Семейството се разпада

  • 7 831
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 923
За теб единственият изход е да избягаш заедно с детето си. Недей да чакаш дълго. Може да полудее и да ти посегне още по-лошо от преди. Освен баща ти нека и поне още един здрав мъжага дойде за подкрепа, пък ако може и да го ступат дружно, та да му се поохладят малко страстите на това лайно. Да види, че не си толкова безпомощна и беззащитна.

# 61
  • Мнения: 4 808
Авторката май изчезна, дано всичко е наред при нея!

# 62
  • Варна
  • Мнения: 838
В почивните дни най-вероятно не е сама. По-добре е да се пази и да не влиза тук.
Отчет пред форума може да даде, когато се е изнесла. Не й е първата грижа.
Само че, нещо ми подсказва, че няма да стане толкова бързо при нея. Прекалено наплашена ми изглежда и с промит мозък (с идеята за семейството им). Със сигурност изпитва и от онзи необясним срам, заради "какво ще кажат хората".
Дано не се бави много, все пак.

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 00:20 от Trill

# 63
  • София
  • Мнения: 923
Дано да се е сетила да изтрие хронологията в гугъл. Да не надуши психопатът.

# 64
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Ревността в такива размери е болестно състояние, което не се лекува. Далече от такива.

# 65
  • София
  • Мнения: 575
Моят съвет към авторката е да послуша коментарите на другите момичета, които я съветват да прекъсне връзката с този мъж. Той е нищо повече от един долен манипулатор. Имала съм си работа с човек много приличащ на описания от авторката. Имало е също заплахи и манипулиране. За всяко нещо изкарваше мен виновна и постоянно натякваше, че проблемът е в мен.

За късмет подобни типове след като ги сложат на мястото им идва акъла.

Авторке, приеми съветите на момичетата и послушай какво ти казват. С времето нещата ще се влошават, а ти ще се чувстваш все по-зле и все по-виновна.

Вярвам, че ще намериш сили заради детето да проумееш, че такава среда не е здравословна за отглеждане на дете. След време може да започне да тормози и дъщеря ви.

# 66
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
Бягай от този психопат.

# 67
  • София
  • Мнения: 923
Ох дано  момичето да е добре и да са се спасили с детето! Не мога да спра да ги мисля!

# 68
  • Мнения: 866
Отново това чувство на гняв и тъга, отново поредният случай на насилие спрямо най-прекрасното нещо на света - жените ! Disappointed Relieved

Мило момиче, трябваше да напишеш заглавие - "Аз съм жертва на домашен тормоз", което е и по-правилно, щях да видя темата доста по-рано. Няма как нещо, което не е имало да се разпада, това не е семейство, това е поредният изрод и долен боклук. Мръсен комплексиран боклук. Rage

Тук не трябва да използваш думата раздяла, раздяла е когато двама души са се разделили след разговор и всеки по своя път. При теб има само един вариант и той се казва бягство, но е важно да се вземат нужните мерки, за да се случи това безопасно и задължително първото място където отиваш е най-близкото РПУ и пускаш жалба за домашен тормоз. При невъзможност за бягство, но ако можеш да ползваш телефон се обаждаш на 112 и съобщаваш, че си жертва на домашен тормоз и искаш помощ, за да избягаш.

Аз ще те свържа и с асоциация за професионална помощ на жени в твоето положение.

Ще ти пиша ЛС, прочети го ! Моля се само всичко да е наред, защото не си влизала от два дена, дано да си триеш хронологията. Въпреки, че този може да е като повечето да гледат само, месинджъри, вайбъри и т.н. и да не се сеща да проверява в историята на браузера. Трябваш да видя темата още от първият ден и да ти кажа за някои превантиви мерки точно за писането.

Ако бях админ на тоя форум, щях да съм ти извадил IP-то и да търся съдействие в полицията. Това са психопати и никой не знае на какво могат да са способни, примерно ако види темата. За това трябва да се действа бързо.
Дано скоро се появиш и да пише тук, защото е нормално да се притесняваме. Този човек е способен да отнеме живот, просто го усещам. Направо звъни в полицията за Бога, тази институция е точно за това. Worried

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 04:28 от Stallion001

# 69
  • Мнения: 24
Авторке, какво стана? Добре ли си?

# 70
  • Мнения: 5 885
Посягал ли Ви е друг път и по друг повод, а не от ревност?

Може би, всеки ще Ви даде съвет да се махнете веднага. Но трябва добре да го обмислите. Родителите Ви наясно ли са? Съгласни ли са да живеете с тях? Какво им е мнението за отношенията Ви?
Какво точно да обмисля, щом дори веднъж е посегнал? Щом не й разрешава да се снима, да общува с близки? Щом дори майка й му е трън в очите? Бягай, бягай веднага, защото скоро един подобен идиот уби жена си и после уби и себе си и детето. Защо не казвате на родителите си за проблемите си?! Аз съм изумена, как жени са готови да споделят с непознати, дето даже не знаеш те в какво положение са и адекватни ли са да дават съвети... И същевременно с това, никаква комуникация с родителите, които могат единствено да помогнат!

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 18:04 от Barbarella*

# 71
  • Варна
  • Мнения: 838
Няма никакво значение - от ревност ли е, не е ли.
А и тук е само чувство за собственост. Като към предмет.
Няма и какво да се обмисля - в цялото мазало има намесено дете.

(Мисля, че разбирам, какво искаше да каже Тайра. Но не, това няма нищо общо с някоя плесница под въздействието на големи страсти и чувства.

 (Тайра, четох темата ти; и ми се струва, че в момента гледаш на подобни ситуации през призмата на своята връзка. Може и да греша.  Извинявай, ако не съм права.
Съветваме я да си тръгне, да. Най-вече, заради детето. А когато има такова в картинката, нещата са съвсем различни.
А и той методично и целенасочено (с години) е градил стени около нея. Каква ти тук любов, каква ревност?)

# 72
  • Мнения: 188
Още от самото начало е започнал с хубавия театър и тя - млада и влюбена е клъвнала, че и даже на дете се е съгласила. Типичен пример на манипулатор.

# 73
  • Мнения: 866
Искам само да ви кажа, че момичето е добре и няма колебания какво трябва да направи, но действа разумно и иска да е възможно най-безопасно за нея и детето и, скоро ще се случат нещата. Тя знае, че я мислите и се притеснявате за нея и благодари на всички за подкрепата. Няма много възможности да влиза тук и да пише, той я е следял по 3 пъти на ден, постоянно и прави проверки и в телефона.

# 74
  • Мнения: 4 376
Подай жалба за домашно насилие, заминавай при вашите и запопни да си търсиш работа.
Няма да ти вземе детето. Това са дежурните заплахи на всеки насилник.

Това е и моето мнение. Познавам такъв психопат, който вече два пъти е разведен, с три деца от предишните си бракове и пак е омаял главата на поредната наивна женица. Точно описанието на госпожата, започнала темата. Колкото по-бързо се разкара човек от такива, толкова по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт