Лидл 136 - Винено-любовна февруарска

  • 98 516
  • 2 011
  •   1
Отговори
# 1 950
  • Бургас
  • Мнения: 5 693
Е, навън да си нося шишенце със спирт и топчета памук, за да си почиствам ръцете след градски транспорт или при други нужди, не ми се вижда много удобно Wink Принципно де...

# 1 951
  • Мнения: 10 214
Може в шишенце с пулверизатор. Скъпи са геловете, освен излишните им съставки. Един литър спирт е 6 лв.

# 1 952
  • Мнения: 27 763
И аз спрейче със спирт си представих Grinning Вместо парфюм, фш фш и готово Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 953
  • Мнения: 10 409
Хайде сега пък спирт за ръце, после кремове за напукана кожа ще ви трябват.
Впрочем, за да има функция на дезинфектант трябва да е 70, а не 90 градусов спирт. Та някои са прави май за домашната ракия 😜.
Някой нещо ще каже ли за агнешкото, че да сме по темата за Лидл все пак?

# 1 954
  • Мнения: 10 214
Точно 70-процентен спирт ползвам от години, нищо не ми е напукано. 🙂 Естествено, трябва да се преценява кога да се ползва, не да се оливаш с него.

За агнето нищо не мога да кажа, май ще го пропусна. В понеделник ще има някакво ХХL свинско, за него ще се класирам, тази седмица съм на пиле и риба.

# 1 955
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Някой на предните страници беше писал за тоалетна хартия "Милде", че търсил. Вкъщи пък сме много доволни от тази с лидълската марка - Floralys, синята опаковка. Може на пръв поглед да изглежда скъпа на брой ролка, но е по-спорна в сравнение с другите видове, които сме ползвали. Повече ни харесва тази, която са 4 ролки в пакет, но и с 8-те не е зле.

# 1 956
  • Мнения: 9 158
Това е моето Пиги. Все Тета та Тета. Ми
Струва 3.49.
Цената е еднаква с джолана 2 вида са, ама на тази моята май има повече месо. Не знам дали е по -добра обаче,за пръв път взимам. Просто да знаете,че има два вида на една цена и грамаж.

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 09:03 от fanfanito

# 1 957
  • Асеновград
  • Мнения: 3 132
Някой на предните страници беше писал за тоалетна хартия "Милде", че търсил. Вкъщи пък сме много доволни от тази с лидълската марка - Floralys, синята опаковка. Може на пръв поглед да изглежда скъпа на брой ролка, но е по-спорна в сравнение с другите видове, които сме ползвали. Повече ни харесва тази, която са 4 ролки в пакет, но и с 8-те не е зле.
И аз съм на същото мнение, пробвах и милдето огромните пакети и едва я израях да свърши.Зареждам с овцата на XXL пакети.

# 1 958
  • Мнения: 19 233
Е, навън да си нося шишенце със спирт и топчета памук, за да си почиствам ръцете след градски транспорт или при други нужди, не ми се вижда много удобно Wink Принципно де...

Аз съм си носила тампони за почистване на грим в кутийка, плюс разни шишенца розови води, тоник и пр., сега за бебето нося от бебешките тампони даже.

# 1 959
  • Мнения: 35 183
Някой на предните страници беше писал за тоалетна хартия "Милде", че търсил. Вкъщи пък сме много доволни от тази с лидълската марка - Floralys, синята опаковка. Може на пръв поглед да изглежда скъпа на брой ролка, но е по-спорна в сравнение с другите видове, които сме ползвали. Повече ни харесва тази, която са 4 ролки в пакет, но и с 8-те не е зле.

Ние ползваме само тази тоалетна хартия. Купувала съм и друга, не ми харресва и после пак синята с овцата

# 1 960
  • Мнения: 20 228
Да съм в тренда(явно тази тема трудно ще се избягва)
Скрит текст:
ползвам кърпички с алкохол:

И тези са интересни:

# 1 961
  • Мнения: 35 183
Тия първите бяха 72 бр за 6 лв в Джъмбо онзи ден Simple Smile Мигах, мигах... не повярвах Simple Smile

# 1 962
  • Мнения: 20 228
Аз ги взех 4х15 бр. за 2 лв. преди седмица.

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 10:41 от Lemy

# 1 963
  • Мнения: 25 846
Това завярих в 9:30

# 1 964
  • Мнения: 10 214
Еее, богата работа при вас. 😃 В петък аз взех последния пакет фарфале от сектора с макарони, всичко ошушкано. Дано да са заредили, не съм ги проверявала оттогава.

Общи условия

Активация на акаунт