Лазерна епилация и електроепилация – 7

  • 38 691
  • 738
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 17 773
Кристалинче, коя подред процедура е била в този център? И защо не пордължи там, а в другото?

# 151
  • Мнения: 5 848
Мацето, благодаря! Всъщност, не знам чак толкова много - просто чета по въпроса, като имам възможност, а и вече доста години се занимавам с лазерна и електроепилация, в опит да ликвидирам всеки косъм по тялото си. Grinning
Ако наистина има ефект, продължавай със същото студио - цените им действително са много под пазарните, така че, ако си доволна, това е голям плюс.

The Catcher in the Rye, малко се затруднявам с отговора, защото съм правила няколко процедури на интим някъде през 2010-2011 г., ако не и по-рано. С диоден лазер, в "Борекс". Нямам спомен колко точно са били процедурите: една-две или повече. Резултатът се състоеше в това, че косъмчетата супер много омекнаха и сякаш се разредиха, но не значително.
След това имах голям скок във времето, в който не съм се занимавала с лазерна на тази зона.
А сега, през последните 2 г., направих още 3 процедури на пълен интим, само че вече с александритен лазер, в 3 различни студиа. Процедурата, за която ти питаш, ми беше втората поред от тези с александрит. В студиото на д-р Етугов. Там пак работят с "GentleLase Pro". Ходила съм един-единствен път и преустанових, защото козметичката ме мина с много пропуски - буквално бях като петниста хиена няколко седмици след манипулацията. Не ми третира зоната на срамните устни и около влагалището. На практика, беше обходила само венериния хълм и малко отзад. Супер претупване. Чак толкова повърхностно никъде другаде не са ме обслужвали. Всеки път се ядосвам, като се сетя. Angry
Като оставим това настрана, просто обичам да посещавам нови студиа, когато ми се отдаде възможност, защото смятам, че човек винаги трябва да търси по-добрата услуга. Wink

# 152
  • Мнения: 9
Здравейте, аз посещавам Версус. Подмишници 99% успеваемост. За 3 г. съм правила една поддръжка.
Интим обаче доста процедури, след 10-та през 2-3 месеца, 60 % успеваемост и до 3 м. ако не направя поддръжка почти всички косми са на линия.
Опитваме се да увеличим степента на лазера обаче се получават изгаряния Sad
Сега пък и ще я пропусна заради ковида...

Извън темата, но искам да споделя горчив опит със Skin Line. Дала съм повече инфо в друга тема.
Пускам линк към файл, в който съм описала некъдърното им изпълнение и отказ за отговорност чак след 4 месеца.
Дамата, която ме обработва явно сбърка субстанциите и ме заля с тази за химичен пилинг, после ме обели като яйце с двете си некъдърни ръчички, видяха ме, но не се посвеника да ми приберат парите Sad
https://drive.google.com/file/d/1b_i_irRgo-_nYwDMuwYo6bFAu4IKBH3 … /view?usp=sharing

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 22:47 от bubanka

# 153
  • Мнения: 7 505
Ужас! Какъв отговор получи от тях?

# 154
  • Мнения: 9
Ужас! Какъв отговор получи от тях?
4 месеца ме мотаха, разходни, извинения, как си, ще се оправим с петната ...
и когато писках да го направят - петната не били от тях.
Във файла съм събрала снимки и писмена кореспонтенцията с тях.
Скриха ми шапката, ако мога така да се изразя. Аз си мислех, че обслужването в нашата държава вече е минало на доста по-цивилизовано ниво, а не дай да ти вземем парите, после ще му мислим.
Та за това твърдя, че не са професионалисти. Лошото е, че сега доста пари трябва да хвърля, за да им оправя шедьовъра, ако изобщо успея Sad

# 155
  • Мнения: 7 505
Ужасно, дано бързо се реши проблема!🙏🏼

# 156
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
В Леге Артис има много хубави намаления 30 % .Ама пък не ми се пада да ходя.На интима почти нямам косъмчета, от вътрешната страна на устните ама ние не ги работихме.Живот и здраве мисля следващия път като ходя да се пробваме и тях да ги минем.

# 157
  • Мнения: 7 505
Мен не дразни, че на интима не ми минаха мястото от триъгълника към бедрото (не знам дали се изразих разбираемо) .  Ще пробвам да помоля да ме минат на следващо посещение.

# 158
  • София
  • Мнения: 1 744
В Леге Артис има много хубави намаления 30 % .Ама пък не ми се пада да ходя.На интима почти нямам косъмчета, от вътрешната страна на устните ама ние не ги работихме.Живот и здраве мисля следващия път като ходя да се пробваме и тях да ги минем.

Сега погледнах, но смятам че във върсус цената е по-изгодна.
Те работят с еднакъв лазер ако не се лъжа?

# 159
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Ами незнам.В нашия град само Леге имаме.

# 160
  • Мнения: 1 270
Салоните, в които ходите работят ли сега?  На мен ми писаха, че часът се отлага, а тъкмо ми предстоеше 2 епилация на интим.

# 161
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Знам, че Легето в Стара Загора работи. Там и преди вируса се е спазвала висока хигиена - ръкавици, дезинфекция след всеки. Поне съм виждала. В другото студио където ходих преди пишеше, че от тази седмица почват работа.

# 162
  • София
  • Мнения: 1 744
И върсус в Спфия работят

# 163
  • Мнения: 438
И върсус в Спфия работят
Аз мислех, че всичко е затворено. Аз ходя в центъра на Етугов... ама нещо май май ще го сменям, пък и е затворен и изпуснах вече всякакви срокове. Ще видя на Версус какви промоцийки ще има на цените за април и ще взема да се запиша.
Аз имам фотоепилатор в нас, обаче се чудя дали е добра идея да се нащракам с него сега докато съм в нас, като ходя през 1-2 месеца на лазер?

# 164
  • Мнения: 5 848
Мен не дразни, че на интима не ми минаха мястото от триъгълника към бедрото (не знам дали се изразих разбираемо) .

Сефте... Аз всеки път след лазер на интим съм като петниста хиена. Grinning
Макар че това, дали ти минават и вътрешната част на бедрата, ако правиш процедура на пълен интим, според мен, зависи в по-голяма степен от политиката на конкретното студио. Някои центрове минават и областта отвъд сгъвките, други работят с лазера само и единствено върху интимните части.

Общи условия

Активация на акаунт