Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 15 / Февруари 2020

  • 228 740
  • 3 695
  •   1
Отговори
# 930
  • бургас
  • Мнения: 739
Тая пък Теа кво се пени под тея постове. Егати ..... няма да използвам определения. Да се държи на положени, ангажираната. Просто е научена на “тате носи, мама меси”. Доникъде няма да я докарат така. Но това си е техен проблем. Един ден ще им се наложи да работят наистина и да си пускат CV-та някъде и да чакат. Ей тогава ще е смях

# 931
  • Мнения: 1 757
Повече от ясно е , че така наречените инфлуенсъри си имат яко гръб , който да им издържа тези прищевки.Няма някоя от тях , която да има нормална работа.Повечето от тях  уж били работили така ,ама не било тяхното.Ми много ясно , че няма да е като си открила на хляба мекото.Я да няма кой да те издържа , ще те видим тогава.

# 932
  • Мнения: 324
Повече от ясно е , че така наречените инфлуенсъри си имат яко гръб , който да им издържа тези прищевки.Няма някоя от тях , която да има нормална работа.Повечето от тях  уж били работили така ,ама не било тяхното.Ми много ясно , че няма да е като си открила на хляба мекото.Я да няма кой да те издържа , ще те видим тогава.


А, моля, моля! Гера Гучито още колко пъти да ви казва, че работи 3 работи, недейте така момичета, молИМ ви😂

# 933
  • Мнения: 1 870
Скрит текст:
Повече от ясно е , че така наречените инфлуенсъри си имат яко гръб , който да им издържа тези прищевки.Няма някоя от тях , която да има нормална работа.Повечето от тях  уж били работили така ,ама не било тяхното.Ми много ясно , че няма да е като си открила на хляба мекото.Я да няма кой да те издържа , ще те видим тогава.


А, моля, моля! Гера Гучито още колко пъти да ви казва, че работи 3 работи, недейте така момичета, молИМ ви😂

Работи, сигурно едната от работите й е да блокира хора от корпоративните сметки на компаниите, в които работи /сякаш е компанията на баща й/.

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 13:52 от Не се сърди, човече

# 934
  • Мнения: 1 071
Привет, ок мистър Бърч и той е с крив зъб, чак сега забелязах.
Скрит текст:

# 935
  • Мнения: 138
Разминах се с Полина преди минути в парка, на живо определено е по-хубава отколкото на снимки. Така известната "Червено кадифе" изобщо не ми хареса!

# 936
  • Мнения: 2 223
Снимките са дебилни, сори. Няма абсолютно никакъв смисъл в тях. Никаква връзка между продукт и идея на снимката. Изплезения език и сърцето може би биха имали смисъл в реклама на шампоан. Плочките на Шопов... в тая торта анаболи ли има? Или l карнитин? На мен ми се отяде, честно. Ама малката фукла толкова си може. И по въпроса с комплексите-никой доволен от себе си човек не парадира с "интелекта си", фигурата си и т. н. при всеки удобен случай.Дори това с министъра - можеше да каже, че е била секретарка, ама важно е да се знае, че е на министър. Както е важно да се подчертае, че е фигура на 3 седмична майка...винаги като я гледам лъха грандоманщина. Напълно неоснователна.Ето тук Александра я бие-изглежда земна и успява да вкарва самоирония, а това е доста по-приятно. Много се дръвчи на хората Теата в коментарите, ама си остава пълна смешка- 3 висши, не знае елементарните правила за правопис. Айде стига с тия глупости.

# 937
  • HH
  • Мнения: 3 257
Скрит текст:
Повече от ясно е , че така наречените инфлуенсъри си имат яко гръб , който да им издържа тези прищевки.Няма някоя от тях , която да има нормална работа.Повечето от тях  уж били работили така ,ама не било тяхното.Ми много ясно , че няма да е като си открила на хляба мекото.Я да няма кой да те издържа , ще те видим тогава.


А, моля, моля! Гера Гучито още колко пъти да ви казва, че работи 3 работи, недейте така момичета, молИМ ви😂

Работи, сигурно едната от работите й е да блокира хора от корпоративните сметки на компаниите, в които работи /сякаш е компанията на баща й/.

Геруцо, знам, че висиш постоянно тук. Не мисли, че съм забравила обещанието си...ще проверя дали още спазваш тази порочна практика и ако е така, пак ще си пообщувам с хора от Меркари. Smirk

Би ли разказала още един път? Това съм го пропуснала.

Продължавам да не гледам Тейчетата, но вече по-добре разбирам какво имахте предвид за нея с “надута, надменна и т.н”. И под снимката с тортата не е пропуснала да изтъкне колко е великолепен Той. И двамата са ми много нежни, като при него го отчитам като отрицателно явление.
Но има нещо за което ги уважавам. В нейният профил има техни снмки от 2012. Изглеждат ми около 30 годишни двамата. Изчакали са с детето, тя уж е работила, той уж също.
И друго ми хвумва. Другите двама. Алекс Богданска и нейният. На тях ясни ли да им корените? Аз все си мисля, че Даниел навремето попадна случайно при Цветков, след като беше водещ на мистър УНСС. Та идеята ми е , че те двамата са по- естествени и жизнерадостни. А Тейчетата са най, защото от малки са ги възпитавали така.

# 938
  • Мнения: 1 870
А, аз не съм го споменавала, за да го помниш.

Накратко - писах на шефа й как си позволява да блокира хора, които се осмеляват да пишат неща на страницата на Меркари, това покрай оня пост с обувките. Беше ми върнат отговор, за когото мога да се закълна, че на места беше писан от самата Гергана. Общо взето беше в стил, че не разбирал хейта по нея, как била постигнала толкова много и колко била успешна (всичи знаем мантрата й) и ми обеща практиката й със злоупотребата със социалните канали на компанията да спре. Като отговор му върнах, че щом има толкова масивен хейт, значи проблемът е в нейния телевизор, не в нашия и като пример му дадох пример с фалшивия й рак (което е достатъчно показателно).

Общо взето, човекът се държа възпитано, логично, че ще я защитава, какво друго да каже, но си я прецени, според мен. Надявам се да й е за урок.

P.S. Лелите от балкона да не се надигат и да не ме нападат. На няколко пъти му повторих, че не искам писанията ми да имат крайни негативни последици, не желая на никого да стига дотам, просто това момиче се самозабрави.

# 939
  • Мнения: 4 690
Ауууу! Бомба!
Съвместен канал на Филети.
https://youtu.be/9_eX83vlPJM
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 13:36 от валия

# 940
  • Мнения: 1 695
Пепка, не можа ли да си го прочетеш 2-3 пъти тоя “трейлър”, че да не сричаш на войс ойвър-а, душа?

# 941
  • Мнения: 1 870
Ауууу! Бомба!
Съвместен канал на Филети.
https://youtu.be/9_eX83vlPJM

Сега избиха рибата....Какво ли ще е съдържанието? ТикТок уроци за начинаещи?

# 942
  • Мнения: 6 873
Ех, Пепе... Въобще не си научила какво става като си поставиш връзката в центъра на социалните мрежи и я превърнеш в мечка в цирка.

# 943
  • Мнения: X
Споделеното видео на Филети подозрително много ми напомня на това видео: https://youtu.be/esT3KbwgjGg

# 944
  • Мнения: 940
Скрит текст:
Тая пък Теа кво се пени под тея постове. Егати ..... няма да използвам определения. Да се държи на положени, ангажираната. Просто е научена на “тате носи, мама меси”. Доникъде няма да я докарат така. Но това си е техен проблем. Един ден ще им се наложи да работят наистина и да си пускат CV-та някъде и да чакат. Ей тогава ще е смях
Съмнявам се, някога да и се наложи да чака на гишета или да и се обадят от някое деловодство за резултати. Не случайно е избрала тази “професия”. Вероятно всичко изказано(изписано) до тук от всички нас, ще бъде изчетено и ще ни анатемосат - завиждате!!! Ами не завиждам, предпочитам да ме оценяват заради качества, а не заради мама и тате. Всъщност не изключвам, че Тейка има качества, обаче ако беше мааааалко по-народна и не натрапваше тези велики позиции, ще създава много по-добри впечатления. Не на надута и недоволна лелка. Предпочитам да я виждам като позитивен, млад, упорит човек. Като се замисля не мога да се сетя да се е излагала като Пепка... (тук може да ме поправите)

Общи условия

Активация на акаунт