Отговори
# 225
  • Мнения: 3 405
Януари студ ще ни завари, но на бебето гласчето, ще ни топли сърцето!

Януарски мами бебета сънуват, за свойте европейчета вече те бленуват!

Януарски сладки  беборани със щастливи и красиви мами!

Януарчета добрички махат със крачета и ръчички!


Това са предложенията на мамите, имаме за няколко темички подред Grinning

# 226
  • Мнения: 385
как може да твърдят някои че бременните оглупяват - я вижте какви хубави заглавия измисляте  smile3501 а аз на пук на жегата днес се разходих с една приятелка до Moll Sofia и разгледахме намаленията на Tera nova - имаше много готини потничета и др. неща на съвсем прилични цени, а и колко хубавичко беше - 2 часа на климатик. Като излязохме все едно попаднахме в пещ. Ужас

# 227
  • Мнения: 1 289
как може да твърдят някои че бременните оглупяват - я вижте какви хубави заглавия измисляте  smile3501 а аз на пук на жегата днес се разходих с една приятелка до Moll Sofia и разгледахме намаленията на Tera nova - имаше много готини потничета и др. неща на съвсем прилични цени, а и колко хубавичко беше - 2 часа на климатик. Като излязохме все едно попаднахме в пещ. Ужас



EE,не оглупяват,а сега мислят за двама,а някои може и за трима  newsm78

# 228
  • София
  • Мнения: 6 810
EHOOOOOOOOOOOOO!
Върнах се от феталната, беше супер !!!Този Марков е страшен пич  newsm10. Бебето е абсолютно в норма, всичко му е ОК, огледахме го обстойно, както си му е реда.   smile3501
Иииииии, най-накрая! Мъж е!  stork-boy Видяхме му атрибутите, даже ги снима за доказатество , за таткото!  Heart Eyes
Хайде , слагайте ме в списъка с момчетата!  Crazy
Купих си дънки от Prememama, нали имат намаление, взех ги за 70лв, нямат платка /такива търсих точно/, с ниска талия. Много съм доволна. Laughing

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 17:08 от Klemy

# 229
  • Мнения: 1 289
Честит ти здрав мъж Klemy.

# 230
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честито мъж Клеми Simple Smile

# 231
  • Мнения: 1 317
Леле, много мъже  Simple Smile Честито Клеми  smile3501

# 232
  • София
  • Мнения: 6 810
Мерси!
 Laughing

# 233
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Клеми зариби ме и си записах час за 14-ти.  Mr. Green Ще си нося и диск да ми запишат  newsm68

# 234
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз не исках диск, видях на предната жена, че даде снимки и реших, че няма смисъл, този диск кой знае къде ще го загубя, а и не можеш да го покажеш навсякъде, а снимките да...
Няма да съжаяваш, при Марков ли записа? Много е готин, преглежда супер обстойно, някой неща по 2 пъти...а за пола поне 3-4 пъти ми показва, ама то толкова хубаво се виждаше...е, страшно беше. Натисках се пак да ходя, нали някой ги вика пак в 28 седмица, ама каза, че не вижда смисъл, освен ако аз не съм много, много притеснителна!!!Ама аз не съм,та няма да гедаме пак така бебето...каза моята лекарка, ако прецени, тя щяла да каже, той не препоръчва повече такъв преглед.  Crazy

# 235
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
При Марков да. Аз най-вече заради пола искам да отида, защото вече ми се ще да разбера. Пък на диска може да намята и моментни снимки Simple Smile Прегледа е от 19 часа и се чудя дали ще пуснат таткото с мен

# 236
  • София
  • Мнения: 6 810
Къде да го пуснат? От работа, или доктора да го пусне? Ако е при доктора, да, даже мене ми пита къде е таткото, ама обясних, че днес ни слагат дограмата и нямаше как да дойде. Laughing

# 237
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
не виждам проблем да го пуснат

# 238
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Тази вечер значи с добри новини се прибирам. Бати много го е яд, че не може да присъства на прегледите. Трябва да отсъства от работа , а сега не може да си го позволи.  Супел.  Айде, шефът ми си тръгна, изчезвам и аз. Лека вечер ви желая Hug

# 239
  • Мнения: 3 405
Браво, увеличава се футболния отбор Grinning Клеми, да ти е живо и здраво момченцето Hug а девойките срам ли ги е, що ли newsm78
Имам още малко до края на работния ден и си тръгвам. Ще се включа от вкъщи.
До скороооооо!

Общи условия

Активация на акаунт