Парфюмни размисли и страсти - 236

  • 56 496
  • 739
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 9 395
Много е хубаво, когато в темата има снимки. Снимайте си парфюмите и показвайте, моля.❤
Подкрепям!
Снимката е убийствено хубава!

Честито tuali! Много да те радва и носи настроение! Имам го и ми харесва много! При мен има доста голяма трайност! Много удобен флакон, за ръка и за чанта. Simple Smile

# 346
  • Мнения: 697
Тези имитации от Лидл въобще не са добри , ако не бях прочела тук изобщо нямаше и да ги помириша . Адикт 2 , няма общо с О Вив , нито Делина с Мис Диор 2017 . Направо се чудя понякога какви сравнения се правят тук , без да обиждам някой , но  моя нос не намира прилики. Една позната  не знаеше, че съм с  Шанс тендър и се изказа , че мириша на лакочистител  Simple Smile . Коко Мадмоазелата са ми казвали , че мириша на гума или вино . Винаги само се усмихвам на невежите коментари Simple Smile .

# 347
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Ето най- прекрасното ревю за Тендър ,което аз съм чела от моя много любима съфорумка -https://ineedmoneyforchanel.wordpress.com/2019/02/24/chanel-chan … re-eau-de-parfum/ Purple HeartHeartbeatGreen Heart

# 348
  • Мнения: 4 990
kopche, не е само Мадмоазел,  Лидл са пуснали  копие и на Gabrielle, Good girl и още няколко популярни парфюма.

Dari_77, Eau vive няма общо с  Addict2.
Абсолютно нищо общо нямат наистина.
Това предполагам дойде от моят пост, че О вив е по-близък до Адикт 2 от О тендър, а не че си приличат.

# 349
  • Мнения: 350
Момипета, включвам се в темата ви с въпрос за парфюм, който е цитросов, лек, свеж и траен разбира се?

# 350
  • Мнения: 19 673
Скрит текст:
Съвсем неочаквано отстрелях Hugo Boss Private accord, естествено след като тук писахте за него и тайно проточих лиги. Той пък взе че дойде днес, точно като подарък от мен за мен. Този път реших да не съм алчна, понеже нали насляпо ще действам, та поръчах само 30мл, за което сега много съжалявам, защото ароматът е пре-кра-сен!
Очаквах повече шоколад и какао от това, което четох, а се оказа малко по-различно, но е все така изкусително вкусен! Шоколадът на мен много ми напомня ментовите квадратчета After eight, сещате се... Иначе захаросани, топли портокали и ванилия. Номном. Чудесна сладост. Има някаква закачлива плодово дъвкова сладост, която страшно ми хареса.



[/spoiler]
Прекрасни снимки! Ех, как искам и при мен да се задържа повечко този Boss, чуден е иначе. Шоколад с портокалови корички. Толкова ме е яд на него, че изчезва бързо при мен, че го фъскам на инат да свърши, когато не съм в настроение.
Да си го фъскаш с кеф!

# 351
  • Мнения: 6 930
Момипета, включвам се в темата ви с въпрос за парфюм, който е цитросов, лек, свеж и траен разбира се?

Траен цитрус... трудна задача.
Иначе лек, свеж и цитрусов е Burberry The Beat edt

# 352
  • Мнения: 4 990
Без да обиждам никой, но това че си с парфюм за 300-500 лв изобщо не значи, че всеки ще примира по аромата му. Много пъти е коментирано, мисля че е излишно още веднъж, че кожа, хормони, усещания и асоциации при всеки са различни. Това не го прави невеж.

# 353
  • Мнения: 19 673
dazel, това за Шанелите ли? И аз не съм им фен, но не ми пречи да чета коментарите за тях. Радвай се на живота, момиче, защо е тази киселящина? Flowers Strawberry

# 354
# 355
  • Мнения: 35
Никак не харесах Chanel Tendre. Chanel Vive ми допадна повече, цитрусов но не дразнещ и имя нежна женствена нотка, но след минути вече беше изветрял. Мадмоазел е хубав но доста силен и натрапчив и по-скоро за среща за зимата, не ми е office friendly. Не бих взела нищо от Chanel. Добре че не взех на сляпо. Не са моите. Благодаря ви за съвета.
Взех два тоалетна вода и парфюм... dior addict eau fraische розовия и miss dior 2017. Доволна! ..след 1 ч на ръката ми eau vive вече няча мирис. Все едно не е пръскано.

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 18:59 от FragranceAddict07

# 356
  • София
  • Мнения: 9 395
Ето най- прекрасното ревю за Тендър ,което аз съм чела от моя много любима съфорумка -https://ineedmoneyforchanel.wordpress.com/2019/02/24/chanel-chan … re-eau-de-parfum/ Purple HeartHeartbeatGreen Heart
Хаха! И моя също! Simple Smile
Единственият коментар под това ревю.. е... моят! Wink

# 357
  • Мнения: 697
Без да обиждам никой, но това че си с парфюм за 300-500 лв изобщо не значи, че всеки ще примира по аромата му. Много пъти е коментирано, мисля че е излишно още веднъж, че кожа, хормони, усещания и асоциации при всеки са различни. Това не го прави невеж.

Аз под невеж имах предвид , че е човек, който не се интересува от парфюми , като нас. Две познати , които коментираха  не ползват парфюми, дори и 10 лв. им е много за парфюм . Не го смятат за нещо необходимо и дори не само нищо не харесват , а и хейтят всички аромати. Затова ги нарекох невежи , тях, не някого другиго и не коментирам нищо . Поясних понеже усетих нотка на заядливост . Иначе много добре те разбрах и ми е ясно , какво имаш в предвид и няма нужда да го коментирам .

# 358
  • София
  • Мнения: 6 054
Момипета, включвам се в темата ви с въпрос за парфюм, който е цитросов, лек, свеж и траен разбира се?
Жур и жур Абсолю са трайни и присъстени цитруси.

# 359
  • София
  • Мнения: 4 420
Момипета, включвам се в темата ви с въпрос за парфюм, който е цитросов, лек, свеж и траен разбира се?
Към предложенията дабавям и Moschino Funny.

Общи условия

Активация на акаунт