Февруарски виелици ще веят, бебешки усмивки ще ни греят!

  • 13 693
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Дадоха ми преглед чааааааааааааааааааааак на 11.09 Sad До тогава ще подивея

# 61
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Леле, Цвете, това е безумно дълъг период, но ще остискаш като си намираш с какво да се разсейваш.  newsm75 1ironing wash newsm71 knit 1dishes  bath1 newsm41

# 62
  • Мнения: 49
Дадоха ми преглед чааааааааааааааааааааак на 11.09 Sad До тогава ще подивея


в началото на бременноста е така с прегледите, значи и моят следващ ще бъде чак след месец ooooh! Живот и здраве baby_neutral

# 63
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Знам, че е така ма още не мога го приема  Mr. Green А и как сега ми казаха, че съм качила 3 килограма (общо 5 отначалото) другия път не ми се мисли  Crazy

# 64
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
А аз не знам как ще разбират колко съм качила като не съм се мерила поне година преди забременяването. Уж имам представа колко тежа, ама ще видим кат ме турят на кантара  afwitch

# 65
  • Мнения: X
Здравейте мацки,
днес бях за изследвания в Шейново. Лаборантката беше ужасно груба и припряна, а аз толкова притеснена, че вените ми се изпокриха и се наложи да ми взима кръв от обратната страна на дланта. Много неприятно. От всички въпроси забравих да питам за ваг.секрет и никой нищо не ми каза за него. Забравих и да се премеря. Абе бременна работа...
Искам да споделя, че преди време ми се наложи да пия Амоксициклав- заради бактерия в гърлото- и аз бях много притеснена, но го пих.Казаха ми, че е от групата на тези дето не вредяли на беби.
Питах за хремата, която ми се появява обикновено като отида на моренце. Отговорът беше, че едва ли не мога да ползвам всякакви какпи за нос, на които е упоменато, че не вредят. Дано не ми се наложи де, но досега винаги или съм се връщала болна или още там се започва.
Питах и за витамини, казаха- плодове и зеленчуци.
Като легна и долната част на корема ми е една твърда, все едно съм сложила топка- направило ли ви е впечатление и при вас да е така?
Ами за това се сещам сега- съжалявам ако ви отегчих.
До скоро!

# 66
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз питах днес за вагинален секрет и лекарката каза, че най-рано 20 г.с. се взима, защото преди това така или иначе не се прилага лечение. Хей, тези дет са в Шейново свиркайте, поне да се познаем ако се видим там. newsm78

# 67
  • Мнения: X
Ами аз се чудих днес дали няма да видя, някоя февруарка- оглеждах се, но...доколкото съм виждала снимки, не познах никоя от вас.
Незнам кога ще мога да кача моя снимка, но за всеки случай ще кажа, че съм с доста дълга коса, бая едричка в повечето случаи- усмихната. Ако някой ме познае- ще се радвам да се запознаем лично. Разбира се и ако аз позная някоя от вас- ще свиркам.
Следващото ми посещение ще бъде на 21.08 сутринта за тройния тест.

# 68
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
пф, аз съм януарка. И мисля, че видях момиче отговарящо на твоето описание, но не съм 100% сигурна. Нищо, като качиш пик по-лесно. Аз днес се взирах във всички мами, сигурно  ме взеха за луда  Crazy

# 69
  • Мнения: 59
И аз съм на преглед чак след месец и половина Sad, но пък затова днес си видях мъника да мърда с крачета и ми дадоха негова снимка Simple Smile. Това наистина е страхотно изживяване. Смятам през времето до прегледа да мина на 3 Д.
Момичета пиете ли витамини? Аз спрях дори фолиевата по препоръка на лекаря Rolling Eyes

# 70
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Аз в понеделник отивам и се моля всичко да е наред, за да се запиша на ЖК  newsm17 Бе почти си вярвам, че всичко ще е наред, но все нещо ме човърка.
Мои снимки има в мартенския албум, някои са съвсем отскоро, а аз почти не съм се променила...Засега! Ще ъпдейтваме инфото, няма как  newsm51 smile3525

# 71
  • София
  • Мнения: 3 564
Момичета, да се похваля - теста ми за токсоплазмоза е отрицателен, ама много отрицателен Sunglasses. Отдъхнах си:)

# 72
  • Мнения: 958
Първо благодаря на всички за подкрепата много ми помогнахте да знаете Simple Smile)
и да се похваля и моя резултат от токсоплазмозата е отрицателен  Mr. Green

и понеже бях притеснена докторката ме гледа вагинално много нежно честно казано нищо не усетих, каза че няма проблем болките най-вероятно са от разтягане на матката и от моята глупост да не си пия магнезия редовно много важен бил
и тъй и тъй ме бъркаше ми взе и вагинален секрет щото от вчера (незнам дали е свързано с болките ) имам леко бяло течение.
утре сутрин съм на ехограф за всеки случай и ще ми даде направление за майчин дом за биохимичен скрининг
това идея си нямма кво е утре ще ми обяснява  ooooh!
дадоха ми болничен за 7 дена и си сядам на дупето да кротувам  Tired

# 73
# 74
  • София
  • Мнения: 372
Здравейте момичета!Имате ли проблеми със съня?Аз много често не мога да спя и ставам в 4.30-5.30-като днес например.Може би се вълнувам понеже днес съм на преглед ,а имам куп въпроси,като чели не съм била бременна!И на мен ми казаха за БХС ,но чак в 16г.с. ,а до колкото знам това изследване се прави само в Майчин дом и струва около 70лв.Днес ще питам.А около 20г.с. се правел и триизмерен видеозон,който вероятно също е платен?някоя от вас наясно ли е с новите промени в майчиното здравеопазване какво се поема и какво се плаща?Сериозно се замислям този път как ще ми преминат консултациите?Чували ли сте,че ако искаш вторичен болничен по-дълъг от 20 дни трябва да се лежи в болница?Не е добре да се става рано ,кой знае какво още ще измисля докато стигна на преглед?
Wish как си със задуха?
Лек ден на всички и ще пиша като се върна  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт