Февруарски виелици ще веят, бебешки усмивки ще ни греят!

  • 13 711
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 341
Аз тайничко си мечтая да е момченце и да прилича на татко си, понеже той наистина е най-чудесния човек когото познавам. Ако се роди термина от календара ще бъде същата зодия. А ти какво би искала да е момченце или момиченце? Някъде в началото гледах, че са отворили темата за имената и пола, но не помня какво си писала.

# 271
  • София
  • Мнения: 372
Момичета мислете име на нова тема!!!
Има само една оставаща страница и ще ни заключат.Wish имаш ли идеи? newsm78

# 272
  • София
  • Мнения: 372
Честит празник на всички именнички,бъдещи и настоящи майки!!!Богородица да ни пази докато се родят нашите слънца!! newsm51

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Честито на всички именички, пожелавам им лека бременност и здрави бебчета догодина  bouquet и дано Богородица бди над нас и ни закриля  Praynig

# 274
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 426

За всички от именничката  love001

# 275
  • София
  • Мнения: 3 571
Честито Мяуче, честито и на всички други именнички и бъдещи мами. Днес заминаваме на гости на свеки, а тя е Марияна - да ни е жива и здрава (прекрасен син е отгледала  Wink).
Аз тия дни няма да пиша много, много, но ви пожелавам на всички хубави летни емоции и бебоците ни да растат барабар с коремчетата  Sunglasses

# 276
  • Мнения: 341
Честит имен ден на всички именички, много радост и здраве   party023 newsm38  Gift

# 277
  • Мнения: 1 000
Момичета, ние от сдружение „Настоящи и бъдещи майки” искаме да ви инфромираме за положителните промени, които Парламентът прие в Кодекса за социално осигуряване, в частта му за майчинството. Досега майките получаваха 90 % от осигурителния си доход 3 месеца след раждането. Сега този период става 9 месеца. След това майката продължава да си взима 160 лв до 2-годишна възраст на детето, догодина най-вероятно ще са 170 лв. Измененията предвиждат и нова възможност, ако майката иска да се върне на работа след изтичането на тези 9 месеца тя ще може да си наеме детегледачка от Бюрото по труда и държавата да й плаща тези 170 лв на нея. Това не означава, че другите варианти - да се взима половината майчинство или да се прехвърли майчинството отпадат. Детегледачката е просто нова възможност. Искам да благодаря на всички, които взеха участие в протестите и в подготовката им, както и на всички които се подписаха в подписката. Уверявам ви, че тези промени бяха приети и благодарение на нас, което беше публично признато. Надяваме се като видите, че от нас зависи децата ни да имат по-добро бъдеще и че можем да променим нещата да се включите по-активно в бъдещите ни мероприятия. Сега на дневен ред са детските, приемаме всякакви предложения – моля обаче давайте ги във темата “настоящи и бъдещи майки – майчинство, права на майките”
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120073.0

# 278
  • Варна
  • Мнения: 841
Въх Мяуче, добре че е здравословна почерпката  Mr. Green
Абе момоичета, аз ли съм невежа или вече има 4D, и какво ще рече това, по какво се различава от 3D? newsm78

# 279
  • Мнения: 341
Не си невежа, те толкова бързо се появяват, че човек не може да ги следи. Има 4D, но не знам как изглежда образа или поне така си мисля. В началото на темата има линк  с 3D ако не се лъжа де, обаче с 4 не знам как изглежда. У наше село имат само ония черно-белите, заради което мъжа ми беше много разочарован, ама няма как.

# 280
  • София
  • Мнения: 372
Здравейте момичета!
4D е образ в реално време и позволява да видят органите на бебето,обикновенно правят и филмче със прегледа,във военна болница струва 60лв.3D е тези с които ни гледат сега но има обем образа,а не е плосък и с него се правят снимки,неможе да се види движение.В общи линии е това.
 

# 281
  • Мнения: 341
Значи тези черно-белите са 3 D, а филмчето отпред е 4 D, така ли? А ще знам вече.

# 282
  • Мнения: 7
Wish, включи и мен в списъка с бременните! Аз съм за 03.02.

# 283
  • Мнения: 644
Wish,моят термин е за 20.02 ,а не за 03.02 както е записано Wink
Моля те,поправи го,като ще попълваш термина на TheaFea Blush .

# 284
  • Мнения: 1 701
О, извинявай мила ...
Не знам как е станало. Ще го поправя в новата тема!
Аз я пуснах за секи случай, но предлагам да пишем тук докато ни заключат. Wink

Общи условия

Активация на акаунт