Всяка кожа, независимо дали е мазна, суха, или комбинирана, има нужда от дълбока хидратация, за да изглежда добре и да бъде здрава. Серията Mixa Hyalurogel е специално създадена, за да успокои и хидратира нежната кожа на лицето. Козметиката е предназначена за жени, чиято кожа е изложена на агресивните външни фактори като слънце и силен вятър, както и за дами, които нямат изградения навик за регулярен прием на вода.
Екипът на Mixa даде възможност на 100 потребители на BG-Mamma да тестват крем Mixa Hyalurogel Light. Потребителите на форума тестваха продукта, след което споделиха опита си с крема, попълвайки кратка анкета, в която се включиха 96 души. С резултатите от тази анкета ви запознаваме в настоящата статия.


Първият въпрос от анкетата е: "Вие изпробвахте Mixa Hyalurogel Light дневен крем. Дайте искреното си мнение за този продукт и го оценете по скалата от 1 до 5."

•  64.6% дават на продукта най-високата оценка по скалата – 5.
•  31.3% го оценяват с 4.
•  3.1% му поставят оценка 3.
•  1% му поставят оценка 1.




Вторият въпрос е: "Какво най-много Ви хареса в продукта? Посочете всички качества на продукта, които Ви впечатлиха (ако има такива)." Този въпрос предполага отворен отговор, затова споделяме с вас само част от споделените в анкетата мнения.

"Кожата ми става добре хидратирана и мека."
"Направи кожата ми гладка и мека."
"Много ми хареса, лицето ми се почувства наистина добре – хидратирано, успокоено, изгладено."
"Нежна формула, която не е мазна, попива бързо."
"Кремчето попива бързо, ароматът му ми допада, има впечатляващ ефект."
"Консистенцията е много добра. Ароматът не е натрапчив, опаковката е удобна."
"Изключително лек и нежен, с приятен аромат."
"Лека и бързо попиваща формула, която отлично хидратира, без утежняване на кожата."


Третият въпрос е: "Какво не Ви допадна в продукта? Посочете всички качества на продукта, които не харесахте (ако има такива)." Този въпрос отново има отворен отговор.

"Всичко ми хареса. Подходящ е за моя тип кожа."
"Няма такова нещо."
"Няма нещо, което да не ми хареса."
"Може би очаквах малко по-приятен аромат."
"Ползвам го от седмица, нямам негативни впечатления."
"Не откривам недостатъци."


Четвъртият въпрос – "Колко вероятно е да препоръчате Mixa Hyalurogel Light дневен крем на Вашето семейство и приятели?" е получил следните отговори:

• 79.2% казват 5.
• 14.6% отговарят 4.
• 5.2% – 3.
• 1% отварят с 1.



Петият въпрос е: "Бихте ли закупили този продукт отново?".

• 64.6% отговарят "Определено".
• 25% казват "По-скоро да".
• 9.4% отговарят колебливо – "Може би".
• 1% казват "По-скоро не".
• 1% казват категорично "Не".



Шестият въпрос е: "Намирате ли хиалуроновата киселина за подходяща за Вас?".
Въпросът е със скала от 1 до 5, като 1 е "крайно неподходяща е за мен", а 5 – "изключително подходяща е за мен".

• 69.8% отговарят с 5.
• 24% отговарят с 4.
• 6.3% с 3.





Всички дами, които имат интерес към продукта, могат да го закупят тук.
Как премина кампанията във форума вижте тук.



*Обобщаващата статия е изготвена от редакторския екип на BG-Mamma.

Последна редакция: чт, 04 фев 2021, 10:30 от Редактор***