Преди и след (home makeovers) - 2

  • 110 011
  • 775
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 296
Благодаря! Къщата е в град в Южна България, за постоянно живеене.
Това беше схема на моя замисъл, само в програмка няма просто душ с параван, без кабина. Но идеята е ясна

Скрит текст:

Честит празник, момичета! Нека мечтите ви се сбъднат!

# 136
  • София
  • Мнения: 6 094
Майко мила, приказна е. Hands ClapHands ClapHands Clap

Честит празник, дами!

# 137
  • Мнения: 2 898
La_Valletta, страхотна промяна! Много ми харесва, стилна и елегантна баня с кеф да си я ползвате!

# 138
  • Мнения: 5 296
Благодаря много!

# 139
  • Варна
  • Мнения: 4 057
La_Valletta, браво момиче!

А може ли инфо за мраморните плочки? И те много ми харесват, шарката не е еднаква на всяка плочки и това много ми харесва.

# 140
  • Мнения: 5 296
Doris, благодаря! Плочките са от тук - Livorno gris 25x50 https://siko.bg/fayans-livorno-gris-25-50-keros-bg-a028.html. Вътре в кашончето са няколко вида шарки, мисля че са 8. Две от тях не пасват с нищо, аз буквално измъчих майстори за да има плавни линии. До през нощта търсихме комбинации.  Останаха ми доста бройки от непасващи, ще им търся применение. Майсторите казаха, че ако още някой ги викне да реди плочки с мраморна щарка, ще бягат ))).

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 16:53 от La_Valletta

# 141
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Doris, благодаря! Плочките са от тук - Livorno gris 25x50 https://siko.bg/fayans-livorno-gris-25-50-keros-bg-a028.html. Вътре в кашончето са няколко вида шарки, мисля че са 8. Две от тях не пасват с нищо, аз буквално измъчих майстори за да има плавни линии. До през нощта търсихме комбинации.  Останаха ми доста бройки от непасващи, ще им търся применение. Майсторите казаха, че ако още някой ги викне да реди плочки с мраморна щарка, ще бягат ))).
Перфектно! Аз харесвам мрамор, но точно ефекта на еднакви плочки малко ме спира. Браво!
Това имам предвид ход еднакви шарки, налепени в една посока, на мен не ми допада много.

# 142
  • Мнения: 5 296
Има разкошни плочки с огромен размер, много ги харесах. Но трябваше да има гаранция за идеално гладки стени, а ние сменихме майстори точно на този етап.

# 143
  • Мнения: 360
Ехааа разкошна промяна! Браво  @la valetta !

# 144
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Много красиво,много!Със здраве да си я ползвате Simple Smile.

На мен също ми направи впечатление колко добре са наредените старите плочки,наистина някой много си е играл.

# 145
  • Мнения: 1 865
La VallettaДай Боже, всекиму такава баня!Невероятна е,браво!

# 146
  • Мнения: X
Doris, благодаря! Плочките са от тук - Livorno gris 25x50 https://siko.bg/fayans-livorno-gris-25-50-keros-bg-a028.html. Вътре в кашончето са няколко вида шарки, мисля че са 8. Две от тях не пасват с нищо, аз буквално измъчих майстори за да има плавни линии. До през нощта търсихме комбинации.  Останаха ми доста бройки от непасващи, ще им търся применение. Майсторите казаха, че ако още някой ги викне да реди плочки с мраморна щарка, ще бягат ))).
Перфектно! Аз харесвам мрамор, но точно ефекта на еднакви плочки малко ме спира. Браво!
Това имам предвид ход еднакви шарки, налепени в една посока, на мен не ми допада много.

Май повечето фирми правят плочките с различни шарки. Ето как се справят моите майстори:

# 147
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 204
Както обещах. Купихме къща, строена 1924 г. Показвам - беше кухня, сега е баня. Още няма параван и врата не е боядисана в бяло, но се нанесохме преди дни и нямах търпение ))).
Скрит текст:








Невероятна трансформация!

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 23:33 от voxxymoxxy

# 148
  • Мнения: 2 113
Прекрасно сте се справили. Огледалото откъде е ?

# 149
  • Мнения: 5 296
Благодаря, момичета!
Огледалото е от Jysk.

Общи условия

Активация на акаунт