Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 150 558
  • 3 614
  •   1
Отговори
# 3 570
  • Мнения: X
Аз пък вярвам само на официалните изявления на Хари и Мегън. Някои английски издания буквално си измислят новини по техен адрес.
И аз. Медиите, Дейли най-вече, са наточени срещу тях, заради делата и защото Съсекс не им мълчат за манипулациите. Всяка една тяхна статия е опит за отмъщение и саморазправа.

То това вече е комично. Има толкова сериозни неща, за които да се притесняват/ме сега, те седнали да мислят и пишат глупости. Това сега, което се сподели за училището на децата е по-притеснително. Дано всички са ОК.

# 3 571
  • Мнения: X
+ 1 Дано в училището на малките Кеймбридж да е наред всичко.

# 3 572
  • Мнения: X
Дори да е истина е поредната малоумна глупост, на която не знам защо някой ще му е интересно да обръща внимание. Несериозна работа

# 3 573
  • Мнения: 8 578
Всъщност приятеля, ако съществува, е казал и хубави неща - Съсекс искат да бъдат най - добрите родители за Арчи; създали са сайта, за да получават хората информация от първа ръка; никога не са имали намерение да използват роял; ще продължат да са над завистта и дребнавостта.
Негативното, което "приятеля" е намекнал е, че КС завиждат на Хари и не могат да се примирят с това, че е любим внук.

# 3 574
  • Някъде там
  • Мнения: 16 168
Е то остава и нито една статия да не е истина. На 50 с лъжи и гнусотии, поне няколко, трябва да има верни за престиж. 
Друго си е да има кой да каже,ето  дейлито пак познаха и казаха истината, там ще четем за всичко..
Но, точно тази е от онези с "един приятел" каза, които ясно си личи, че са изсмукани от пръстите.
Като онази че Камила биела баба...
Поне това е моето мнение и не се отнася само за Х и М за всички е така.

На Хари му личи че му е на сърце тази инициатива. Предполагам че тя ще е едно от нещата а които ще се занимава.

# 3 575
  • Някъде там
  • Мнения: 16 168
Децата излизат ли  във ваканция не разбрах. Ако затварят врати това означава ли, че Уилям и Кейт ще отменят пътуването до Шотландия ?
Дано са добре всички дечица.

# 3 576
  • Мнения: 4 076

Негативното, което "приятеля" е намекнал е, че КС завиждат на Хари и не могат да се примирят с това, че е любим внук.
Това за любимостта чуя ли го,без значение къде и за кого,веднага затварям страницата.Сигурен знак,че съм попаднала на малоумен източник без стойност.Какво значи любим?Имаме по няколко деца,внуци и т.н. и във всяко обичаме различни черти,тъй като са различни хора и слава Богу!
Сигурна съм също,че всички родители-не само Съсекс-искат да бъдат най-добрите за детето си.От това,което виждам-златното яйценосене,незнаенето как се държи дете и пр.ми изглежда,че е по-скоро намерение,а не реалност.Но пък не съм им в къщата да знам на кого казва мама Арчи.В същото време,Мегън,неработеща,можеше да тръгне с мъжа си за ОК по-рано от секундата,в която тя самата има ангажимент.Приятно едва ли щеше да й бъде,но щеше да даде възможност на сина си да общува с братовчедчета и близки,които са не само негова кръв,но и кръв,която не е каква да е.Ясно е,че тя е свръхстрахлива като куче,което лае,но не хапе.И все пак някои неща правим за децата си,не само за себе си мислим.

# 3 577
  • София
  • Мнения: 7 942
А всъщност около училището има ли вече някакви по точни новини?

# 3 578
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
А всъщност около училището има ли вече някакви по точни новини?
В училището има изолирани само наколко деца след ваканция в Италия.
Това е мярката която въведоха след халф търм ваканцията. Има и изцяло затворени училища до преминаване на карантинните период, говорим за такива които имат ученици които са били в Италия.

# 3 579
  • Мнения: 861

Негативното, което "приятеля" е намекнал е, че КС завиждат на Хари и не могат да се примирят с това, че е любим внук.
Това за любимостта чуя ли го,без значение къде и за кого,веднага затварям страницата.Сигурен знак,че съм попаднала на малоумен източник без стойност.Какво значи любим?Имаме по няколко деца,внуци и т.н. и във всяко обичаме различни черти,тъй като са различни хора и слава Богу!
Сигурна съм също,че всички родители-не само Съсекс-искат да бъдат най-добрите за детето си.От това,което виждам-златното яйценосене,незнаенето как се държи дете и пр.ми изглежда,че е по-скоро намерение,а не реалност.Но пък не съм им в къщата да знам на кого казва мама Арчи.В същото време,Мегън,неработеща,можеше да тръгне с мъжа си за ОК по-рано от секундата,в която тя самата има ангажимент.Приятно едва ли щеше да й бъде,но щеше да даде възможност на сина си да общува с братовчедчета и близки,които са не само негова кръв,но и кръв,която не е каква да е.Ясно е,че тя е свръхстрахлива като куче,което лае,но не хапе.И все пак някои неща правим за децата си,не само за себе си мислим.
Това са твои интерпретации. Меган е майка на Арчи и съпруга на Хари, те решават за своето семейство най-добре.

# 3 580
  • Мнения: 16 874
Къде видя някой да твърди, че знае най-добре? Или просто така да започнем деня с поредната провокация?

Илейн, има ли истерия при вас, че тук в България е страшна, сякаш от тук тръгва вирусът.
Сигурно са си изкарали ангелите за Джордж.

# 3 581
  • Мнения: X
Знам, че в Италия истерията е голяма, както и в съседна Австрия. Сезонният грип взима повече жертви от коронавируса.
Сестра ми живее в Лондон, не съм чула да се е притеснила въобще.

# 3 582
  • Мнения: 861
Къде видя някой да твърди, че знае най-добре? Или просто така да започнем деня с поредната провокация?
А аз като видя поредните расъждения по картинка и всеки път какво не е направила Меган и колко лоша майка и човек е. Не знам кой какво провокира, но в тази тема крадеца много обича да казва дръжте крадеца.

# 3 583
  • Мнения: X
Тази снимка не я бях виждала преди. Правя заключение, че Картин е посегнала да помогне на Мегън, докато другата си изпуска бебето.

# 3 584
  • София
  • Мнения: 1 152
Както и очаквах - Мегън ще се появи в последния миг. Този ужасен въздух ще й донесе главоболие и излишни напрежения.
Слиза от самолета, събитие, хотел, събитие, хотел, там с родата, самолет. Предлагам след това едно дълго спа да си организира, за да разтовари от токсичните вдишвания. 😁

Кейт ми харесва на спортното събитие. Като цветове, усещане, стойка и лице. Определено си е правила нещо от което имаше гоооляма нужда. В последните месеци беше много повяхнала. Последно ми хареса когато водиха Шарлът на училище. Дано по-често го прави, че не е ОК да се занемарява така.

Общи условия

Активация на акаунт