Преди и след (home makeovers) - 2

  • 109 609
  • 775
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 468
После ще ми споделиш коя е фирмата, за да ги ползвам и аз. Не мога да разбера защо са толкова скъпи тези неща. Това е стъкло, което се захваща за стената като всяка една друга етажерка, душ...

Безобразно скъпи са... моя параван е 1 крило сгъващо се (демек 2 стръкла), хванато в стената - 900 лв. Ако щеш... Всъщност това излезе най-скъпо в цялата баня, като се изключи работата на майстора.

# 316
  • София
  • Мнения: 3 943
Даже пак евтино сте минали - позната си прави апартамента наскоро, та знам как варират цените. Те тези, които продават стъклата, всъщност работят с доставчици и затова слагат тройна надценка. Обковът е китайски, но го представят за немски в повечето случаи. Но колкото по-различно е стъклото от прозрачното такова и колкото повече подвижни части имате, толкова повече се оскъпява.

# 317
  • Мнения: 2 232
Ние затова решихме да оставим банята така, без параван. Тъкмо аз да не се спъвам и бутам в него.. а пък и в нашия град водата е с много хлор и съответно нон-стоп щеше да е на петна Grinning И си спестихме някой лев Grinning

# 318
  • Мнения: 9 685
А някой не е ли пробвал да поръча стъклената част с разпробити отвори за пантите/обкова от фирма за стъкло и след това сам да си я монтира, или майсторът за банята да я монтира?

# 319
  • София
  • Мнения: 669
Да, аз редовно практикувам така, но трябва да се внимава с размерите.

# 320
  • Мнения: 9 685
Не че нещо, ама колко редовно си ремонтирате банята? Защото повечето хора го правят не по-често от веднъж на 10 години.

# 321
  • София
  • Мнения: 669
Не че нещо, ама колко редовно си ремонтирате банята? Защото повечето хора го правят не по-често от веднъж на 10 години.
Здравейте, аз съм интериорен дизайнер и имам по 6-10 обекта на година:laughing:

# 322
  • Мнения: 2 869
Може ли да ни покажете снимки на ваши интериори? Благодаря предварително!

# 323
  • Мнения: 6 213
Дамата има специално открита тема тук някъде за въпроси, за която даваше линкове..
Но и аз бих искала да видя де✌

# 324
  • София
  • Мнения: 669
Здравейте, не знам дали е редно, тук съм като консултант. Компанията е спомената в представянето ми https://www.facebook.com/intextdesignstudio/

# 325
  • Мнения: 9 685
И аз имам молба - да слагате поста, на който отговаряте, в скрит текст, за да е по-удобно за четене.

# 326
  • София
  • Мнения: 669
Благодаря! Сега се уча на това...

# 327
  • София
  • Мнения: 8 272
Здравейте, не знам дали е редно, тук съм като консултант. Компанията е спомената в представянето ми https://www.facebook.com/intextdesignstudio/
Скрит текст:




Здравейте, много ми харесва цветовата комбинацията - мозайката + бялото  (но не вида на белите плочки), но не мога да си обясня мястото на стъклото, подвижно ли е?
Това което се вижда под плота, недовършено ли е?

# 328
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
До колкото знам, тези стъкла са скъпи, защото ако по някаква причина се счупят се разпръскват на малки парчета, като автомобилните.
Вкъщи в банята имаме обикновено дебело стъкло, отворено-Г-образно, без врата, само отвор за влизане в "мократа част". Двете стъкла са залепени едно към друго и към теракота на пода и съответната стена със силикон. Над входа минава метална тръба, която задържа свободния край на стъклото към другата стена.
Не сметнах за нужно да го правим от по-горе споменатото висококачествено.
За нашето ми се струва, че може да се строши само с чук. Да не дърпам дявола за опашката, но пространството е такова, че ако се подхлъзнеш има за какво да се хванеш, стабилни поставки за козметика, душа, табуретка за баня. Не си спомням цената, не беше фрапираща.
За другия апартамент, който показах, ще ви дам и размери и цена, когато го направя.
Там в мократа част специално съм монтирала дръжка за хващане, (за всеки случай) и още такава до тоалетната чиния.
Подобно на това:
https://bania.emirshop.bg/bg/%D0%B4%D1%80%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B … D1%81%D0%BC-l1003

# 329
  • Мнения: 11 444
Здравейте, не знам дали е редно, тук съм като консултант. Компанията е спомената в представянето ми https://www.facebook.com/intextdesignstudio/
Скрит текст:




Здравейте, много ми харесва цветовата комбинацията - мозайката + бялото  (но не вида на белите плочки), но не мога да си обясня мястото на стъклото, подвижно ли е?
Това което се вижда под плота, недовършено ли е?
И за мен цветовата комбинация е добра, но комбинацията от видове плочки, като форми и разположение в пространството, и особено с решетката на сифона е отчайваща. Това стъкло ако е статично, то не виждам как човек ще използва мивката при такова разположение на смесителя.

Общи условия

Активация на акаунт