Преди и след (home makeovers) - 2

  • 109 607
  • 775
  •   1
Отговори
# 150
  • DE
  • Мнения: 9 068
Направо съм влюбена в мивката с крака от шевна машина Heart

# 151
  • Мнения: 611

Кухня преди и след. Не е напълно довършена, но разликата е огромна 😀

# 152
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Разликата наистина е огромна...доста  красива кухня,много ми харесват цветовете.

# 153
  • Мнения: 6 213
Че то сега 90 % от кухните са в тези цветове:-)
(Вкл моята😂 )

# 154
  • София
  • Мнения: 6 085
Че то сега 90 % от кухните са в тези цветове:-)
(Вкл моята😂 )
Нищо де, пак си е хубава. Joy

# 155
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Че то сега 90 % от кухните са в тези цветове:-)
(Вкл моята😂 )

За съжаление моята е в тъмни цветове Sad (заварихме я готова).Много харесвам кухни в светли и свежи цветове,но за съжаление няма да можем в скоро време да ремонтираме нашата.

# 156
  • Мнения: 468
Една баня, ремонтирана е преди 2 години, но още й се радвам, все едно вчера сме я завършили Simple Smile Всичко беше съобразено на първо място с малкия размер. Най-скъп компонент излезе паравана за душа, а и трудно го намерихме, защото трябваше не само да се отваря, а и да се "чупи наобратно". Любимо нещо ми е смесителя на душа - няма толкова удобен и същевременно пестящ вода, на бюджетна цена и с 10 години гаранция. Може пък на някой да му се стори полезна нашата мини баня.
Преди:
Скрит текст:
След:
Скрит текст:






# 157
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 903
Много добре сте се справили.  Heart Eyes
Леко завиждам на хората с бани с прозорци.

На La_Valletta банята пронизва в сърцето направо. Crazy

# 158
  • Мнения: 468
Много добре сте се справили.  Heart Eyes
Леко завиждам на хората с бани с прозорци.

На La_Valletta банята пронизва в сърцето направо. Crazy

Funny Story - по време на ремонта се заключих вътре, нямаше нищо освен плочки... излязох през прозореца Grinning Добре, че го има!!!

# 159
  • София
  • Мнения: 5 885
Ние в предния апартамент имахме голяма баня с голям прозорец Blush
Оцених какво предимство е баня с прозорец, несравнимо. Рядко се случва в София особено.

# 160
  • Мнения: 9 825
А представяте ли си моят как искаше да го зазидаме, защото е голям и да не ни гледали гаргите от съседните покриви??

# 161
  • Мнения: 1 973
Khaleesi, чудесна е станала банята! Освен уютна е и доста добре организирана предвид наистина малкото пространство - сместили сте много неща, без да се създава чувство на претъпканост. Браво Simple Smile

# 162
  • Мнения: 14 715
А представяте ли си моят как искаше да го зазидаме, защото е голям и да не ни гледали гаргите от съседните покриви??
Това е като ММ. Един в спалнята зазида и повече край! Аз колко обичам светлинка и слънце,той толкова му пречат прозорците. 🙄🤣
Много хубава баня! Супер сте се справили,браво. 🤗

# 163
  • Мнения: 39 048
Чудесна е банята. А онова Теси до вратата печка ли е?
И шкафчето над пералнята много ми хареса. Какво е, от къде е?

# 164
  • Мнения: 468
Khaleesi, чудесна е станала банята! Освен уютна е и доста добре организирана предвид наистина малкото пространство - сместили сте много неща, без да се създава чувство на претъпканост. Браво Simple Smile

Благодаря! Много е мислено и много е търсено, за да може се постигне. Едно време нашите са я измислили, след ремонта запазихме разпределението и оптимизирахме каквото можахме Simple Smile

Чудесна е банята. А онова Теси до вратата печка ли е?
И шкафчето над пералнята много ми хареса. Какво е, от къде е?

Печка е, да, вентилаторна. Не е най-добрата, но върши работа. Ползваме я само когато някой се къпе и никога не я оставяме включена (макар че си има датчик и като сме я забравяли не е имало проблем). Конкретния модел има недостатък - с терморегулатор е и като достигне зададената температурта се изключва. Звучи като плюс, ама не е, защото е сложена горе и там винаги става по-топло. Та, за да я позлваме да духа повече време винаги е нагласена на максимума от 35 градуса - стига да се изкъпеш и да излезеш. Чела съм в подобни теми и на други хора същите наблюдения, давахме я на ремонт, и други хора са ги давали - няма проблем в печката, просто й е такъв начина на работа и явно това, което практикуваме - ефективния начин на ползване Grinning

Шкафчето е вери спешъл - крие водомера Wink По поръчка е. След като в Баня Стил ми направиха проект за баня, което отне 1 месец и а-ха да си поръчам плочките, се сетиха да кажат, че, ами то ги няма на склад и трябва да чакаме месец за доставка. Та имахме предплатени 50 лв за проекта и за да не изгорят си поръчахме шкафчето, по наш проект (стандартна вертикална колона за баня, обърната хоризонтално и без гръб), през тях. Отне им месец изработка, после 10ина мейла, 15 телефонни разговора, още месец, за да не могат да го намерят, накрая отидох на място, рових в склада и си го взех - оказа се, че е там от 2 седмижи. Та - исках да кажа, че не препоръчвам Баня Стил, ако някой не ми е разбрал мисълта Grinning

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт