Бебешката количка - цяла наука за второ висше №44

  • 70 679
  • 850
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 916
Аmélie, избери която повече ти харесва. Аз колкото и да ги мисля нещата от практична гледна точка, легне ли ми количка на сърцето преглъщам всички минуси. И обратното - когато нещо не е моето само минусите му ми се набиват в очите.
На мен това Пег перего изобщо не ми харесва, но то е въпрос на вкус. Ако ти я харесваш повече продавай Мутси-то и я вземи. Simple Smile

И двете са ми на сърце. Затова и драмата ми е голяма. А така и не успях да намеря съпоставка между двете. Нито в темата, нито по чужбинските сайтове...

# 121
  • Мнения: 785
Амели, защо не изчакаш да си я вземеш Мутсито, на живо да я огледаш, да я сглобиш, да си я пробваш вкъщи как се движи и да прецениш дали нещо те дразни или обратно, още повече ти харесва. Някак си друго е като си я разгледаш и побуташ вкъщи, не е като в магазина. Аз лично много си я харесах и на живо, само ходя на надничам по кашоните, защото пак я прибрахме заради котараците. Много бяха настоятелни да се наместят и двамата в коша за новородено Grinning Явно и те се влюбиха в нея Smile Та разгледайте я с мъжа ти, нека и той от мъжка страна да прецени дали всичко й е ок и тогава решавайте. Нашият татко, който иначе много разбира технически от автомобили, тъй като се е занимавал години наред само с това, отдели доста време да я изследва - шаси, амортисьори, сглобки, окачване... и накрая рече: "Гледай го тоя малкия в каква кола ще се вози.." Grinning

# 122
  • Мнения: 5 563
Amélie, аз съм 166см и Муцито ми е добре. Дръжката е на най-ниското ниво, но дори и на средното се чувствам добре. Мъжът ми е 190см и на средно ниво му е добре също.
Едит: моя мъж също много я хареса като я взехме. Той настояваше за нея, аз за iCandy, но на живо се влюбих в Муцито. Като си дойде от плаване, като я разгледа много я хареса. Наистина стабилна количка. Той все си прави майтап "Ние нашата кола продадохме, ама то на детето колата е по-хубава и от нашата" 😀

# 123
  • Мнения: 3 916
Май така ще направя. Ще я сглобя довечера и после ще ѝ се радвам. Пък за третото ще го мисля Grinning

# 124
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Аз съм 165 см и на най-ниското ниво дръжката ми беше добре. Мъжа ми е 185 см, той ще си я вдига, като бута.
Разгледай си я спокойно вкъщи и прецени. Другото, което ми идва на ум да потърсиш магазин, където ги има и двете, слагаш ги една до друга и сравняваш.

# 125
  • Мнения: 1 941
Здравейте, какви са недостатъците на Пег Перего Фиат 500?

# 126
  • Мнения: 8 601
Здравейте, какви са недостатъците на Пег Перего Фиат 500?
ха-ха, няма недостатъци, Peg Perego  е изключително добра марка.
Както и всяка италианска количка е много по-добра от полска.

На мен лично, ми изглежда малко ниска, макар, че дръжката има степени, имам предвид, че трябва да се навеждам към бебето. Сенникът  на сед. част е малко малък, въпреки, че се разпъва, сравнявам с Maclaren и имам предвид, че в БГ лятото е мн важна сянката. Има ли дъждобран в цената? Peg Perego продават всякакви аксесоари, но са си скъпи.  Имат обаче много добра ходова част. Не мога да го обясня, идете в някой магазин и повозете малко количката, сравнете я с други. Тази фирма изчислява всичко в дизайна, има значение къде точно е центърът на тежестта и др., та много лесно се вози, дори и напълнена с багаж. Проверете може ли да се сменя посоката на движение на седящата част, че не съм сигурна (към майката и срещу майката)

# 127
  • Мнения: 1 941
Благодаря, Pepina Hug
И на мен много ми хареса количката, но като типичен Тома Неверни търся уловка някъде Stuck Out Tongue Winking Eye
Явно е добре измислена количка и няма да съжалявам за избора ни.

# 128
  • Мнения: 151
Мамчета в момента Bebestil кадчват на страницата си във Фейсбук намаление на единични останали им бройки колички.

# 129
  • Мнения: 8 601
Благодаря, Pepina Hug
И на мен много ми хареса количката, но като типичен Тома Неверни търся уловка някъде Stuck Out Tongue Winking Eye
Явно е добре измислена количка и няма да съжалявам за избора ни.
аз съм ползвала спортен модел Peg Perego Pliko Mini с дъждобран за зимата,  защото много държа на столчето за кола - не да ми е същия цвят с количката 3 в 1, а да е безопасно и купих марково скъпо столче. 

Хубави са Peg Perego, даже платът не избелява, обработен е за УВ лъчи, а един кант по края избеля. На черните колички проблемът е избеляването - после не могат да се продадат добре, в сравнение с бежов, кремав, бял цвят. Пробвайте и Inglesina.

# 130
  • Мнения: 755
Здравейте, какви са недостатъците на Пег Перего Фиат 500?
Аз вече 2 години бутам Пег Перего и съм ужасно доволна. Бута се с два пръста, супер маневрена, голям сенник, голям кош за багаж и не е мръднала ( само по гумите и по една драскотина на шасито може да се познае,ч е е ползвана). Детето ми е вече на 2г и още му е удобна. Единствено на мен вече ми идва тежичка ако трябва да я смъквам по стълби с него. Отделно той вече е висок и имам чувство че вече доста му стърчи нагоре главата и все едно ще опре в сенника ( не съм го дърпала скоро Simple Smile). Мислех да купя лятна, но на този етап вече не си заслужава. Вече я ползваме по-рядко, само за дълги разходки. Гледах, ходих, чудих се.....ами след нея не намирам достоен заместник за лятна количка за голямо дете. Да кажа, че имам една мамас и папас тип чадър и хич не ми допада - две дръжки, които трудно се бутат с една ръка, труднодостъпен багажник, гаден сенник.....абе не става

# 131
  • Мнения: 1 941
Купихме си я вече, много ви благодаря за отзивите Hug

# 132
  • Мнения: 305
Здравейте моля за мнения за количките Joie brisk и Chicco liteway . Днес трябва да реша коя да е трябва ми за пътувания.
Детето е на 1 г.
Може би е коментирано, но за съжаление нямам време да прочета много назад.
Благодаря на всички които се отзоват!

# 133
  • София, България
  • Мнения: 3 550
Аз ги гледах и двете като си търсих количка, но на мен ми идваха тежки. Въпреки това бих заложила на Joie. Гледах им отзивите по английските сайтове. Chicco не бяха с толкова добри впечатления, докато от Joie почти всички бяха много доволни. Blush

# 134
  • Мнения: 45
здравейте, влизам да се посъветвам за тандем количка за породени дечица. Интересува ме моделът да е удобен и за двете дечица, да става за новородено и по-голямо дете и за две седящи дечица.

Общи условия

Активация на акаунт