Всичко за всички марки гел лакове- 28

  • 23 552
  • 742
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 7 710
Гелиш също не маже печати. Хванала съм им цаката на силиконовите,но и до сега за малки детайли най-си харесвам дъртия розов Конад-ски печат. Няма грешка това чудо.

# 346
  • Варна
  • Мнения: 631
Докато не гледах едно видео на рускиня, която хвалеше гумените( резинови) печати. Взех си такъв от али- с 2 страни, ползвам само голямата и се родих.
Може ли линк към тези печати? Благодаря!

# 347
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 484
https://www.aliexpress.com/item/32905811534.html
Този с бял и червен край е моят втори, безгрешен:grinning:, печат. И силиконовите имат предимства(виждаш къде нанасяш печата), но на мен лично ми е по- трудно да боравя с тях. Някой път ми ставаше бързо, но някой път- триех и триех шаблона, не се отпечатваше нищо на печата. С гумения единствено ако не обера хубаво с картата може да се получат леко удебелени линии, иначе " хваща" всичко. Сега като съм го нанасяла на нокътя не съм го отпечатала изцяло в краищата. Но като цяло е ок- и това беше от 1-я път. Шаблонът не го почиствам преди самото ползване. Пляснах лак, обрах с картата, печата и готово. Но в началото може и да трябват тренировки. Аз ползвам печат повече от година. Е, не при всяко лакирване. Пробвайте с различни елементи в началото. Ако не ви се получава с един, пробвайте с друг. Тези елементи в края на шаблона се отпечатват малко по- трудно при мен. Лека полека всичко си става.Hug

# 348
  • Мнения: 2 652
като стана въпрос за печати





Това е четвъртият ми пореден гел лак направен вкъщи. Цвета на печата не става наситен с обикновен бял лак на Флормар, затова ще ми е полезно да науча коя е тази боичка, препоръчана от Над? И второ, не знам колко си личи на снимката, но ми се образува едно като надигнато бомбе точно на свободния край на всички нокти. Личи си погледнато при светлина под определен ъгъл, личи и на допир. Дали е защото държа пръстите с върха надолу след слагане на топа? Или защото слагам много топ? Уж гледам да отцеждам четката максимално, но не е особено възможно с гъстия топ на Коди без лепкав слой. Него ползвам

# 349
  • Мнения: 5 832
Когато слагате печати, как точно ги слагате? Вертикално и едновременно на цялата повърхност, или почвате отстрани на нокътя и постепенно обхващате цялата плочка? Ама как го зададох въпроса само, дано ме разберете. Joy

# 350
  • Мнения: 2 652
Ползвам силиконов. Не го пльосвам изведнъж Simple Smile Слагам го със завъртане, залепям единия край на едната страна на нокътя и завъртам до другия край на нокътя. Има клипчета в Ютуб, аз от там се научих на техниката:)

# 351
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Направих поръчка на няколко продукта от полския Neess. В момента очаквам да ми кажат доставката колко ще е.

# 352
  • Мнения: 5 832
Ползвам силиконов. Не го пльосвам изведнъж Simple Smile Слагам го със завъртане, залепям единия край на едната страна на нокътя и завъртам до другия край на нокътя. Има клипчета в Ютуб, аз от там се научих на техниката:)
Моят е като този черния
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTmtjiWe3 … Q0wpPy_CzkQpHIKwZ

Силиконов не съм ползвала, но някъде бях чела, че техниката за печатане е различна при силиконовите и гумените печати. Ще пробвам първо на лист да видя.

# 353
  • Варна
  • Мнения: 7 710
ivka_smile
чакам с нетърпение резултата Heart

# 354
  • Мнения: 4 872
На мен ми е най-удобно от единия край на нокътя към другия- например от ляво на дясно.
Нужни са опити и практика и който вариант е най-удобен до сполучлив резултат. Винаги тествам  върху мостра Simple Smile

# 355
  • Мнения: 13 939
Ползвам силиконов, не съм имала проблем, а не съм от най-сръчните. Важни са и шаблоните и какви боички се ползват.
Защо да се ползва топ без лепкав не разбрах, с течността, с която трия лепкавия почиствам и мазалото по кожата 😄

# 356
  • София
  • Мнения: 10 324
За печатите. Изчаквайте лака на печата да изсъхне( най- добре по- дълго 2-3 Мин) и тогава слагайте топ без лепкав. Не протривайте отгоре топа със спирт или нещо- това ми е размазвало печата след сложен топ. Дълго се мъчих със силиконов печат. Някой път ставаше, някой път не. Докато не гледах едно видео на рускиня, която хвалеше гумените( резинови) печати. Взех си такъв от али- с 2 страни, ползвам само голямата и се родих. Ползвам карта. След ползване шаблоните ги почиствам хубавичко с обикновен лакочистител. Шаблоните и лакът за печати са ми на Борн Прити.Hug

Ако се покрива с гел топ, няма нужда да се чака, той не размазва боичките. Не понасям гумените печати, не виждам къде печатам. Ей този печата всичко и винаги:


За съжаление май го спряха от производство.

Аз гледам да не се печатам в офиса, а много обичам Simple Smile

# 357
  • Мнения: 2 652
Това на среден и безименен с печат ли се постига? От къде мога да си закупя боички за печат?

# 358
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 484
Над, съвършени са твоите печати.Heart EyesHug Аз от теб се запалих. Е, жалко ако са го спрели тоя печат( за желаещите да си го купят) и че не можеш да си правиш сега. Работа, какво да направиш. И аз дълго време ходех с нелакирани нокти.Confounded
Виждам, не виждам- засега ме устройва гумения. Да, кажа- че аз предимно си правех печати на педикюра.Joy Така не се вижда от хеликоптер ( разбирайте от моя поглед) ако са леко несъвършени и постепенно човек задобрява. Аз също приплъзвам от единия край на нокътя към другия.
Алмира, пишеш Найл стемплинг полиш и си намираш- има в ибей и Али, и сайта на БП. Имам на БП и някои други ( препоръчани от Над). Ползвам само бяла и черна на БП, наситени са, другите- залежават. Гледам да има добър контраст- светъл лак- черна, тъмен- бяла. Иначе не се вижда почти.

# 359
  • София
  • Мнения: 10 324
Това на среден и безименен с печат ли се постига? От къде мога да си закупя боички за печат?

Да печат с шаблон на Мойра и боичка Кадс. Номер 17.
https://www.aliexpress.com/item/32807148551.html?spm=a2g0o.produ … ,searchweb201603_

Общи условия

Активация на акаунт