart Да е жива и здрава Flowers Bouquet

Снощи с Кенан в Зорлу





"Я давно работаю на съёмочной площадке. Это первый раз, когда она сфотографировалась" Hands Plus1

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 17:04 от LU4IQ

# 306
  • Мнения: 3 246
Привет Simple Smile,
Честит рожден ден на Берен! Всичко най-добро й желая! Да е все така прекрасна! Blue Heart Kiss
Лучия Simple Smile и на мен това ми е любим момент с този разговор между двамата. Посмях се с тях. И наистина, всеки се бута до вратата и гледа през прозореца, говори с едва обърнато лице към другия. Joy
Не знам, обаче, сега ми е жал и за двамата. Демир - че трябва да разбере по този начин; а Йълмаз - че хал хабер си няма, че Мюжгян ниже монолози зад гърба му, без да знае каква е била целта и причината за срещата. Аз за себе си мисля, че тя намеква и за физическа връзка и може именно това да накара Хюнкяр да се осъмни и да проучи нещата. Дали след споразумението и след опитите да предпазят Чукурова от външни хора с лоши намерения, Демир ще процедира по друг начин спрямо Йълмаз.
Ще ми се да разберем тази вечер, ама май ще го оставят за другата седмица. Сега ще е аферата - "заедно срещу лошите" Simple Smile.

# 307
  • Мнения: 3 634
Здравейте! Animal Bee

Хаштаг
#Memleketimİçin #РадиРодины

Още снимки от епизода в колаж:



Днес всички сме на кино,
даже и Мурат е на кино.
Това е поканата му към нас за довечера,
но дали ще му хареса филма...



На мен също ми хареса сцената в колата.
Напомни ми много онази преди, когато бяха само двамата,
когато Демир питаше за Зюлейха като на разпит,
а Йълмаз отговаряше.
И заключнието: "Майка ви е била красива жена." Smile

От Мурат Сарачоолу:
 

 



От фенове, сигурно на Лейля. Smile

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 18:41 от vanja@

# 308
  • Мнения: 2 503

Ах, каква хубава снимка!
Демир, Демир... 😄

# 309
  • Мнения: 28 164
Ира, снимката е хубава, но Мурат не смее да ни покани с нея, а с другата, където е с мама Joy

Ваня, след този хаштаг очаквам Зюлейха да каже на Йълмаз "ти си моята родина", но тогава краят за тях ще е трагичен.

Дана, мислИ позитивно. Hands Pray В противен случай отново ще хвърлиш Демир в съмнения, че и второто му дете е от Йълмаз.

Клипче - "Самое время объединиться ради Чукурова!😁😌

😏Смогут ли Демир и Йылмаз, объединив усилия, победить в этой борьбе?"

https://www.instagram.com/p/B9ExlBQKc0I/

Къде изчезна частният детектив на Хюнкар Rolling Eyes

Чакаме преводачките Hands Pray

https://vk.com/cukurova_mavi?w=wall-135783830_65226_r65237

# 310
  • Мнения: 2 722
Привет! Hug Приятно гледане! Демир получи записа, тъпо ще е цял епизод да не го изгледа, а чак на края.

# 311
  • Мнения: 3 246
Приятно гледане! Simple Smile
Той Демир сега ще купува прожектор. Simple Smile

# 312
  • Мнения: 28 164
И сам ще види лентата, каза на Хюнкар, че на видеото е футбол/спорт.

# 313
  • Мнения: 2 503
Много ми хареса до тук.
Хюнкяр така се размечта. Много ми се иска да имат добри отношения със Зюлейха,но не знам дали това е възможно.
Лейля какви хубави очи. 🥰
Само не можах да разбера какво крояха двамата мъже, които Фекели чу да си говорят. 🧐

# 314
  • Мнения: 2 722
Ина мен ми хареса до тук, явно в по голямата част това ще е епизода на Гюлтен - Четин. Много са ми хубави двамата. Дано им се получи , поне на тях! Hands Pray Аз не упреквам Гюлтен, тя беше влюбена в Йълмаз, подчинена на Яман, нямаше начин да постъпи по друг начин.

Общи условия

Активация на акаунт