Бебешката количка - цяла наука за второ висше №44

  • 71 166
  • 850
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 31
Здравейте мами,
От много време разглеждам бебешка количка Anex e-type. Намирам рекламни клипчета, но нито едно мнение. Има ли някоя мама дето я е виждала или използвала. Оказа се наистина много трудно, защото искам да не е огромна, а я виждам само в интернет. Благодаря ви предварително ☺☺☺

# 841
  • Мнения: 327
Здравейте мами,
От много време разглеждам бебешка количка Anex e-type. Намирам рекламни клипчета, но нито едно мнение. Има ли някоя мама дето я е виждала или използвала. Оказа се наистина много трудно, защото искам да не е огромна, а я виждам само в интернет. Благодаря ви предварително ☺☺☺
Не съм използвала Anex, но по лични наблюдения не са никак малки колички. Ако търсите малка и прибрана количка полските не са вашите.

# 842
  • Мнения: 152
Мамчета, когато гледах колички във ВисВиталис, ми казаха, че ако взема https://www.babymarkt.de/cybex-platinum-babyschale-cloud-z-i-siz … llow-a280712.html този кош, който има пълно легнало мога да си спестя този за новородено. Дали е така? Бебето, живот и здраве ще е септември месец и едва ли ще се разходаме много зимата?Anex e-type, полските са истински танкери.

Последна редакция: нд, 05 юли 2020, 23:03 от Caprice®

# 843
  • Мнения: 549
Привет!
Caprice колкото и да в легнало положението, самата форма на кошницата е направена така, че да предпазва при евентуални катастрофи с автомобил. Тоест детето влиза плътно вътре. Ползвам Aton Q и отделно коша за новородено. Определено има разлика, но за кратки излизания, примерно посещение на педиатър си ползвам само кошницата. Не знам, мое лично мнение е, но не мога да си представя да си разхождам бебето само по кошницата.
Bebcho20 Мисля, че съм я виждала на един светофар, докато чаках. Загледах се точно защото бях изумена колко е голяма. Сега прегледах в интернет и виждам, че са във висок ценови клас, а според мен за тези пари има голям избор от утвърдени марки. Мнения за количката не съм срещала.

# 844
  • Мнения: 152
Привет!
Caprice колкото и да в легнало положението, самата форма на кошницата е направена така, че да предпазва при евентуални катастрофи с автомобил. Тоест детето влиза плътно вътре. Ползвам Aton Q и отделно коша за новородено. Определено има разлика, но за кратки излизания, примерно посещение на педиатър си ползвам само кошницата. Не знам, мое лично мнение е, но не мога да си представя да си разхождам бебето само по кошницата.
 Здравей, OwlKitty , и всички Simple Smile . Точно и аз заради това коментирам тук. Просто не мога да повярвам ако ми го казват само да си направят продажбата!  Аз гледам и за кош 0+, ще взема май 2ра ръка още не съм го измислила.  А относно ползване на коша 6+ със портманто? Малко ми се вижда нестабилно, знам ли? Преди не беше толкова популярно (все пак 9 г Simple Smile) и ме е страх да слагам бебето, особено вече като почне да се мърда повечко.

# 845
  • Мнения: 327
Привет!
Caprice колкото и да в легнало положението, самата форма на кошницата е направена така, че да предпазва при евентуални катастрофи с автомобил. Тоест детето влиза плътно вътре. Ползвам Aton Q и отделно коша за новородено. Определено има разлика, но за кратки излизания, примерно посещение на педиатър си ползвам само кошницата. Не знам, мое лично мнение е, но не мога да си представя да си разхождам бебето само по кошницата.
 Здравей, OwlKitty , и всички Simple Smile . Точно и аз заради това коментирам тук. Просто не мога да повярвам ако ми го казват само да си направят продажбата!  Аз гледам и за кош 0+, ще взема май 2ра ръка още не съм го измислила.  А относно ползване на коша 6+ със портманто? Малко ми се вижда нестабилно, знам ли? Преди не беше толкова популярно (все пак 9 г Simple Smile) и ме е страх да слагам бебето, особено вече като почне да се мърда повечко.
Коша се ползва с портбебе не с портманто. То стои евентуално в коридора ви 😄 шегата настрана, бих ви посъветвала да си вземете кош за новородено, независимо че сте с септемврийско бебе. Моята госпожица е родена края на септември и тази година зимата беше такава, че сме пропускали най-много 10 дни разходка общо. Бебето е на топло и завет вътре в коша и дори по-ниски температури не са проблем за разходката, разбира се стига на вас да ви се излиза. Това да возиш дете 5-6 месеца с кошница си е чист гърч за детето. Първа или втора употреба коша да новородено си е лукс пред която и да е кошница/столче/.

# 846
  • Мнения: 3 730
Мамчета, когато гледах колички във ВисВиталис, ми казаха, че ако взема https://www.babymarkt.de/cybex-platinum-babyschale-cloud-z-i-siz … llow-a280712.html този кош, който има пълно легнало мога да си спестя този за новородено. Дали е така? Бебето, живот и здраве ще е септември месец и едва ли ще се разходаме много зимата?Anex e-type, полските са истински танкери.
Не бих си спестила коша за новородено.Това е кошница,а не кош в крайна сметка.Не се препоръчва бебето да стои часове наред в нея дори да има легнало положение.Става за пътуване и най-много да заведеш детето на консултация.Аз съм със Cybex Priam Lux Platinum и тази кошница изобщо не я купих.Аз също си купих количката от Вис Виталис (Пловдив) и консултанта ни препоръча директно столче за кола на Сайбекс 0+,вместо тази кошница.И бих казала,че избора ни беше правилен.

# 847
  • София
  • Мнения: 74
Някой ползвал ли е тази количка: CYBEX GB Maris https://rayatoys.com/detska-kolichka-gb-maris-lux-black

Какво ви е мнението?

# 848
  • Мнения: 35 961
Моля някой да пусне нова тема.

# 849
  • Мнения: 2 468
Относно коша за новородено съм на кантар. Ползвах нашия с майско бебе цяло лято, но пък зимата количката изобщо не беше в употреба, постоянно бях с раница. Вместо да мисля как да го облека, просто го слагах вътре с домашните дрехи и обличах общо яке. Знаех, че винаги е на топло и му е добре и излизахме абсолютно всеки ден, защото сме с куче.
Та сега за второ дете, живот и здраве, дори и зимно да е, май изобщо не бих ползвала кош за новородено. Аз затова и търсех "лятна" количка, която евентуално да стане и за друго време и точно мисля да си я ползвам с портбебе.

# 850
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Пуснах нова тема, за са не заключат тази. Копирах поста от старата, защото нямам опит с оформянето на първи пост.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1232788

Общи условия

Активация на акаунт