Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 8

  • 37 852
  • 762
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 1 756
Според мен щом др.Стоянов ти е казал този размер,явно има защо.
Аз също съм 170см.,51 кг.,но на мен подгръдната ми е около 78см.
И на мен ребрата ми се виждат.
Аз исках максимума и той ми каза 470к.
Явно при теб няма как да се сложат по- големи кубици,иначе той би ти сложил със сигурност.
Вярвай в преценката му!🙂

# 496
  • Мнения: 191
Според мен щом др.Стоянов ти е казал този размер,явно има защо.
Аз също съм 170см.,51 кг.,но на мен подгръдната ми е около 78см.
И на мен ребрата ми се виждат.
Аз исках максимума и той ми каза 470к.
Явно при теб няма как да се сложат по- големи кубици,иначе той би ти сложил със сигурност.
Вярвай в преценката му!🙂

Да, права си.Аз му вярвам и това, което каза се припокрива с моята първоначална идея.Колебанието ми е между двата варианта, които той предложи и просто исках да видя как изглеждат, ако някой има подобни кубици.Simple Smile

# 497
  • Мнения: 4 304
Ами,отново го послушай-ако не си раждала си сложи по-малкия размер.Аз съм 174,нулев старт с 325 анатомични,при Стоянов.За моята идея ми големеят,но съм от малкото такива

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 14:39 от red soul

# 498
  • Мнения: 110
Мина и моята така дългоочаквана консултация с д-р Стоянов.Определено това е моят хирург!Без да рекламира марки и да си налага мнението ме убеди напълно, че знае точно какво, колко и как.Препоръча ми да избера между 255 и 295 кубика анатомични Ментор.Каза, че 295 има опасност да се очертава импланта като си вдигна нагоре ръцете, ако това би ме притеснило.Също каза, че той препоръчва да се избере винаги по-малкия размер, защото много жени след години когато гърдите в следствие на раждане или просто на естественото стареене и отпускане на кожата искат корекция и тогава трябва да се сложи малко по-голям размер задължително.Аз въпреки това май клоня към 295, но не съм решила окончателно.Имаше ли тук някоя дама с подобни кубици и почти нулев старт?Може и при друг хирург.:yum:170 см съм висока, много слаба, 11см диаметър на млечната жлеза.

Аз съм с 300 кубика гладки кръгли. Доктора препоръча 250/275,но аз поисках ако може 300 и ако тялото ми позволява и той ми сложи 300. Слаба съм с 0 старт

# 499
  • Мнения: X
Мисля, че зависи и от тъкани, колко разтегливи са те, дали жената е раждала или не. Аз съм 168см, 50кг, кубиците ми ще бъдат 375, но съм раждала. Въпреки нулевия старт, кожата и мускулатурата там не е това, което беше.

# 500
  • Мнения: 100
По мое мнение размера на имплантите трябва наистина да се съобрази с мнението на лекаря и въобще опциите, които той предлага. Извинете, ама малко неестествено ми изглежда големи гърди на слаби жени, на които ребрата им се четат, отпред стърчат като балони.

# 501
  • Мнения: 191
По мое мнение размера на имплантите трябва наистина да се съобрази с мнението на лекаря и въобще опциите, които той предлага. Извинете, ама малко неестествено ми изглежда големи гърди на слаби жени, на които ребрата им се четат, отпред стърчат като балони.

Така е, права си!Изобщо не става дума за големи.Аз и не искам и не ми отговаря на естетичните критерии.Аз се колебая между кубиците, които докторът препоръча.Дори преди това за над 300 не съм си и помисляла, въпреки че един от прехвалените хирурзи ме убеждаваше и настояваше за 390 без да ми спомене нищо за рисковете.Няма да ми отиват и то не само на телосложението.

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 18:18 от anne_boleyn

# 502
  • Мнения: 61
Здравейте, каква операция се препоръчва при провисване на бюста? Става въпрос за голям бюст, но  увиснал, като виме...

# 503
  • Мнения: 34
Момичета , чудя се , ако короната дойде дали ще се провеждат плановите операции ?! Преди месец заради грипната епидемия някои от хирурзите ги отложиха ...... .

# 504
  • Бургас
  • Мнения: 290
Момичета , чудя се , ако короната дойде дали ще се провеждат плановите операции ?! Преди месец заради грипната епидемия някои от хирурзите ги отложиха ...... .

Аууу сакън... Не отваряй дума, че.....🥺

# 505
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Момичета , чудя се , ако короната дойде дали ще се провеждат плановите операции ?! Преди месец заради грипната епидемия някои от хирурзите ги отложиха ...... .
Има логика, ако се обяви епидемия, плановите операции обикновено се отлагат. Но за да се стигне до обявяване, трябва да има процент от населението, което да е диагностицирано като болно, а това дали ще стане...

# 506
  • Мнения: 23
Скрит текст:

Момичета, според вас какви са имплантите. Аз съм с почти същия старт като от снимката, а тези гърди ми харесват🤪

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 11:35 от bubanka

# 507
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета, извинявам се за оффтопика, но споделям с вас, защото в темата за филърите така и не успях да се вградя. Утре е абдоминопластиката ми при д-р Молов. Пред това ще направим консултацията за бюста, защото няма време кога иначе, така че живи и здрави ще се включа с инфо скоро!

Имам огромна молба към пациентките на Молов
Скрит текст:
Нещо много съм с е спекла за утре, може би е нормално притесненеие преди операция, ще съм ви много благодарна да кажете как се държи той, как са анестезиолозите (Св. Панталеймон) , обезболяват ли достатъчно ? Благодаря ви много!

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 16:41 от Buena esperanza

# 508
  • Мнения: 643
Здравейте, мина и моята консултация при д-р Молов и съм наистина очарована. Само като се сетя за това жалко подобия на консултация от клиника Естетика и тръпки ме побиват, че щах да им се доверя. Толкова подробно ми разказа всичко д-ра, обясни ми как ще ми снеме мярка по какви показатели се изчислява кой импланти са най-подходящи за мен и защо точно тези. Стигнахме до максимум 330 сс. анатомични, Ментор. Аз съм 160, 50 кг. старта не е много добър, но той каза, че си иам хубав мускул и няма да се налага да ми се добавя някаква мрежа. Абе много ми хареса, прицизен, детайлен и доста човечен. Това което ме притеснява е, че ми каза, че анатомичните са малко по-твърди, та въпроса ми е към тези от вас, който са с такива, колко точно са твърди и омекват ли с времето?

# 509
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Скрит текст:

Момичета, според вас какви са имплантите. Аз съм с почти същия старт като от снимката, а тези гърди ми харесват🤪
Убийствено красиви гърди, в моите очи. Нямам представа какви са имплантите, но резултатът е много по мой вкус. Запазих си снимката, ще я покажа да доктора си Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт