Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 7

  • 55 753
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 118
Здравейте, има ли някой, който се е подлагал на phiremoval, притеснява ме, че на малкото снимки, които откривам след процедурата пигмента го няма, но пък кожата седи зачервена като белег, а не планирам нов микроблейдинг.

# 31
  • Мнения: X
Здравейте! Някое от момичетата с перманентен грим на веждите правила ли е микродермабразио? Дали изсветлява пигмента?

# 32
  • Мнения: 118
Здравейте! Някое от момичетата с перманентен грим на веждите правила ли е микродермабразио? Дали изсветлява пигмента?

Аз не съм си правила, но питах дерматоложката дали е възможно по този начин да се изсветли ( и премахне с няколко процедури), защото не е сполучлив - каза, че не е.

# 33
  • Мнения: X
Здравейте! Някое от момичетата с перманентен грим на веждите правила ли е микродермабразио? Дали изсветлява пигмента?

Аз не съм си правила, но питах дерматоложката дали е възможно по този начин да се изсветли ( и премахне с няколко процедури), защото не е сполучлив - каза, че не е.
Благодаря! Аз моите вежди много си ги  харесвам и се чудех от микродермабразиото  дали няма да изсветлеят, защото нали все пак  се премахва най- горния слой на кожата.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Благодаря! Аз моите вежди много си ги  харесвам и се чудех от микродермабразиото  дали няма да изсветлеят, защото нали все пак  се премахва най- горния слой на кожата.
Не, няма. И след 2 хим. Пилинга нищо им няма. Пигмента се намира в мезодермата, а от там трудно се разсейва.

# 35
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Те дори и двете да снимат без снимка на цялото лице пак има риск. При мен сами по себе си веждите бяха хубави, снимката им също, обаче на моето лице бяха като вежди на някой хайдутин 😂 две нощи не спах в шок как ще ги нося поне година, обърнах всички форуми на 3 езика за решение как да ги махна и нищо, бях се отчаяла.... Добре, че накрая открих един тийн форум с успешният метод с четка за зъби и избелваща паста. Сега мисля да направя етори опит този път при друга и powder brows
С микроблейдинг от вчера съм. Формата на веждите е добра, но на мен ми стои ужасно на лицето. Не мога да се възприема и това е. На всичкото отгоре са и много черни, а на мен кожата ми е много бяло и стоят супер неестествено. Чак ми се реве като се сетя, че утре трябва да ходя на работа в този вид. Възнамерявам да не ходя на ретуш, с което се надявам този пигмент да изчезне.

# 36
  • Мнения: 5 832
Спокойно, винаги първоначално има шок. Аз в началото имах чувството, че са ми сложили изолирбанд на лицето. Като се обелят ще изсветлеят. Първите 2-3 дни са най-тъмни, после всичко си идва по местата.

# 37
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Дано изсветлеят наистина. Сестра ми каза, че приличам на Реджеп, а мъжа ми да се изтривам веднага Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 1 251
И аз се усмеших най накрая и си запазих час за микроблейдинг при Цветелина Станчева във Враца. Всичките й снимки на МБ ми харесват и тук имаше добри отзиви от работата й. Като ме направи, ще кача снимки.

# 39
  • Мнения: X
Дано изсветлеят наистина. Сестра ми каза, че приличам на Реджеп, а мъжа ми да се изтривам веднага Joy
Успокой се, ако формата е добре, цвета ще падне и ще станат много добре. До 5-7 ден ще се обелят и след това няма да са толкова тъмни. Ако имаш пудра, руж по-тъмни гримирай цялото лице за да не изпъкват веждите толкова докато се обелят.

# 40
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Благодаря за успокоението. Искам да попитам ако не ходя на ретуш, долу-горе за колко време ще се възстановят моите си вежди?

# 41
  • Мнения: 1 327
Благодаря за успокоението. Искам да попитам ако не ходя на ретуш, долу-горе за колко време ще се възстановят моите си вежди?
Спокойно, скоро ще почнеш да се замисляш за ретуш.Сега си в шок. Спомням си първия път реакцията на съседките ми. 😂 Направо се облещиха като минах пред блока и ме разбиха от бъзици. Не можех да се позная. Но след седмица вече 50% от цвета беше паднал. Дори ме беше яд, че не се направих по-тъмна. Аз съм много светла и руса. Втория път вече знаех какво ме очаква и бях спокойна. Третия не ми трепна от тъмните (за вас едва ли биха били толкова тъмни) вежди.
Дано след седмица вече не се чувстваш дискомфортно. Покажи ги тия страшни черни вежди.

# 42
  • Мнения: 118
Изсветляват наистина, но от личен опит те съветвам, ако не си 100% сигурна, че ти харесват - не ходи на ретуш!
Така ще се махнат по лесно, дори да се наложи да се подлагаш на допълнителна процедура. Ако чакаш да се махнат от само себе си може да е неравномерно и да мине доста време..

# 43
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Благодаря за успокоението. Искам да попитам ако не ходя на ретуш, долу-горе за колко време ще се възстановят моите си вежди?
Спокойно, скоро ще почнеш да се замисляш за ретуш.Сега си в шок. Спомням си първия път реакцията на съседките ми. 😂 Направо се облещиха като минах пред блока и ме разбиха от бъзици. Не можех да се позная. Но след седмица вече 50% от цвета беше паднал. Дори ме беше яд, че не се направих по-тъмна. Аз съм много светла и руса. Втория път вече знаех какво ме очаква и бях спокойна. Третия не ми трепна от тъмните (за вас едва ли биха били толкова тъмни) вежди.
Дано след седмица вече не се чувстваш дискомфортно. Покажи ги тия страшни черни вежди.
Ето ги

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 19:31 от Sly Red Fox

# 44
  • Мнения: 1 327
Сега си запази снимката и се виж след седмица. Не виждам нещо стресиращо. Разбира се, за теб и хората, които са около теб е драстично като промяна. И знам колко дискомфортно се чувстваш при мисълта, че утре си на работа и от втренчените погледи, но е неизбежно на този етап.
Хубава си, може пък с тях да се харесаш още повече. Ако пък не зарежи ретуша и се консултирай с професионалист колко време ще отнеме. Формата е хубава иначе.

Общи условия

Активация на акаунт