Отговори
# 210
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
ох моми4ета и при нас е голяма жега.направо не издържам ве4е #Cussing outграм ветрец няма Whistlingа и климатика още не ни е сложен и ве4ер немога да спя от жега.аз съм +4 кг. и маи си ми ли4ат много.трябва да внимавам малко с храната ми се струва Tired

# 211
  • Варна
  • Мнения: 248
Здравейте на всички майчета!!!

Днес като съм се разработил от сутринта (уж е петък, а е такава лудница).  #Crazy
 
Днес темата доколкото е схваща е за килограмите основно. Аз за сега съм +1.5, но пък съм едва към края на 15 г.с. и моето коремче <аз си го виждам>, но почти не се личи. Наистина вечер имам по-сериозни наченки на коремче.  Joy

Заглавието на Тинкърбел е върха - включвам се с още един глас ЗА  Peace

# 212
  • София
  • Мнения: 3 249
Галина, снощи гледах, че събота го дават с облаче и дъжд! Ама то знаеш ли кога ще познаят и кога не. Мен ако питаш - още сега да почва, че  Tired

# 213
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
като си говорим за имената - ето част от статистиката.

# 214
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, като си говорим за имена, хвърлете око на тази статия http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=918283  smile3532 Това е справка на ГРАО какви имена са давали родителите на новородените си бебета!  rotfImbo rotfImao

# 215
  • Варна
  • Мнения: 248
 Има какво да се научи от статията  Joy

# 216
  • Мнения: 307
Тия хора акъл имат ли да си кръщават децата Тарзан, Зоро, Ихтиандър ли кво беше там. ooooh! Божееее, горките дечица, какъв ли срам ще берат #Crazy

# 217
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Боже как им ги ражда главата не ми е ясно newsm78 Горките дечица
Представяте ли да се казвате Дойка, че то всеки идиот щи предлага глупусти  Crazy

# 218
  • Русе
  • Мнения: 249
като си говорим за имената - ето част от статистиката.

Е, това вече не е истина...  #Crazy

# 219
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
ние с Нимчето пуснахме едновременно статийката Simple Smile

# 220
  • Русе
  • Мнения: 116
Здравейте, момичета! Отдавн не съм се включвала, но иначе рдовно ви чета. Реших и аз да участвам с едно предложение за нова темичка - ЯНУАРСКИ МАМИ БЕБЕТА СЪНУВАТ, ЗА СВОЙТЕ ЕВРОПЕЙЧЕТА ВЕЧЕ ТЕ БЛЕНУВАТ! Надявам се да ви харса! Що се отнася до килогрмие, аз съм вече с 8 напред, но в това няма нищо изенадващо, като се има предвид, че първит 2 месеца лежах и продължавам да пия доста хапчета. Иначе уж не пркалявам с хапвнето, но уви - наддавам сериозно. Въпреки това, док ми каза да не се приеснявам, важното е сега да съм добре, а после ще му мисля smile3506 Що се отнася до имената, все още не знам какъв ще бъде бебко, ама май ще бъде кръстен на майка си и баща си - Радосвет или Радосвета, какво ще кажете момичета? Ако пак Галка прави следващата темичка се надявам да ме включи в началото. Терминът ми е на 18-ти януари!

# 221
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
малееееее тези хора не са с акъла си нещо добре да кръстят децата си така #Crazyнаистина голям срам ще е за горките де4ица ooooh!

# 222
  • Мнения: 3 405
Galina, събирай заглавията и така ще има за няколко теми напред, хубави са  Grinning
Аз ходих до Албена за 1 час и сега ще чета имената.  Joy
В офиса е хладно и приятно, но довечера като си легна в жегата...тази нощ пак бродих от едната тераса до другата Wink

# 223
  • Мнения: 1 289
Ох,мамчета чак сега сядам. ConfusedСнощи ми донесоха останалото обзавеждане от новата спалня и досега пренасях дрехи и подобни глупости.А след един час трябва да отивам на работа  CloseЩе пукна-бебето както стои с главата надолу(поне вчера при док.стоеше така) ще му се завие свят на горкото.От утре съм в отпуска-вече нямам търпение-една седмица ще идем на вилата на балкана на хладно.Ако някой ходи до Кръстова гора да се обажда,ще приютим всеки  PeaceАйде после от работата пак ще пиша.Ся си хвърлям един душ и отивам да се "трудя" Outta Joint

# 224
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Боже аз си чукнах среща на НДК в 18:30 и сега виждам, че докато се завлека до там ще се гътна. Ма то акъл си трябва преди да се говори. Дано захладни за тогава

Общи условия

Активация на акаунт