Лидл 136 - Винено-любовна февруарска

  • 98 426
  • 2 011
  •   1
Отговори
# 1 965
  • Мнения: 25 787
Еее, богата работа при вас. 😃 В петък аз взех последния пакет фарфале от сектора с макарони, всичко ошушкано. Дано да са заредили, не съм ги проверявала оттогава.
Ами зареждаха. От първите клиенти бях.
До обяд ще е празно.

Захар и брашно нямаше много.

# 1 966
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Като гледам и ухт млякото не е много Sad. При нас заминават 7-8л на седмица, май ще ходя на пазар днес

# 1 967
  • София
  • Мнения: 4 051
Скрит текст:
Аз отдавна не бях ходила до Лидл. Днес намерих време и отидох до Борово Лидл, исках тоалетна хартия да купя Милде, но нямаше големите опаковки. Взех някаква овца от 8 бр.
Купих си жълто яке , хубав цвят, имитация на велур, рокерско май се води за 20 лв от 50 намалено. Имаше го и в черно, но само 42 и 44 номер. Хареса ми.
Имаше всичко, без геловете за ръце. Много италиански неща сладки си взех-кроасани, някакво като тортичка не му знам името със "с" май беше с кафе и обикновено -взех второто (много убаво нещо значи, хареса ни)) Тук някой беше питал за едни в кутия сладички неща, имаше ги там, взех да пробвам.
Гръцки локум, че е прошка взех, при това намален-лимонов и с бадеми.
Кутия на Милбона сирене, че иде режим си мисля и е трайно, а го харесваме. На Тета свинската консерва взех две, ама не с джолан , а в собствен сос (за пръв път взимам) и сърмички за проба взех две кутии от гръцките.
Някакъв италиански течен шоколад купих в бурканче, дано е хубав.
Тук всичко дето питахте май го имаше и видях да има.
Касиерката сякаш с удоволствие ми мяташе покупките , ама и аз се ядосах и докато не прибрах всичко в кошницата не платих. Много ме ядоса.
Скрит текст:
Някакви точки има, четох и че тук писахте, сметката ми беше 120лв и попитах. Тя гордо ми показа някакъв дребен текст за моите очи, че от 2 март почвали да дават точки. Много им здраве, ама все повече ме дразнят тези на касата, при нас са големи каси и ленти, може да се реди и чака, ама..Накрая се оказа, че забравих хляб да взема у нас , та...сега пак излизах до кварталния магазин и съм гроги.
Има една такава нервна `убавица  в "моя" К. Като я видя избирам друга каса, та ако ще да чакам 20 минути. Едни домати ми ги направи на пюре... Наложи се да ги ползвам за готвене, вместо за салата. Много е дразнещо, наистина!
п.с. Италианският течен шоколад, според мен е много хубав.

# 1 968
  • shumen
  • Мнения: 18 134
Аз чушките ги хапвам всякак си.
При нас гел за ръце имаше доста.При нас в училище сапун имат и преди ядене си мият ръцете.

# 1 969
  • София
  • Мнения: 14 753
Ех, как го забравих течния шоколад. 😒 Подаряват мартенички днес на касите.

# 1 970
  • Мнения: 35 145
Мале, сякаш сме години назад. Празни рафтове...
Търговците потриват доволно ръце.

# 1 971
  • Мнения: 10 280
Честита Баба Марта! Повече положителни емоции, здраве и по - малко мисли за вируси и за недостиг на продукти ви пожелавам!  
(Не знам да подсещам ли, че е време за нова тема)

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 12:29 от fenyx

# 1 972
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Едвам ме навихте за течния шоколад. Нещо не съм доволна от последния буркан Нутела. Консистенцията е малко различна.
Ох пак ще се ходи до магазина значи Simple Smile.

# 1 973
  • Мнения: 19 693
На черни връх пак си имаше всичко. Без пресен лук и магданоз Joy

# 1 974
  • Мнения: 4 603
Момичета какво мислите за този колан за отслабване.

# 1 975
  • Пеликания
  • Мнения: 2 492
А аз да попитам за колана за отслабване от четвъртък.
Скрит текст:

# 1 976
  • Мнения: 2 043
С колан за електростимулация или за отслабване, как точно си представяте отслабвнето? Simple Smile

# 1 977
  • София
  • Мнения: 5 547
С колан за електростимулация или за отслабване, как точно си представяте отслабвнето? Simple Smile
Освен финансово, не виждам как по друг начин. Joy

# 1 978
  • София
  • Мнения: 14 753
Единственото, което прави този колан е да масажира шкембето 😂 усещането е като на онези столове за масажи по моловете. Така си прашасва вкъщи.

# 1 979
  • Мнения: 8 956
За кой течен шоколад говорите?

Общи условия

Активация на акаунт