Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 7

  • 56 085
  • 747
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 292
За вежди ходя до Варна
Къде ходите във Варна?

# 196
  • Мнения: 130
Здравейте!
След направена очна линия кога може да се слага спирала? Blush

След 10 дни.

# 197
  • Vraca
  • Мнения: 133
След 1 седмица, т. Е като заздавее

# 198
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Или като се обели коричката. Сега горният слой на кожата е разранен и има опастност от инфекции или раздразнения.

# 199
  • Мнения: 130
Здравейте!
След направена очна линия кога може да се слага спирала? Blush

Здравейте доволна ли сте от очната ви линия?
И след ретуш ако сте имала вече запази ли се?

# 200
  • Мнения: 88
Здравейте!
Мисля, да си запазя час за микроблейдинг и след дълго чудене се спрях на тези две момичета:
https://www.facebook.com/KetySimeonovaMicroblading/
и
https://www.facebook.com/MyFaceIvetaKostadinova/
Имате ли отзиви за някоя от тях?
Харесва ми работата и на двете и не знам къде да си запазя час и при коя да отида.
Всяко мнение ще ми бъде полезно.
Благодаря Flowers Rose

# 201
  • Мнения: 3 416
На мен на мястото на блейдинга не ми растат повече косъмчета. При вас как е? Вече варианта в само микроблейдинг, а?

# 202
  • Мнения: 4 688
На мен на мястото на блейдинга не ми растат повече косъмчета. При вас как е? Вече варианта в само микроблейдинг, а?
това звучи притеснително Confused

# 203
  • Мнения: 66
Здравейте дами, някоя от вас правила ли е перманентна очна линия? Къде? И доволна ли е?
За момента съм се насочила към Десислава Ефтимова - Beauty boutique.
Някой правил ли е при нея? Ще се радвам на мнения, отзиви и препоръки.
Благодаря и хубав ден на всички Simple Smile

Здравейте, аз си направих в Плевен при една козметичка  в Плевен, Ася се казва и като цяло доста добре работи.Засега половината ми я няма (поизтри се), но се надявам на ретуш и след това да са точни нещата, защото......!Иначе 350 лв с ретуш струва и издържа ми каза повече.от веждите до 5 години.Аз се съмнявам до тогава да издържат без ретуш.Може да не съм права.За болка ами мен лично си ми беше дискомфортно с усещане за прежулване на кожата и много ми сълзяха очите.Тя каза, че другите усещали гъдел, ами да имаше, но много малко при мен и то в самото начало.След процедурата ми каза да не ги мокря, докато не спадне оттока и с нищо да не ги мажа.Това на 100 % изпълнено, четвъртият ден леко ги обтрих с мицеларна. и до 7 ми не съм ги мокрила.Моята е тъмно кафяв цвят.
Хубав ден!
Няма как да ти издържат до 5 години, само стария перманентен грим издържа толкова, според мен до 2 години ще са ти ок. И е странно че не ги мажеш с нищо.

Може ли да ми кажете какво се има предвид под "стария перманентен грим" ? 🙄

# 204
  • Мнения: 3 794
Скрит текст:
Здравейте дами, някоя от вас правила ли е перманентна очна линия? Къде? И доволна ли е?
За момента съм се насочила към Десислава Ефтимова - Beauty boutique.
Някой правил ли е при нея? Ще се радвам на мнения, отзиви и препоръки.
Благодаря и хубав ден на всички Simple Smile

Здравейте, аз си направих в Плевен при една козметичка  в Плевен, Ася се казва и като цяло доста добре работи.Засега половината ми я няма (поизтри се), но се надявам на ретуш и след това да са точни нещата, защото......!Иначе 350 лв с ретуш струва и издържа ми каза повече.от веждите до 5 години.Аз се съмнявам до тогава да издържат без ретуш.Може да не съм права.За болка ами мен лично си ми беше дискомфортно с усещане за прежулване на кожата и много ми сълзяха очите.Тя каза, че другите усещали гъдел, ами да имаше, но много малко при мен и то в самото начало.След процедурата ми каза да не ги мокря, докато не спадне оттока и с нищо да не ги мажа.Това на 100 % изпълнено, четвъртият ден леко ги обтрих с мицеларна. и до 7 ми не съм ги мокрила.Моята е тъмно кафяв цвят.
Хубав ден!
Няма как да ти издържат до 5 години, само стария перманентен грим издържа толкова, според мен до 2 години ще са ти ок. И е странно че не ги мажеш с нищо.

Може ли да ми кажете какво се има предвид под "стария перманентен грим" ? 🙄

Има достатъчно информация в гугъл, снимки и сравнения между техниките и това как стоят веждите. Напишете перманентен грим, микроблейдинг, пикселна техника.
Микроблейдингът издържа 1-2г, зависи от типа кожа и други фактори.

Аз преди 6 дена си направих при Моника Благоева и съм много доволна Simple Smile Изключително естествен вид имат Simple Smile Имам и час за ретуш.
Скрит текст:
Навих се и за очна линия при нея Simple Smile

# 205
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Неразличими от истински, браво!

# 206
  • Мнения: 130
Може ли да ми кажете какво се има предвид под "стария перманентен грим" ? 🙄

Здравейте, направи ми и ретуш и засега мога да кажа, че не съм доволна.Иначе сравнително тя и още една за Плевен са най предпочитаните и да общо взето добре работи първият път беше много добре микропигментацията на веждите, а сега ме попретупа и в момента краищата са ми по изразени, но отдолу има много бледи отенъци на нещо.Очната линия съм правила каквото ми е казала и това беше да не ги мокря до седмият ден, като аз и повече държах и да не ги мажа с нищо незнам другите как процедират, доколкото разбрах от друго място е същото, но пак казвам незнам доколко това е правилната грижа, все пак толкова клиентки минават от там тя е от доста време в тази работа.Очната линия имам слаби бледи отенъци.Тя просто трябваше като вижда, че много бързо ми отича окото да каже, че може да имам желание, но не съм за тази процедура и да спре, но нали гледат да ти вземат парите и ефекта не се получи при мен изобщо това което трябва да бъде.Сега все едночи нищо не ми е правено, да като затворя и опъна имам някаква бледа кафява линия , но не се забелязва нищо визулано, което да придаде реален вид и резултат за видима очна линия.Мисля почече да не се занимавам, имах идея след два месеца да отида на трети ретуш, но определено мисля да се отказвам към 800 лева отидоха на вятъра.
Помеждодругото сега виждах жени на морето с микропигментация на веждите , ами какво да ви кажа на много им седеше супер яко визулано и естествено и определено има един уау ефект.Моето лично мнение е , че повечето работят повърхностно- по протокол , защотото трябвало да има естествен резултат и така са ги учили на курса.Да и аз съм за по изчистената и не натрапваща се визия, тип клоунско излъчване, но все пак като взимаш парите на хората кажи и покажи реално как ще изглежда и какво да се очаква реално.А не да качваш снимки само на първа процедура, защото при някои резултатите накрая дори и след ретуш няма да са това което очакват клиентките.Пак казвам това е при мен и не поставям всички специалисти в областта под общ знаменател, напротив .Има едно момиче само което показва реалният резултат след това и тя се казваше Станислава Събева, ако не се лъжа- студио Медеста София.Тя работи много добре, но като гледам също по повърхностно прави микропигментацията, поне така си мисля аз, за да има този по естествен вид на който казват, че ги учат на курса.
Поздрави!
Поздрави!

Последна редакция: нд, 23 авг 2020, 16:15 от bubanka

# 207
  • Мнения: 1 092
Здравейте, аз съм с микриблейдинг, пред няколко дни ми правиха ретуш, но и аз не съм доволна от резултата, все още не са се обелили изцяло, но както и предния път имам дупчици, и то на същите места, явно пигмента ми излиза там, нямам идея от какво е, но общо взето съм разочарована от резултата, все пак за такава сума човек очаква поне в началото да изглеждат добре.....Правя всичко, както ми е казала козметичката.

# 208
  • Мнения: 2 359
Здравейте, аз съм с микриблейдинг, пред няколко дни ми правиха ретуш, но и аз не съм доволна от резултата, все още не са се обелили изцяло, но както и предния път имам дупчици, и то на същите места, явно пигмента ми излиза там, нямам идея от какво е, но общо взето съм разочарована от резултата, все пак за такава сума човек очаква поне в началото да изглеждат добре.....Правя всичко, както ми е казала козметичката.

Въпрос на организъм. Аз попълвам с молив. По принцип рядко се случва да няма дупчици.

# 209
  • Мнения: 1 092
Да, явно трябваше да проуча повече самата процедура, не мога да обвинявам и козметичката, защото веднага след като ги направи изглеждат добре. А пък и в интернет се срещат само снимки на току - що направен. Толкова исках да имам красиви вежди, че малко се хвърлих на сляпо към процедурата. За съжаление нямам почти никакви естествени.

Общи условия

Активация на акаунт