Сватба, булките на 2020 г., тема 3

  • 27 271
  • 722
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 109
Споделям ви и моите покани Relaxed

https://www.facebook.com/2646642745561670/posts/3101617796730827/

Вие към кои златарски магазини сте се насочили за София? Трябва ми такъв, в който откупуват злато...

# 211
  • Мнения: 271
Споделям ви и моите покани Relaxed

https://www.facebook.com/2646642745561670/posts/3101617796730827/

Вие към кои златарски магазини сте се насочили за София? Трябва ми такъв, в който откупуват злато...
Нашите халки ги правихме в Ювел. Там се заменя грам за грам. Тоест даваш примерно 3 грама злато, те си го припадат като 3 грама злато от халките. В нашия случай дадохме злато за едната халка и платихме за нея само стойността ѝ на изработка Simple Smile Стават за около 20 дена, като златото се дава при получаване

# 212
  • Мнения: 37
Много красиви покани имате всички Nature Sunny

Аз моите сама си ги правих и много се изненадах от крайния резултат. Доста съм доволна. Много се харесаха и на гостите, които вече успяхме да поканим. Слагам малко снимки.



# 213
  • Мнения: 111
Приемат злато грам за грам + доплащане за изработка в Ювел и Дуо. Ние ходихме в Ювел, може и по ваш дизайн да ги изработят. В Дуо ще ходим днес и ще мога да изкажа мнение

# 214
  • Бистрица
  • Мнения: 125
Нашите са от DUO JEWELERY.
Дадохме злато и доплатихме 32лв./грам допълнително за изработка. В момента там цената на 1грам злато+изработка е 80 лв.
За сравнение в Сватбен център Младост цената е  93лв./гр.
По моловете са около 110-130.

Ние нашите ги поръчахме на 9.02, изработка 20 работни дни.

# 215
  • София
  • Мнения: 11 606
A в Дуо може ли по мой модел? ММ си хареса една халка, а аз си харесах друга от Бирсе. Моята я искам тънка, розова с три камъчета, изчистен дизайн.

На изложението даваха ваучери за безплатна терапия за кожа от Skin professional Dead sea cosmetics. Нормална фирма ли е това или е от съмнителните? Някой отиде ли? Бих искала да ми хидратират кожата, но продукти няма да купувам. 😁

# 216
  • Мнения: 120
A в Дуо може ли по мой модел? ММ си хареса една халка, а аз си харесах друга от Бирсе. Моята я искам тънка, розова с три камъчета, изчистен дизайн.

На изложението даваха ваучери за безплатна терапия за кожа от Skin professional Dead sea cosmetics. Нормална фирма ли е това или е от съмнителните? Някой отиде ли? Бих искала да ми хидратират кожата, но продукти няма да купувам. 😁

Здравей,
По въпроса с хидратацията на кожата да кажа, че вчера ходих в Dermaact на ‘’Черни Връх ‘’ за аква пийлинг. Много добро отношение и кожата ми е като нова. Би било добра идея всички да си направим по - една хидратираща серия преди сватбата. 100лв беше

Хубав ден ! 🌸

# 217
  • Бистрица
  • Мнения: 125
Цитат
A в Дуо може ли по мой модел? ММ си хареса една халка, а аз си харесах друга от Бирсе. Моята я искам тънка, розова с три камъчета, изчистен дизайн.

Може да избираш ширина, форма, цвят, вид мат, с или без камъни.
Незнам по твой модел какво означава, ако е нещо твърде различно и нестандартно трябва да попиташ на място дали може да ти го направи.
Имайте предвид,че мострите които са изложени в ДУО са от сребро, някои от тях са позлатени, но изглеждат доста по-неугледно на витрината от тези, които ще ги поръчате. По-скоро гледайте като форма, размер и модел, кое как стои на ръката, отколкото да чакате там някой пръстен "да ви грабне".

# 218
  • Мнения: 143
A в Дуо може ли по мой модел? ММ си хареса една халка, а аз си харесах друга от Бирсе. Моята я искам тънка, розова с три камъчета, изчистен дизайн.

На изложението даваха ваучери за безплатна терапия за кожа от Skin professional Dead sea cosmetics. Нормална фирма ли е това или е от съмнителните? Някой отиде ли? Бих искала да ми хидратират кожата, но продукти няма да купувам. 😁

Онзи ден попитах дали могат по мой модел. Отговорът беше "не мога да ви кажа, може да може, може да не може"...Даже му показах какво точно искам. Не получих адекватен отговор. Трябвало да реша окончателно. Какво да реша окончателно, като не знам възможно ли е да се направи това, което искам или не. Пратих запитване в Ювел. На следващия ден ми върнаха отговор с цена и време за изработка.

# 219
  • Мнения: 11
Много красиви покани имате всички Nature Sunny

Аз моите сама си ги правих и много се изненадах от крайния резултат. Доста съм доволна. Много се харесаха и на гостите, които вече успяхме да поканим. Слагам малко снимки.




Много са красиви. Каква хартия си ползвала за самата покана и от къде си я взе, защото и аз май мисля да си направя поканите на Photoshop? А къде ги напечата?

# 220
  • Мнения: 223
Здравейте , момичета ! Едвам успях да прочета всичко ( двете теми) , защото ме дразни , когато някоя нахлуе и пита : Може ли да ми препоръчате фризьор , гримьор , ресторанти , църкви , булченски магазини , ама да са много хубави роклите , ама да са под 1000 лева , ама ако може и да ми кажете и дали ще мога да организирам сватба за 3 месеца ....
Така че, бях позабравила началото и си прочетох всичко, за да мога да се включа в темите сега , да знам какво е обсъждано и коя какво си е взела и т н. Ще съм по -обстойна , за да може бъдещи булки пък и вие, ако нещо ви е от полза да го имате в предвид . Уж съм подготвена за много неща, но никой не ме беше подготвил за приемането на поканата. Как хората се отнасят с неуважение. Малко бяха , но  все пак ги има. Много мило беше , когато казваха колко хубава покана,  но имаше и други,  който не я бяха дори  отворили. И едва ли не , ти си бил длъжен да ги поканиш. Но няма как , шарен цвят . Не се впечатлявайте .
 Ние щяхме да сме 30-35 макс, но поканихме 64. Очакваме тези дето реагираха зле да не дойдат .
Датата е 04.04.20,
Ресторант - Акорд , София ,
Фотограф - Ивелина Чолакова ,
Видео- Емил Игнатов ,
Дж- BEDROS,
Рокля- Be queen ,
Смокинг - не сме взели все още , защото сме на режим, но пробва годеника ми и беше категоричен , че ще е от там - Андрюс,
Украса - Алекса,
Грим - Боряна Стефанова , ( 70/80)
Прическа- Салон де Бюти ,
Обувки - рисувани кецове ,
Искам да дам съвет от моя личен опит, задължително ходете първо на пробен грим . Аз не попаднах на момичета с който да се разберем и се радвам , че това стана преди сватбата . Бях два пъти на пробен грим . Те си гримират като за дискотека .
А за роклята , може би звучи банално както и на мен ми звучеше  , но “ твоята втора кожа “ те чака някъде там . Първо бях в Арети на намалените им мостри ( на черен петък ) , пробвах три,  но не си харесах нищо . Дори не си бях сложила грим , че да не цапам роклите, с и съм много емоционална и си викам сега като се видя булка с тези рокли , край , но не стана така. На другият ден в сватбеният център - отново - рокли, рокли , бели рокли ...
и след няколко часа , влизам в  Би Куин , момичета там са страхотни. И епизода от   “Кажи да на булчинската рокля” започна със свалянето на завесата. Те ми дадоха 5 рокли , което малко ме смути, ( те ми ги избраха) но нищо не казах  , пробвам първата , изправям се и не , че ми се насълзиха очите,  ми просто не можех да гледам приятелката си от сълзи , след това още 4 рокли и пак нищо . Реших пак да пробвам първата , обличат ме и пак всичко като на лента. Трябваше да ходя до други магазини , но вече не ми се мериха рокли . Но все пак пробвах в Лита. Там малко се чувствах неловко  от държанието на консултантката , но не й обръщах внимание. И така в крайна сметка на 13.02 съм на първа проба .
Сега съм на вълна за подаръци на моминското парти . Не ме радват меденки или чаши с името или огледалца . 
Следва тези два дни да идем  до Принцес голд да видим как стой въпроса с халките , нашите ще са класически , жълто злато .
И не на последно място - избрахме подаръци на кумовете, за кумата - кафе машина , а за кумът - карикатура . 
Лека вечер ви желая !

# 221
  • София
  • Мнения: 11 606
Ей, радвам се, че се включи, хубаво е да има булка и преди мен! И ние сме април, с Алекса и Боряна Стефанова. 😁
В принцес голд колко е грам злато? Май ще трябва да минаваме втори път по магазините за халки, в Ювел нещо не ми допднаха, но ние имахме само 3-4 минути, оказа се, че събота са до 15:00 часа. Бих се върнала втори път за повече време.

# 222
  • Мнения: 1 195
Малинка и аз се радвам, че се върна. Честито за роклята. Не се дразни, вече спряха еднаквите питанки за стандартни неща, явно таблицата върши необходимото.

Чакам си аз кутийката за халки, от 1 месец не е мръднала от Китай. Дано да пристигне Joy

# 223
  • Мнения: 223
В ювел не сме били . Ходихме до принцес , но имаха ревизия и не обсъдихме нищо . В дуо , малко несериозно ми се стори , не знае , не може да обещае и т н . За това аз се отказах от него .
А за Алекса в началото беше ок. Но нещо не ми вдъхват доверие , ако някой лично има мнение или наблюдение нека сподели . Трябаше да направят сайт , след почти година все още няма . За каквото попитам ми казва представи си, а това ми е най - трудно . И за сега съм леко притеснена. Шото аз си представям едно , тя може друго да си представя Joy
А за Боряна - съм меко казано очарована . Добре, че беше момиче от фейса ( бъдеща булка )да ми я препоръча - два пъти и накрая вече отегчена реших , че следващата ще е тя . Като ме спечели с това че пробният грим е 2 часа и те прави докато се харесаш .
 Juicy имаше едни леко грозни реплики от една дама ( преди месеци ) и това ме подразни леко, след това се включих в една група във фейса и там бях доста активна и не ми оставаше време да чета и тук .  Но онзи ден стигнах до извода , че от булки 2019 и 2020 - тук,  съм намерила  информация за всичко и за това се връщам при вас . Да си изкарам тук последните два месеца преди официално да съм госпожа .
И още нещо, имаше една булка беше казала,  че се чувства все едно организира чужда сватба . Е аз така бях преди месец може  би и по - малко , но моя годеник вече от 2 седмици сънува кошмари около сватбата Grinning а аз осъзнавам , че всичко е реално  и на моменти вече ми се преобръща корема .

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 23:12 от malinka92

# 224
  • Мнения: 582
Опитайте да не се притеснявате сега. Все пак има време до април. Мислете си за моментите, които ще са ви най-мили.

Например каква песен ще е за първия сватбен танц и каква за тази с родителите? 

пп: относно фейсбук групата/групите, за които предлагам, че имаш предвид Малинка, и според мен нещо се разми. В началото беше подредено, беше ми интересно да чета, да гледам снимки, обаче сега там е една тотална каша. Както казваш, едни и същи въпроси. Изгуби се качеството.

Общи условия

Активация на акаунт