СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 10

  • 24 805
  • 781
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 2 855
https://www.dnesbg.com/obshtestvo/spored-zlatniya-utchitel-na-ba … da-se-zapali.html
Хареса ми статията и ми се прииска да я споделя с вас.

# 361
  • Мнения: 6 926
Светле, подозирам, че малкият ще ти спре нета. Той, милият, толкоз ПИ-та изреши заради този нет, че да не си посмяла да се оплачеш!

Слънце, как какво - селско училище Simple Smile, без състезания по математика и с изрядна документация.
Въпреки че ако се позабавим още малко, май ще имам интерес баш СУ (ама като университет, но селски) да направим. Ох, с тези съкращения днес ми е голям смях. Нормалните хора май не са като бг мамите. Днес няколко седмокласни майки ме питат какво е АК, какво е ЕД, а преди месец някой пита и какво е СУ. Та ние тук сме си в ЕГ, говорим (пишем) мон-ски.

# 362
  • Мнения: 1 402
На мен ми харесват пробните на Вектор по математика.
И на мен-даже и това че са 2 варианта ми допада-на моето естествено не,защото го карам да прави и двата...За негово щастие по бел не се появи 2 вариант или по бел правят 1,а само по мат са 2 варианта?
Може ли да споделите, има ли някъде побликувани пробни тестове на Вектор? Или ако е удобно да помоля да ми пратите на лично тестовете, които имате от там!

# 363
  • София
  • Мнения: 7 062
Мария, а още не е дошло времето на Нина Ричи, Неси, и Не#знамсикакво! Joy

# 364
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Светле, подозирам, че малкият ще ти спре нета. Той, милият, толкоз ПИ-та изреши заради този нет, че да не си посмяла да се оплачеш!

Моля ти се,не го жали,щото живота си живее...За цяла грипна е направил 5 ПИ по мат и 1 ПИ по бел и то този по бел след заплахи и без преразказа...

# 365
  • София
  • Мнения: 12 011
Мария, а още не е дошло времето на Нина Ричи, Неси, и Не#знамсикакво! Joy
А нас за едни безобидни имена на гимназиите и едно още по-безобидно бЕло покрай резултати и класирания ни критикуваха. Глей ся, вторият срок едва започна и вече са на ракия, бели магии и СУ-та. Joy Нямам търпение за първо класиране! Laughing

# 366
  • Мнения: 6 926
Светле, Ния за цяла година е направила точно 2 преразказа на 2та пробни, на които ходи. Та ще го жаля твоето Simple Smile.
А Нина Ричи ми беше любим план, дори го предложих за обсъждане на Вашия, докато беше Наш, но той изпадна в ужас при идеята дори да го разгледаме какво може да стане Simple Smile))

# 367
  • София
  • Мнения: 12 011
... дори го предложих за обсъждане на Вашия, докато беше Наш...
Предполагам за Ивайло Общи става въпрос? Joy

# 368
  • София
  • Мнения: 7 062
... дори го предложих за обсъждане на Вашия, докато беше Наш...
Предполагам за Ивайло Общи става въпрос? Joy

Хахаха, така се раждат легендите за тайните общества!
Същият, sanaka.

# 369
  • Мнения: 21 455
Да поясня.
, дето го дадох на Санака, да се чете
И изобщо ( знам, че го пиша за поне стотен път), във форума отдавна е време за:

# 370
  • Мнения: 6 587
Тц, тц, ама как се уреждате с такива млади директори, значи...

# 371
  • Мнения: 710
И аз ви се възхищавам как успявате да мотивирате децата да правят пробни Simple Smile Моят инато-мързел (не знам кое е повече) е направил 2 по Бел досега, а по математика с 2 по-малко Simple Smile Все си казвам, че има време, а и наистина още не са взели целия материал, че да давам от предни години.
Брей, тези теми летят вече Simple Smile Ракия не обичам, ама някой ликьор каза, та се сетих, че един бейлис имам скътан и все го забравям, та отивам да нападам Simple Smile

# 372
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Уф, аз ли съм уморена, заради чашата вино ли, но половината неща не ги разбрах. Утре на свежо ще препрочета, дано ми се проясни:)

# 373
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Все си казвам, че има време, а и наистина още не са взели целия материал, че да давам от предни години.

Да бе не са взели-искаш ли да ти напиша почивниге дни от коя година кои задачи ВЕЧЕ със сигурност тпябва да МОГАТ да решават -имам такъв схисък от зимната ваканция , но не е актуален вече,но и тогава доста задачи можеха  да си се решават...

# 374
  • Мнения: 21 455
Нина Ричи = НИНРИЧЕ = нито интензивно, нито разширено изучаване на чужд език
НЕСИ = НЕИСПУО = национална електронна информационна система за предучилищно и училищно образование
СУ- средно училище или Софийски университет, според контекста.
Ивайло Общи - бивш врид директор на една гимназия и настоящ директор на друга.
розмарин - любимата подправка на поколения гимназисти и техните майки.
бЕло - кодова дума от форумска тема, любима напитка на сегашните деветокласни майки.
ракия - няма нужда от обяснение
кодови наименования на гимназии - могат да се намерят в стари теми.
Скрит текст:
СМГ - Бузема
Испанската - Волдемор
НПМГ - Прогресивното
НЕГ - Конското
ФЕГ - Мария Луизиана
Пералните - двете английски
Редактирам се, понеже ме разкритикуваха за ВРИД на ЛС. ВРИД - временно изпълняващ длъжността. Joy

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 23:49 от Дидева

Общи условия

Активация на акаунт