🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 1

  • 28 605
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 11 671
Много съм доволна, че дават нови парчета. Писна ми едни и същи да имитират, въобще няма да се оплаквам и да не съм ги чувала.

# 691
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
И аз това питах снощи-  сериозно ли на това дават Грами? Мъжът ми вика- как бе, това и хит и нонстоп се върти по радиото. Викам  си, аха, аз си знам,  че одъртЕх, ама  чак пък толкова ли да е.
На One Direction парчето го знам и ме кефи,  ама то май не е много ново  вече 😁.

От 2014 година е. Това няма никакво значение. Песента на TONES е отпреди няколко месеца. Нали искахме нови образи!

# 692
  • София
  • Мнения: 4 884
И аз изпаднах в шок от девойката, която Дара имитираше. Че и Грами има...
Какви идоли има съвременната младеж, а?

# 693
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тази година в испанските Капки имаше имитация на Billie Eilish.



Участничката е "дете-чудо". През 2004 /беше 9-годишна/ спечели детската Евровизия с:



# 694
  • Мнения: 3 743
Всъщност девойката е голяма сладурана и много талантлива. Почва да създава музика от 6-7 годишна, първият ѝ студиен албум, който обра всички грамита е писан заедно с брат ѝ в детската му стаята, писали, записвали, миксирали и са продуцирали песните сами. И двамата са много музикални, свирят на по няколко инструмента. Тя все още живее с родителите си, в къщата от детството, пътуват семейно по турнета и не се е главозамаяла от славата. Типичен тийн си е, има шантав стил на обличане, леко отнесена, но е много земна и възпитана, изобщо не мисля че е лош пример за децата. Музиката вече е въпрос на вкус.

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 18:01 от Emi_55

# 695
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Темата към новия филм за Джеймс Бонд / No Time To Die/, написана от Billie Eilis  и брат ѝ, има вече над 36.788.097 гледания само за 12 дни.

# 696
  • София
  • Мнения: 6 184
На мен децата ми я показаха и определено ми е симпатична Били Ейлиш, даже ми харесва това, което прави. А шантаво- ексцентрично облекло харесвам. Много се радвам, че им позволиха най- накрая нещо по- ново.

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
И аз не я знаех Били,видях я по тв на някакви награди...и ми се изясни вече защо нашата Виктория Георгиева е все със зелено пепелява коса и провиснал анцунг,подражава ѝ,...защо да си създава собствен стайлинг като може да го изкопира наготово Sunglasses

# 698
  • Мнения: 545
Начиии, ривахме да вкарат нови песни, сега пък един не бил чувал за тях, а друг направо ги смята за “идиотски”. Е, няма угодия. Дет се вика - “На вкус и цвет товарищей нет”.

# 699
  • Мнения: 2 560
Начиии, нямаме право да изразим мнение ли? Ми и аз искам да ми изпеят Adios   на Rammstein, длъжни ли са всички да я знаят и харесват?

# 700
  • Мнения: 5 459
Аз определено чак се стреснах Галя като започна да пее. Ама тя страшно фалшиво пеела. Явно преди Миро  я е носил на гърба си....Като се разпадна дуета , той продължи, а тя изчезна....

# 701
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 962
Хубаво е да са нови песните, да са нови имитираните певци. Бих искала тази Били Айлиш, дано правилно съм написала името, да вземе да се падне на Тото, на Фики или в краен случай на Луна. Такова нещо ми се гледа.Grinning

# 702
  • Мнения: 11 555
Скрит текст:
И аз това питах снощи-  сериозно ли на това дават Грами? Мъжът ми вика- как бе, това и хит и нонстоп се върти по радиото. Викам  си, аха, аз си знам,  че одъртЕх, ама  чак пък толкова ли да е.
На One Direction парчето го знам и ме кефи,  ама то май не е много ново  вече 😁.

От 2014 година е.
Може би имате предвид One Republic. Много ги харесвам и се радвам, че включиха тяхна песен.Heart Била съм на техен концерт, на който всеки от групата смени по 4-5 инструмента. Изключителни музиканти!
Маги най-накрая чу молитвите ни и изглежда този сезон ще разнообразят изпълнителите. Дано пожалят Майкъл Джексън.

# 703
  • София
  • Мнения: 23 036
Ох, да- така ми е писнало от него- Майкъл Джексън на 5, Майкъл Джексън на 20г, Майкъл Джексън на не знам си колко. 🙄

# 704
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Скрит текст:
И аз това питах снощи-  сериозно ли на това дават Грами? Мъжът ми вика- как бе, това и хит и нонстоп се върти по радиото. Викам  си, аха, аз си знам,  че одъртЕх, ама  чак пък толкова ли да е.
На One Direction парчето го знам и ме кефи,  ама то май не е много ново  вече 😁.

От 2014 година е.
Може би имате предвид One Republic.
Скрит текст:
Много ги харесвам и се радвам, че включиха тяхна песен.Heart Била съм на техен концерт, на който всеки от групата смени по 4-5 инструмента. Изключителни музиканти!
Маги най-накрая чу молитвите ни и изглежда този сезон ще разнообразят изпълнителите. Дано пожалят Майкъл Джексън.

Аз - да. Не съм и обърнала внимание на написаното по-горе. Сложих линк и към песента, която ще имитира Маги.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1176302.msg40248001#msg40248001

Общи условия

Активация на акаунт