Сватба, булките на 2020 г., тема 3

  • 27 164
  • 722
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 143
Ние решихме да вземем алкохол от склад с опция за връщане на неизпитото. Така няма да го мислим, ще вземем повече.

А за срещата аз мога и този уикенд. Малинка, твоя беше идеята, така че кажи ти кога можеш и който може да дойде, едва ли всички ще можем в един ден.
В кои складове го има това като опция? Гледах някои но не ми излиза. Може би трябва да ги питам..

# 541
  • София
  • Мнения: 11 567
Ще ти напиша на ЛС, както и ако някой друг иска, нека ми пише за София. Не знам дали е официално, затова не ми се иска да го пиша тук.

# 542
  • Мнения: 223
За срещата , направо , ако искате- 08.03,  14:00 часа пред Хепи, на Света Неделя.BlushCakeCocktail

Алекса ми каза ,че ще ми каже името на борсата ,която предлага тази услуга ! Но за сега имам други неща , може би след две седмици ще се заема с алкохола .

 Преди два дни моят годеник направи тейбъл картичките ( до половина де ) , а аз наредих гостите . Не знам дали начина ми е лесен , но аз направих така : нарязах си малки листчета и написах имената , като тези който трябва да са заедно , като семейства с деца или двойки ги написах на едно листче . Наредих ги по рода Grinning и като останат по двама , трима ги сложих при другите маси, където има място . Доста лесно ми се стори , но при нас масите ще са по 7-8 гости при капацитет 12. Накрая ги залепих на един бял лист и ги наредих по часовниката стрелка. И така ще наредя тейбъл картичките в пликове и ще напиша  На плика маса 1,2,3 .  И на децата ще сложа нещо, за да се знае, че е дете при сервирането на вечерята .  

Утре ще отида да си взема бутониерите , момичетата ме изненадаха - бързи , мили... дано ми харесат утре като ги видя . На снимката са много нежни и красиви . Аз исках да са като букетче, а не от тея меките цветя ... не знам как се казват , дето са по 3.

# 543
  • Мнения: 582
За срещата , направо , ако искате- 08.03,  14:00 часа пред Хепи, на Света Неделя.BlushCakeCocktail

Супер! Там съм Relieved Tropical Drink

# 544
  • Мнения: 140
Нашите маси са наредени по възраст 😁 Не беше нарочно,при комбинирането така се получи. Една маса баби и дядовци, една маса чичовци и лели, една маса братовчедки с мъже и останалите са приятелите ( за тях искаме да са всички заедно и ще се наложи няколко маси да бъдат събрани заедно). Може естетически да не е най-симетричното,но не ни пука толкова. Караме го ларж 😁

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 20:26 от paneva89

# 545
  • Мнения: 582
А, естетически. То и на нас ни казаха, че трябвало да сме само с кръгли маси, защото "така е за сватби", но аз казах, че искам да ползваме правоъгълни и само нашата да е кръгла. Било се бъркало фън шуй, мън шуй и геометрията, ама както казваме по нашия край "Много ми е зор". Grinning

# 546
  • София
  • Мнения: 11 567
Предлагам да се запишем в този списък кой ще идва, за да може и при закъснели да се знае каква маса да се вземе:

https://flask.io/MBsfb4j7plrt

Аз не съм още 100%, все пак е празник, но мисля, че ще успея да вмъкна срещата.

# 547
  • Мнения: 1 176
Понеже сме почнали темата за масите, един от ресторантите при нас ще отпадне, точно заради плана им да направят дълги правоъгълни маси. Не знам за фън шуй, но лично моите впечатления са, че кръглите и квадратните за до 12 човека предразполагат повече към общуване между хората. Може да е съвпадение, но на кръгла маса винаги съм се забавлявала повече. На дългите някак си ми е много по-трудно общуването с околните, като изключим непосредствено седящите до и срещу теб.

# 548
  • Мнения: 582
На мен пък на кръгла винаги ми е било много трудно да контактувам с останалите, защото диаметърът на масите е голям и въобще не ги чувам тези срещу мен какво казват. Реално мога да общувам с до 3-4 човека, най-близо седналите до мен. Иначе, ако правоъгълните маси са много дълги, със сигурност ще е неудобно за комуникация. Виждала съм такива за по 20 души и наистина не е оферта. Обаче нашите ще са за по 6 и 8 души и съм абсолютно сигурна, че няма да има проблем. Евентуално може на някой да му е малко по-тесничко, ама то няма угодия за всички.

# 549
  • Мнения: 1 381
За срещата , направо , ако искате- 08.03,  14:00 часа пред Хепи, на Света Неделя.BlushCakeCocktail

Супер! Там съм Relieved Tropical Drink
Супеер! И аз съм там Hug

# 550
  • Мнения: 223
Paneva89, аз също мислех да ги наредя по възраст . Била съм на две сватби и бях сложена с родителите ми и ми беше малко скучно , беше ме срам да стана да играя , а на другите две маси имаше  само младежи и си прекарваха супер . Но не познавах никой от тях  и за това  са ме сложили с семейството ми .

А ние ще имаше една маса с младежи и двама братовчеди ще са измешани с родителите им, защото не познават никой от приятелите ни .

Четох в статия ,че  трябва да се редят мъж - жена , не пишеше защо. И че младите  и приятелите се редят отпред , а младоженците  слагат баби и дядовци , за да может да видят всичко , но те като си тръгнат рано и така дансинга и масите около младоженците , остават празни . Но аз мисля , че като мине официалната част всички стават да танцуват , така че не е от значение . Blush

# 551
  • Мнения: 37
И аз се нареждам за срещата Coffee

Niya, благодаря за списък, мисля, че е супер идея:

Предлагам да се запишем в този списък кой ще идва, за да може и при закъснели да се знае каква маса да се вземе:
https://flask.io/MBsfb4j7plrt

Аз реших, че ще изчакам да мине датата за потвърждение и като имам точна бройка хора, ще започвам да ги подреждам по масите. За алкохола също още не се притеснявам.

# 552
  • Мнения: 611
Здравейте, момичета можете ли да ми препоръчате гримьорка за Пловдив? Трябва ми за началото на юни, но да работи и в събота.. Приемам всякакви идеи и не знам нито една.. Joy

# 553
  • Мнения: 780
Здравейте момичета.


Преди време ви бях показала поканите си.
След като ги получих в Еконт, плексигласът се беше надрал. На места се беше изтрил много шрифта.

Свързах се със страничката от която ги бях получила. Вината в никакъв случай не беше тяхна. Те ми бяха снимали поканите преди да ги пуснат, не всички, но една. Една която на снимката беше перфектна, но при мен беше съсипана. Казаха ми че никога до сега не им се е случвало(2 г.) и въпреки това ми подмениха всички покани до една. И то за 2 дена, защото аз ще ги давам на кумувете на 29.02 и нямах никакво време.

Просто препоръчвам тази страничка с две ръце! Мили хора, работят бързо, изпълняват всичко!
И най-важното изключително почтени. Вината не беше в тях и въпреки всичко те за тяхна сметка поеха разноските и изпълниха срока ми.

# 554
  • Мнения: 223
Fitabella , ние бяхме до 15.02 с потвърженията и въпреки след това пак се влачеха двама , трима Grinning  за това бързам да редя Blush 

А за поканите , можеш ли да кажеш коя е тази страничка ?! За да може като четат тази година булките за 2021 да имат в предвид .

Момичета,  аз  за срещата  в Хепи ще  си взема едно подаръче за гостите  и покана да ви покажа и да се изфукам People Dancer

Не съм сигурна дали съм писала по темата , но сега като търсих емотикон и видях бебетата и се сетих , че имаше тема да се създаде тема за бебета 2021 . Само изказвам мнение и споделям какво знам от булки 2019 . Те си създадоха такава тема  , но не просъществува дълго , защото разбраха , че не всяка бременост е еднаква , не всяка дама ще забременее веднага и не всяка бременност  протича без проблеми или пък е до края Cry
Така че, преди да се впуснете просто помислите и за това .

Общи условия

Активация на акаунт