Нашите орхидеи – тема 28

  • 28 401
  • 742
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 6 291
ВЕЩИЦА, и аз наскоро си взех такава жълта, в орхидеи.бг я наричат папагайо Simple Smile)
Твоята е много красива!!!!!

# 361
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Добро утро и слънчев ден!

И една китка, която не е орхидея, но пък всяка година радва с портокалови цветове

# 362
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
о, каква е тъмничка.
моята е много по-светла. и чак сега започва да изпъва цветоноса. Sad Sad

# 363
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Ами всъщност май това е най-масовото, поне така си мисля, защото и майка ми имаше такъв цвят и по магазините май преобладава... Но иначе в нета има много , вкл.червени и жълти... така че твоята разцветка е явно от по-редките. Да я покажеш като направи китката Hug

# 364
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045

показвала съм я, но не в тази тема. тя вече прецъфтява, но чак сега започва да изпъва цветоноса.

# 365
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Много е красиво това цвете.. Добри имаш ли идея ти ли ме посъветва на един нецъфтящ люляк да му играя по една права лопата в корените че да започне да цъфти.. Та сега ли е момента?

# 366
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Heart Eyes Много е хубава и с много цветове! Моята като видя, че започва да вади цветонос и започвам да отварям листата с ръце и да ги понатискам настрани, че да освободя малко цветоноса и да може да израсте нагоре (въпреки че едва ли в джунглатагоди някой да го прави това Grinning )
И за да е по темата

# 367
  • Мнения: 8 076
Вещица, с последната и с папагала направо Broken Heart

# 368
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045


тебе не те обичам! първо жълтата, а сега и това....
Simple Smile
сър алекс, май не съм аз, но не пречи да изкопаеш израстъците.  пък ако ги засадиш някъде покрай оградата - ще си имаш жив плет. Simple Smile

забравих. Simple Smile тази хубавица си има бебе. мога да го подаря, ако имам мераклия.
но ще е когато прецъфти. Simple Smile

# 369
  • Мнения: 6 388
Малко жълто и от мен Joy
Скрит текст:



PS. Още си страдам за кливиите: оранжева и жълта. Цъфтяха няколко години и накрая розетките им изгниха Cry

# 370
  • Мнения: 274


тебе не те обичам! първо жълтата, а сега и това....
Simple Smile
сър алекс, май не съм аз, но не пречи да изкопаеш израстъците.  пък ако ги засадиш някъде покрай оградата - ще си имаш жив плет. Simple Smile

забравих. Simple Smile тази хубавица си има бебе. мога да го подаря, ако имам мераклия.
но ще е когато прецъфти. Simple Smile
Аз , аз съм мераклийка!!!

# 371
  • Мнения: 8 076
Ей с това жълто направо.... Убивате ме! Ни мо'ъ!
Добре, че ми е доброто детенце да ме подсети, че съм си заслужила да си купя една жълтушка вкъщи Sunglasses Друго си е момиченцето, ей!

# 372
  • Мнения: 2 583
Здравейте, чета ви отдавна и се радвам на красотите ви. Имам и аз няколко орхидеи, но не съм спец в отглеждането им, гледам си ги като обикновенни цветя. Stuck Out Tongue Winking Eye
Споделям една от тях, която изглежда като брокатена понеже слънцето я беше напекло. Надявам се че се вижда на снимката добре, голяма мъка беше да го хвана ефекта.

# 373
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Брех, къде ги продават тези жълто-червените, искам и аз Grinning

# 374
  • Мнения: 8 076
В орхидеи.бг са на жълта вълна Wink Папагала са го изкупили, но такава Golden beauty и LasVegas има... и не само..., че не смея да отида... ойде заплатата! Smiling Imp

Общи условия

Активация на акаунт