Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 831
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7 776
Много ми хареса това момиче в Индия, мерси Йо!
Колежки змии,молА ви сА, Теа се казва,като чайче 😂

# 661
  • Мнения: 51
Имам позната, с абсолютно същият глас и тембър като Теа, със същото поведение като нея. Мога да кажа, че това си е такъв стил, и тя(моята позната) изглежда надута и надменна, а всъщност е много добър човек. Така че, не винаги външността и поведението в дадени моменти са показни за това, какъв е човека реално
Сигурно си права. Външността наистина не дава знак какъв е човек отвътре.
Но пък поведението... Ами, как се разбира какъв е един човек, ако не по начина по който се държи?
Визирам поведение в 5-10-15 минутно видео, или ситуация

# 662
  • бургас
  • Мнения: 739
Само при вида на дома на двете ти става ясно, коя е по- спокойна и разговорлива. Дома на Александра е яко претруфен, но е шарен и тя е винаги усмихната, още повече не е някакъв зверски капацитет за подражание, но поне не е злобна и е над нещата. Момичето си гледа кефа,мъжа и детето както може и това е.
Докато Теа иска да живее в някакъв калъп за да покаже, тя колко е добра а реално не е. Тя е от леличките пред блока,които цял живот злобеят за вс и все нещо не им е наред.
И да наистина са скучни и не ги бива за тая работа.

# 663
  • Мнения: 975
Ако трябва да си говорим за морал, да кажем че много повече хора ще отворят ютюб, отколкото бг мама  Grinning Трябва ли да се възприемат някакви конкретни коментари като представителна извадка на злобното общество, трябва ли да приемаме някои влогъри като представителна извадка на неадекватността на част от обществото ни? Генерализирането никога не е  ок. Няма как всеки да харесва всеки и няма как един човек, който се бори за място под светлините на прожекторите да получава само комплименти. Тежка била короната...

# 664
  • Мнения: 9 865
Напоследък всички са ми скучни. Какво правят тия хора... дори и тъпотии няма, на които да се посмея. Пуснах си снощи Тейчетата, разбрах, че оглавила калсация във Форбс, ама... скучно пак. За мен Тея е доста ограничена като познания и интереси и оттам... скучна. Ми то, кака Коце е по-живичка и ми е по-забавна. Аз се превръщам в истински неин фен, мамчета. Хаха.
Пепе я врътнах също, то Великден почти дойде, ама нека да видим какво са правили на Коледа. Завиждам ѝ за сплотеното семейство, създадено от родителите и явно техни роднини, хубаво чувство ми донесе като снимаше пълната къща и трапеза за много хора. Лиготиите с т.нар. ѝ приятели ги пропуснах, мерси.
В анкетата гласувах за Флора... засега тя ми е най-симпатичният вльогър, защото ме кара да се смея.

# 665
  • Мнения: 6 930
Наумчетейчеви честно казано са ми толкова скучни, че ги гледам само, ако съвсем няма нищо друго за гледане. Иначе не че са най-неприятните във вльогърството пространство. Нормални са, общо взето. Тейчето само да спре с напъните за инфлуенс. Доста има да поработи над себе си, преди да излезе от образа на жената-на-сина-на-баща-си.

Споделям два инста акаунта, които ме впечатлиха напоследък.
На художничката/сценограф Рим Ямамура, която живее в Бг https://instagram.com/rinbaba?igshid=xlvj72d2ucz3
Невероятно красиви снимки, отдавна не бях зяпала ИГ акаунт в захлас от-до. Страхотно око за композиция и точния кадър. Дъщеря ѝ е прекрасна!

И един ИГ, който май е споменаван преди https://instagram.com/shyingtheglobe?igshid=15399gty6v7vl
Истинско приятно съдържание на тема мами ляйфстайл без реклами, чупки и стойки, без дебилни дълбокомислени цитатчета.

# 666
  • Мнения: 2 658
Ай, ай, много са чувствителни всички инфлуски към критиката... Когато обаче крадат на поразия чужди дизайни на тениски, идеи за картини и говорят откровени лъжи във видеата си, думичка не казват в своя защита...Научили са само бутончето за блокиране и ни лук яли, ни лук мирисали! Щото то и да си признаеш грешките изисква смелост и доблест, нали...Иначе хонорарчетата ги прибират за щяло и нещяло!

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 12:50 от butterfly_^^_

# 667
  • Мнения: X
Любо Жечев с ново видео за Слави Клашъра.

Пускам, нямам търпение 🤓🤭

# 668
  • Мнения: 1 870
Любо Жечев с ново видео за Слави Клашъра.

Пускам, нямам търпение 🤓🤭

Бива ли, бе, Любо в работно време да си пускаш видеата?! Weary

# 669
  • Мнения: 18 555
Мнението ми е изтрито мисля, не виждам защо. Ваша воля. Исках да допълня, че Пепе ми е много смешна във визията си като Бекъм, попрехвърлих видеото и отново си припомних защо  не я гледам-една разтегната усмивка, едно лигавене, едно хилене и тъпи пози.

# 670
  • Мнения: 6 930
Любо Жечев с ново видео за Слави Клашъра.

Пускам, нямам търпение 🤓🤭

Бива ли, бе, Любо в работно време да си пускаш видеата?! Weary

Така е, като не пуска анкети и референдуми в кой час да си пуска видеата 😂😂😂 Да пита Ванче как съ прай...

# 671
  • Мнения: 3 020
Теа как да излезе от образа на "жената на... " като тя с нищо не изпъква, не се отличава. Ходи на фитнес, роди, да кажем красива е, едно образование тика, ми че то с това могат да се похвалят голяма част от жените. Докато Александра си има професия, може да е кифленска, ама се занимава, прави впечатление, не е просто придатък на мъжа си, самостоятелно е, развива се в нещо, което на нея й е интересно, не чака само на пратки и на светлината на Наумчевата кариера да я огрее и нея и да я забележат.

# 672
  • Мнения: 4 355
Ауу, ако бяхме в САЩ, Слави официално беше canceled след това видео на Любо. Не казва нищо ново, но компилирано така, Слави изобщо не излиза в добра светлина.

# 673
  • Мнения: 1 502
Има ли опция да е гласува втори път за Любо Жечев?
Разби тотално и Слави, не че не беше ясно де, но той много интересно го представя Satisfied

# 674
  • Мнения: 6 930
Като казах Ванче, сега погледнах и видях, че е спряла с онова безумие от три поредни серии с еднакви снимки.
Сега явно експериментира с обективи. Докарала се е с ръст на баскетболистка на последните фотки, а главата с размер на карфица 😳
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт