Отговори
# 240
  • Мнения: 1 289
EEEEEEEEEEEEEEEEE,всички се прибират Rolling Eyes Само аз ли ще работя до 23ч.  Sad Не ми стига фитнеса у нас,а сега................ Shocked

# 241
  • Русе
  • Мнения: 116
Честито и от мен, Клеми smile3525 Аз пък съм на 14-ти август на фетална и се надявам тогава да ми кажат пола. Аз лично искам момиче, но всички край мен говорят за момче. Ама, няма значение какво ще излезе. Само да е живо и здраво newsm07

# 242
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
4естито ти мом4енце Клеми Hug  да ти е живо и здраво и много да те радва  bouquet

# 243
  • Русе
  • Мнения: 249
"Бавно ЯНУАРИ наближава, а в корема нещо шава..."

Я и от мен едно заглавие

"ЯНУАРСКАТА мама папка за двама" - това защото огладнях  Blush

# 244
  • София
  • Мнения: 6 810
Мерси, момичета! На мен ми беше все едно какво е, само умирах от любопитство!  Joy

# 245
  • Мнения: 333
Клеми, честито и от мен!!!   newsm51 Аз съм потънала в готвене и чак сега разбирам новината. Много се радвам. Laughing Laughing Laughing Предполагам мъжо ще е много щастлив, няма как. Наистина е страхотно. Hug И аз искам момче, а второто момиче, но каквото дойде.

# 246
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
''Беб4о във корем4ето ни шава,ЯНУАРИ с усмивка то ще ни дарява''
това е предложението и от мен.досега нищо не ми хрумваше ама на измътих го hahaha

# 247
  • Мнения: 1 289
''Беб4о във корем4ето ни шава,ЯНУАРИ с усмивка то ще ни дарява''
това е предложението и от мен.досега нищо не ми хрумваше ама на измътих го hahaha



 Hug Много е оригинално. Naughty
Гале,събра заглавия за доста теми напред.

# 248
  • Мнения: 1 809
Дибро утро,мами  Hug
Първо ЧЕСТИТО на всички,които са разбрали пола на бебенцата си   bouquet

Аз някак нямам особено желание от сега да разбирам какво е бебето  Simple Smile с предната бременност само дадох сума пари,уж снимки ,всичко и от 100% мъж се роди госпожица  Laughing
Каквото е,такова Wink нямаме претенции.
Да са живи и здрави бебоците и ние,пък другото...  Peace

За имена също не сме мислили, дали е време  newsm78 Някой ми беше споменал,когато бях бременна с Хриси,че е хубаво да си измислиш сходно мъжко /женско име и да си му говориш на бебенцето по име още докато ти е в корема  Rolling Eyes Та бяхме се спрели с мъж ми тогава (по-скоро аз  Mr. Green )   Симеон/Симона на галено Мони  Flutter ( да уточня,че не исках да кръщавам на никой от родата детето си, не че нещо някой ще каже,ама...що пък трябва да е на някой  Crossing Arms)  ако пък си дойде с името е друго вече Wink
Така  Хриси ни изненада не само с пола,а и с това, че се роди по-рано с 2 седм. на 24.12. та си я кръстихме Христина (свекърва ми така се казва,беше и е безкрайно щастлива  Flutter а и е добър човек,определено заслужава )

Ходихме на море,аз бях в 3-ти месец и си купих 1/2 бански. Не съм се "пържила", въпреки,че обичам да лежа на слънце. Мазах се обилно с мляко, фактор 25. Но да уточня,че не съм с млечно  бяла кожа и допреди 5 години никога не бях изгаряла, от тогава обаче изглежда слънцето взе да става много по-опасно,защото започнах да използвам  Blush и такова чудо, като " защитно мляко "
Стоях на плажа предимно под чадър (там също можеш да изгориш)и стояхме предимно сутрин или късно вечер .
Водата не беше "чай" но ми действаше много освежаващо  Grinning ех, моренцето...  Flutter  кога ли ще го видя пак отблизо...
Така... в понеделник, живи и здрави съм на консултация и тогава ще видя колко още кг съм качила  Blush , дано не са много
Ще се опитам и да върна неотпечатаните витамини, понеже само аз като гледам съм се минала с 2-на цена за тях  Money
Тия дни нямах време да пиша,но ви четях  Wink Наложи ми се да се разправям с майстори за ламинатаа в новия апартамен, защото се беше надул много и в 2-те спални  Shocked Идваха различни майстори от ф-мата и казаха, че не можело да направя рекламация,понеже имало остатъчна влага,а те за това чудо не поемали отговорност.Чудя се как  от 3 апартамента,кото сме правили с ламинат досега ( всичките ново строителсво) само на тоя се наду паркета  newsm78 Както и да е,разправии вчера в най-голямата жега хвърчак като финикиец по цяла София,на всичко отгоре с детето (тя нямаше време и да спи,защото нямаше на кой да я оставя  Tired )
В крайна сметка последните майстори, които ф-мата изпрати , поизрязаха излишното от паркета (под первазите) ,платих има и се прибрах ни жива ни умряла  Sick
Беше един кошмарен ден  Tired Вчера не стига,че горещо,ами имало и изригвания, та затова на всички ни е било толко зле  Sad
Надявам се от днес малко да "живвнем" след тоя дъжд сутринта  Sunglasses
Сега отивам да приготвям багажа за вилата,ще се качим за 2 дни да подишаме свеж въздух  Grinning
Желая ви прохладни дни и спокойни нощи  Wink

# 249
  • Мнения: 333
И аз имам майстори, но когато правиш разкрасяване е добре, а като имаш дефекти е много неприятно. А това с влагата под ламината се измерва преди да се постави, а те ако са избързали защото искат да свършат работа, проблема винаги не е техен. При нас паркета стоя около 10 дни в стайте, така се климатизирал....
Тук при нас не заваля, но как гърмеше към 6.30. Притесних се, че няма да мога да си свърша работата. А Долл, като тръгвате за вилата  travel минете през вкъщи да вземете една съседка която се оплаква, че майсторите и тропали и не искала да ги слуша в събота. Тя се оплаква в 8.30, а ако бяха дошли в 7.00 както се бяхме разбрали, можеше и война да стане... newsm09
Лека събота на всички, почивайте си и не се напрягайте като мен. Аз се скъсвам от бачкане и накрая няма кой знае каква признателност към труда ми.

# 250
  • Мнения: 3 405
Отивам на работа Sad Мразя да работя в събота.

# 251
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Добро утро Hug  Лека работа Анджелина
Цяла нощ не съм спала от жега и сега имам ужасно главоболие. Дано прогнозите на синоптиците се сбъднат поне днес. Аз отивам да купя храна на котката, че вие на умряло вече. Лек ден

# 252
  • Мнения: 1 081
Добро утро и от мен!  Hug
Снощи се събудих в 4 часа и това беше... Не знам от жега ли от що ли - жив кошмар. Сутринта мъжа ми на два пъти се опитва да ми прави кафе и двата пъти го разля, милия, съжалих го чак. Но нали си е упорит не се отказа и сега блажено си ближа кафето Grinning Той отиде да купува плоскостите за секцията и аз пак съм самичка!  Да живее Интернет!

Лек ден, днес се очертава приятно време!

# 253
  • Мнения: 1 317
Добро утро и от мен  Simple Smile Анджелина и аз работя съботите, така че съм солидарна с теб  Wink Тази нощ в 5 часа се събудих и край - въртях се, потих се, ходих насам - натам, котката ме тормози, но не успях да заспя повече   Close  Тая пуста жега  #2gunfire Още малко и на моренце да се разхлаждам  Grinning
Лек ден момичета  Hug

# 254
  • Мнения: 1 317
desi_cover направо все едно те изкопирах тебе  в първите редове, явно сме имали сходни сутрини   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт