Всичко за всички марки гел лакове- 28

  • 23 599
  • 742
  •   1
Отговори
# 330
  • Варна
  • Мнения: 3 075
Ясно, няма да ги мъча вече тези фолиа. Лъскавите са една идея по - добре и н пипане са различни, но пак не са ок. Някой да сподели за фолиа от Али, които са изпитани и стават?

# 331
  • Мнения: 52
Гледах една маникюристка как чисти долната част на фолиото със спирт, мисля. Падна някакъв цвят и шарката си остана на самото фолио. Беше на английски и не разбрах с каква цел е и дали става със всички фолиа.

# 332
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 490
Ивка, моите фолиа са същите като твоите и на Марсия. Но може на вас да са се случили кофти. И моето лепило е различно от вашето. Не знам. За мен са ок тези фолиа. Други нямам. Но тези са толкова много, че няма да имат свършванка в близките 2-3 години.Joy Като зная, че скоро ще ми омръзнат и ще се запаля по нещо друго, а те ще залежат като купищата стикери.

# 333
  • Варна
  • Мнения: 3 075
Мелина, какво ти е лепилото и какво точно правиш?

# 334
  • Мнения: 5 832
Преди време бях попаднала на клип за френски маникюр, в който мадамата го правеше с палеца си. Слагаше бяло на палеца си и правеше така френския. Но е за къси нокти. Яд ме е, че не намирам клипа.

# 335
  • Мнения: 4 872
Все повече клоня към лепилото аз.

MaryJane21, или не е било спирт, или е имало някаква хитринка, защото опитах и се разтвори цялата шарка Satisfied

Преди време бях попаднала на клип за френски маникюр, в който мадамата го правеше с палеца си. Слагаше бяло на палеца си и правеше така френския. Но е за къси нокти. Яд ме е, че не намирам клипа.
MaryJane2 го е пуснала на предишната страница
Trollface

# 336
  • Варна
  • Мнения: 631
Аз ползвам фолиото за акценти, имам холограмно от hitnokti и лепило пак от там, слагам малко и накъсано. За цял нокът за мен е по-лесно с водни стикери/ слайдери.

# 337
  • Варна
  • Мнения: 3 075
На мен ми правеха френски в салона с 2-3 движения буквално с такава четка, аз лично не съм се пробвала на себе си.

# 338
  • Мнения: 2 184
Това с пръста също е голяма глупост 😃


# 339
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 490
Ивка, на Борн Прити ми е лепилото. На предната( или по- предната) страница виж постинга ми със снимките- те са с въпросното фолио на 3 пръста. Там обяснявам и как го ползвам.Hug

# 340
  • Варна
  • Мнения: 3 075
Мелина, бях го прочела и бях възхитена как си се справила с фолиото, засега съмненията ми са в лепилото ми, ще поръпам на BP, но с тези доставки от Китай... И Gelish топ бих искала да пробвам щом толкова го хвалите тук.

# 341
  • Мнения: 166
Мелина, аз съм възхитена с печата. Не съм пробвала, защото си мисля, че няма да се справя или ще ми се падне кофти партида и пак няма да се справя Joy

# 342
  • Мнения: 5 832
Кой топ не размазваше печатите?

# 343
  • Мнения: 13 946
Коди например не размазва. Вчера се напечатах стабилно на всички пръсти с боичка купена по препоръка на Над, чак се изненадах колко е пигментирана 😀 Обикновено този топ ползвам за печати, но мисля, че и другите не размазват.

# 344
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 490
За печатите. Изчаквайте лака на печата да изсъхне( най- добре по- дълго 2-3 Мин) и тогава слагайте топ без лепкав. Не протривайте отгоре топа със спирт или нещо- това ми е размазвало печата след сложен топ. Дълго се мъчих със силиконов печат. Някой път ставаше, някой път не. Докато не гледах едно видео на рускиня, която хвалеше гумените( резинови) печати. Взех си такъв от али- с 2 страни, ползвам само голямата и се родих. Ползвам карта. След ползване шаблоните ги почиствам хубавичко с обикновен лакочистител. Шаблоните и лакът за печати са ми на Борн Прити.Hug

Общи условия

Активация на акаунт