Бебешката количка - цяла наука за второ висше №44

  • 70 669
  • 850
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Сигурна ли си че са три кашона? Моето Мутси го получих в три, но нямах столче за кола. Шаси, седалка и кош за новородено са ми в 3 отделни кашона.

# 16
  • Мнения: 785
Сигурна ли си че са три кашона? Моето Мутси го получих в три, но нямах столче за кола. Шаси, седалка и кош за новородено са ми в 3 отделни кашона.
Така са ми написали от Габко, че кашоните са 3. Освен шасито и седалката да са ги опаковали заедно.
Колко кг излезе твоето Муци?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
С кашоните беше към 18 кг, но единия ми го сметнаха на обемно тегло и платих 65 лв доставка на Габиели.

# 18
  • Мнения: 785
Значи пак едни 8-9 кила не ми излизат. Утре ще ги накарам да ми ги претеглят наново пред мен.
Съжалявам за спама.

# 19
  • Мнения: 3 916
Аз чакам моето да пристигне в габко, пак е три кашона, да видим колко ще е.

# 20
  • Мнения: 298
Някой поръчвал ли е от този сайт:
https://m.albeebaby.com/closeoutitems.html

# 21
  • Мнения: 5 563
Възможно е да са 3. Шасито е седалката могат да се сгъват и заедно, за по-компактно в багажника уж. Ако са опаковани така, са 3 кашона. Аз като купувах всичко беше отделно и бяха 3 кашона. /без кошчето за кола, него го взех по-късно/

# 22
  • Мнения: 1 469
За тези, които са се насочили към Cam taski sport  в м-н Зарафа /Варна/ имат намаление до края на месеца на 994 лв.

# 23
  • Мнения: 125
Здравейте!
Започнах са се оглеждам за количка и ви намерих!
Чакаме второ дете, момченце юли месец,искам количка ,до 600лв(мах),да е максимално лека(13кг не е лека 😜),да се дгъва компактно,да се събира в асансьора и да се събира в багажника на малката ми кола(тойота ярис)Май имам доста изисквания 😁😁
Та.....харесах:Cangaroo Icon 11,5кг:Chipolino Malta 2020 9,9кг;Kikka boo ugo melange10,5кг.
Моля някои ако има отзиви да пише .
Благодаря ви

От трите марки Кикабу са най-читави. В момента даже са на промоция в емаг на 50%. Моя приятелка е с Kikkaboo Leilani и е супер доволна от нея. Много лекичка и въпреки ежедневното друсане по кофти терен вече една година не е мръднала и нищо не й скърца.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 213
Мили момичета!
Някоя може ли да помогне с мнение за Mutsy Nio? Виждам, че има коментари за i2, но тъй като ще ми е първо детенце и съм притеснена относно количката. Влюбих се в Nio-то и планувам да я купя до края на месеца. Предложения къде може да се намери с намаление? В Дундьо ще бъде с 10% надолу, ако се плати кеш. Не знам много европейски сайтове, но в тези, в които гледах видях само Evo и i2 🤔
Благодаря предварително за насоките!

# 25
  • Мнения: 2 891
Писала съм за Нио назад в темите. Вече година я ползвам. Нямам забележки към нищо. Шасито е все още стегнато, гумите са ок. Абе супер се държи. Есента ще я предам на сестра ми. Мисля, че ще избута поне още 2 бебета.
Ползвала съм Муци транспортър преди 10 години и съм доволна с избора си сега.
Ако намериш старото ми мнение, ще видиш, че съм се оплакала от дъждобрана за седалката. Невъзможно е да се сложи, когато тя е в легнало положение. Супер стегнат е. По време на една от борбите ми с него, успях да го скъсам на едно място и сега си се слага перфектно Smiling Imp  Надявам се да са го променили това, че е дразнещо.
Другото, което мога да посоча като негатив е плата Pine green, който избрах. Гледам, вече са го спряли от производство за новите модели. Не се учудвам. За тази една година промени цвета си от маслено зелено, в милитъри. Установих го чак, когато сложих чувала зимата и разминаването в нюансите изпъкна. Разбира се, избеляване и промяна на цвета на текстила не се покрива от гаранцията.
Като цяло, доволна съм от всичко в Ниото. Стегната, малка, повратлива, лесна за маневриране и върви мазно. Няма тракане, тропане, скърцане и жално виене по алеите в парка. Нещо, с което малко колички могат да се похвалят.

# 26
  • Мнения: 57
Bellisssima какво стана, взе ли количката? Килограмите коректно ли бяха измерени? Доволна ли си от количката?

# 27
  • Мнения: 3
Здравейте !
Събирам мнения за Cam Taski Sport или Fashion . В магазина ми се видя доста удобна и лека , но търся мнение от хора , които я ползват .

# 28
  • Мнения: 68
Здравейте момичета,
Искам да видя на живо GB Maris във Варна, преди да я поръчам от интернет, но в Рая тойс я няма - твърдят, че е стар модел и не се поддържа повече. Пробвах в олх, но за града не се предлага нищо в момента.
Притесненията ми са относно по-малките колела, въпреки че около нас (и около свекървата хахаха) е само асфалт и то в добро състояние. Чудя се защо на тази количка задните колела са по-малки спрямо повечето други комбинирани.
Имате ли идеи къде мога да я видя?

# 29
  • Мнения: 1 469
Здравейте !
Събирам мнения за Cam Taski Sport или Fashion . В магазина ми се видя доста удобна и лека , но търся мнение от хора , които я ползват .
В предните теми съм писала коментари. С fashion модела съм. Супер удобна ми е и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт