Октомврийче смее се със глас, пролетта посреща във захлас! - 2019 -Тема 4

  • 15 145
  • 764
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 79
Мами,
Вие ще ходите ли някъде за почивните дни? Само като си помисля, че ще ми трябва ремарке да трупам всичкия багаж и ми прилошава. Как се справяте с багажа? Всичко ли си взимате?
Ние например и кошара ще трябва да си мъкнем, а реално като сложим количката и багажникът свърши..

Главната причина още да не сме пътували никъде,този уикенд може да се качим до свекърите те са в планински регион дано да е хубаво времето,малката спи при нас за това няма смисъл да мъкна кошара... за багаж аз по принцип мъкна всичкооооооо даже и излишно ххаах ми може да ми потрябва,нз как ще се помъкнем и то само за ден и половина гости.... аз съм с ужасни болки в гърба-кръста,лявата китка като разглобена се чувствам...

# 646
  • Мнения: 799
Аз планирах да ходим на море в Гърция май месец, ама с този коронавирус почнах да се разубеждавам. По пр почивката трябва да се плати сега, а ако се влошат нещата не знам и много се чудя.

# 647
  • Мнения: 1 136
Ние букнахме спа уикенд в село Баня хотелът е Хот Спрингс, после имаме и още един уикенд на яз Въча в края на Април, но много ме е страх с този коронавирус и ще видим как е положението до тогава. Може и никъде да не ходим.

Мои познати пътуваха скоро - пратиха си количката по куриер хаха иначе нямаха място

# 648
  • Мнения: 1 521
Ние края на Април заминаваме за Гърция с кемпера и бебето.
Преди това ще направим една пробна вечер някъде близо до София.

Аз обаче се замислих снощи, че ще трябва да вадим задгранични паспорти на бебетата, ако ще излизат извън държавата.

# 649
  • Мнения: 62
Ние извадихме на каката паспорт точно на тая възраст - живеем в граничен район и обичаме да отскачаме до Сърбия за някоя покупка или пък за сочна плескавица 😁! Предстои съвсем скоро и бебока да мине процедурата. Иначе планираме да празнуваме събота и неделя Деня на самодееца в едно местенце наблизо ... ама без децата 😁.

# 650
  • Мнения: 610
Ние извадихме паспорт, но още не сме го взели от полицията Grinning голямо мотаене сме понякога. И на нас ни се ходи някъде, но сега нещо не смея да пътуваме. Сякаш малката не е много спокойна на друго място, а точно затова пък искам да пътуваме, за да свикне с други места. Тези дни явно ще вали и няма да се излиза.

# 651
  • Мнения: 3 949
Ние ще пътуваме за първи път с детето за Великден. Отсега се притеснявам как ще го приеме, тоновете багаж и какво ли не. Но пък трябва да свиква, че ние вкъщи рядко се застояваме.

# 652
  • Мнения: 989
Ние по принцип сме големи пътешественици- пътуваме в чужбина доста надалече винаги самостоятелно (в смисъл- не групови пътувания, защото не е нашето, следваме собствен ритъм). Досега винаги си бяхме с мъжа ми и голямото детенце.
Сега така сме се кротнали- никой няма желание за пътуване, откакто се роди бебокът. Вкъщи ни е страхотно хубаво и не ни се мърда. Живи и здрави- чак лятото на море! И то в България, защото по каквито и прехвалени плажове където и в чужбина да сме ходили досега, най-добре се чувстваме тук в един конкретен залив. Такова спокойствие и красота! Така че пускаме котва за известно време! Wink

# 653
  • Мнения: 1 136
Не знам някои мами как успяват винаги да са весели, щастливи и преливащи от енергия. Снощи се събуди в 2:30 и до 8 се мъчихме да спим... в 8 станахме окончателно, а малкият само реве, нервничи, маха с ръце и крака. Спи му се, а не иска да заспи, гладен е, а не иска да яде. Преди малко го сложих на гърда - заспа веднага. Понечих да го преместя - няма такъв рев. Обикновено е кротък в количката, но днес времето е кофти... аз не бях яла, пила вода до преди 2мин, когато просто го зарязах да реве, защото май ми падна кръвното. Сега се тъпча с филия хляб, пия една чаша вода, а той си се дере... един от онези дни

# 654
  • Мнения: 799
Миличкия, дано се успокои бързо!

При нас също е нервно положението, защото двете долни зъбчета май избивят заедно, от снощи вече се усеща как боцкат.

# 655
  • Мнения: 549
И при нас днес е подобен ден. Спа 15 Мин преди малко и много се стряскаше, а се бях нагласила за повече. Сега въпреки времето ще го опаковам и излизаме, за да поспи малко, а аз разведря, че е много схлупено това време Sad

# 656
  • Мнения: 1 136
И според мен при нас зъбите са мъката, но доколкото успявам да видя, няма бяло по венците. Така че явно ще се помъчим още малко

# 657
  • Мнения: 404
Здравейте мами, изкарахме супер нощ. Заспа в 21ч, събуди се в 2:30 и после в 630. Дори имам чувство, че не се събуди ми някак в просъница яде. Та и аз успях да се наспя. Тя и принцип си е спокойно бебе, но тая нощ беше супер.

Завиждам ви за планираните почивки. Ние само до Бг ще си ходим Май.

Да направя завой в темата, с какво режете  ноктите на бебетата? Аз засега с нокторезачка, но вече няколко пъти
Й  захващам малко кожичка на палеца, понеже ми е най-неудобно там. Мисля да взема ел. пила, но нз каква. Помагайте.

# 658
  • Мнения: 368
Здравейте мами, изкарахме супер нощ. Заспа в 21ч, събуди се в 2:30 и после в 630. Дори имам чувство, че не се събуди ми някак в просъница яде. Та и аз успях да се наспя. Тя и принцип си е спокойно бебе, но тая нощ беше супер.

Завиждам ви за планираните почивки. Ние само до Бг ще си ходим Май.

Да направя завой в темата, с какво режете  ноктите на бебетата? Аз засега с нокторезачка, но вече няколко пъти
Й  захващам малко кожичка на палеца, понеже ми е най-неудобно там. Мисля да взема ел. пила, но нз каква. Помагайте.
С ножичка и ги реже мъжът ми, не сме ползвали до сега нокторезачката. Мисля, че е по безопасния вариант.

# 659
  • Мнения: 799
Аз режа с малла нокторезачка. С ножичките съм скарана по принцип 😂

Общи условия

Активация на акаунт