💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 059
  • 762
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 27 160
Много слаб епизод. Едвам ги изтраях. Играта бе изключително тъпа и по начина по който действаха задружно бе ясно на 100% че ще се справят. Но абсолютно безумна игра. Не знам как я мислят. И после 12 двойки повтарят като папагали едно и също и така безброй повторение на едно и също, едно и също. И почват да прекаляват с това непрекъснато мляскане. През 5 секунди някой се целува и с тия умалителни ще ме съсипят, хах. Всичките са ми като излезли от анимационен сериал, сори.

# 391
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
На мен не ми е симпатична Симона - явно има проблеми с контрола, вижда ми се властна и груба една такава. Божидара не ме кефи особено също. Най-хубав от мъжете е този Георги.

# 392
  • София
  • Мнения: 27 160
Не ми хареса как Ивелина будеше половинката си. А и той после сподели как, когато той ставал пазил тишина, но когато тя се събуди рано, била умишлено шумна с цел да го събуди. Ако това не е някаква тяхна си игра или просто невярно твърдение е много грозно и проява на голям егоизъм. Ориентирам се все повече към Искра/Йордан и Вилияна/Станимир. Все още нямам истински антипатична двойка или участници, но мога да кажа вече, че не харесвам от жените: Симона, Божидара и Ивелина, а от мъжете: Мартин и Пламен.

# 393
  • Мнения: 5 676
Много плява има в епизодите, просто пълнеж на време, това е досадното. Няма динамика. Дано се пооправи следващите епизоди.
Интересно ми е коя ще е първата отпаднала двойка?

# 394
  • Мнения: 9 033
Сега намерих време да изгледам епизода.Ама наистина големи пълнежи и повтаряне на кадри.Вместо с повече игри да запълнят времето,те с часове обяснения кой какво изпитал.
Направо ми развалят приятното чувство от предаването-Божана и Симона.Тези жени не стига ,че са най-зле изглеждащите от всички дами,ами се и държат неприемливо.Всъщност точно затова е такова поведенето им,избиват комплекси.И двете изобщо не съм сигурна,че обичат половинките си,а ги манипулират постоянно.Едната агресивно и явно-Божидара,другата-с муцунки,сълзи и покровителствено отношение.Направо ми е жал за тези момчета.
Играта беше тъпа,можеха нещо по-интересно да измислят,и пак да ги "засегнат" на тема суета.Но момичетата се справиха,браво.
Докато се обличаха обаче ми направи впечатление ,колко жени без вкус и стил на едно място.Само моите фаворитки-Калина,Ивелина и Доротея имат някакъв стил и ми харесва как се обличат.
Анселита ме забавлява постоянно,със смешният си грим и как си декламира мненията все едно чете от аутокю.
Пламен вече ми става неприятен с този фалцет и тази шутска роля ,която е приел.Чувството за хумор си има мяра и ситуации,а не постоянно да си джаста праста.Ели е такава фина душа,не знам дали я усеща,но тя си го търпи явно.
Ще видим днес какво ще стане.Не искам никой да отпада,още не сме ги опознали.Яд ме е за Ветка и Янчо.

# 395
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Докато се обличаха обаче ми направи впечатление ,колко жени без вкус и стил на едно място.

Точно това си помислих снощи. Трагично.

Анселита ме забавлява постоянно,със смешният си грим и как си декламира мненията все едно чете от аутокю.

Не бих се учудила да е така, ако не може да си запомни репликите...

# 396
  • Мнения: 4 593
На мен много ми харесва предаването! Няма сеир и простащина, а е някак позитивно, кой е продуцент?
Някакви супер големи дразнители нямам, но със сигурност не харесвам Симона и Божидара от жените. Като двойка най-неприятни са ми Вилиана и Станимир, като че ли при тях не усещам близост и любов, а сякаш всичко е на сила, не знам защо оставят такова усещане у мен.

# 397
  • София
  • Мнения: 8 109
Анселита има много красиви очи. Ако се гримира нормално, че даже и без грим, ще е много красива. С тези вежди, и това червило с цвят л***но е просто ужас. Наистина ли се харесва, като се погледне в огледалото?

# 398
  • Мнения: 9 033
Да,симпатично момиче е Анселита,вижда се и под тоновете грим.
Калина също има уникални очи,само що така си е загрозила устата.
Но те с Емо много ми харесват като двойка,усещане,обич и поведение поотделно.

# 399
  • Sofia
  • Мнения: 3 770
Не знам дали се харесва Анселита?! Напоследък забелязвам, че повечето млади хора, а и не само, стриктно следват модните тенденции. Независимо дали им отива или не, важно е да са модерни. Дори да изглеждат смешно, не ги интересува, нали са "по модата" 😀

# 400
  • София
  • Мнения: 27 160
Няма сеир и простащина, а е някак позитивно, кой е продуцент?

Тупарев. Бащицата на ББ и ИВ.

# 401
  • Мнения: 164
Всъщност Пламен участваше в предаването "Семейни войни" по "Нова ".
Там беше с името "Пачи"...

# 402
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Да припомня кой колко има

# 403
  • София
  • Мнения: 14 671
Няма сеир и простащина, а е някак позитивно, кой е продуцент?

Тупарев. Бащицата на ББ и ИВ.
Този пък бащицата няма пръст, предаването е вътрешна продукция на Нова.

# 404
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Харесва ми играта.

Общи условия

Активация на акаунт