9 ФЕГ - 4

  • 40 146
  • 760
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 6 360
И при нас няма промяна в родителския профил, докато ученическия вече е ок. Дори първа оценка получих ит входно ниво по ИТ.

ученическият прехвърлен от старото училище ли е?

моят ученик досега не е имал отделен профил - в старото училище изобщо такава опция не са ни предлагали.
аз сега му създадох и чакам потвърждение - както за неговия нов профил, така и за моя, прехвърлен от старото училище.

хаосът се задълбочава, а математика няма...

# 616
  • Sofia
  • Мнения: 688
Не бързайте с тези профили. Аз като имам празен профил, та кво? Simple Smile

Ако работят и нанасят, ще работи за всички. Явно не са стигнали то Школо... виж, това с часовете по мат е странно...

# 617
  • София
  • Мнения: 1 108
Какво значи няма математика?

# 618
  • Мнения: 6 924
Детските профили в Школо не са празни. Има програма, оценки (в случая на дъщерята - една оценка по ИТ), отсъствия, може да получава известия за контролни, може да се свърже с учител (ако има нужда). Активирането на профил става за секунди с цъкане на бутон.

Какво значи няма математика?
Значи, че в часовете по математика децата стоят и чакат да дойде учител и такъв не идва. Нито заместващ не идва. Досега такъв час не е провеждан.

# 619
  • София
  • Мнения: 6 094
Astonished
Писахте ли на класната?

# 620
  • Мнения: 6 924
Да, знае. Вероятно има причина за отсъствието.

Във ФЕГ когато отсъства учител свободен ли имат децата или идва друг учител (било то и психоложката) и провеждат някакъв час (може да не е по предмета)?

И знаете ли дали ще има РС с всички учители?

# 621
  • София
  • Мнения: 1 108
Когато отсъства учител, мисля имат просто свободен час.
На нашата родителска среща миналата година не дойдоха всички учители. Но като се има предвид,че при вас са много по-малко, редно е да се появят.  Но тези родителски обикновено са октомври месец. Поне така бяха до сега.

# 622
  • София
  • Мнения: 2 845
Да, jam, прехвърлен е от старото училище.

# 623
  • София
  • Мнения: 2 437
Дано не съм права, но аз мисля, че осмокласниците няма да имаме родителска.
Школо при мен работи, но освен програма друго няма.

# 624
  • София
  • Мнения: 658
Където в старото училище са ползвали Школо е останал и старият профил. Сега имам 2 Wink

# 625
  • София
  • Мнения: 6 094
Имаше начин да се обединят май. Не помня как го направих миналата година.
Порови в сайта или пиши на съпорта.

# 626
  • Мнения: 6 924
От бутона "Роля" и се избира "родител в 9 фег".

Добре е да имаме и старите профили за архив. Все едно сме си запазили старите бележници Simple Smile

# 627
  • София
  • Мнения: 6 094
Това е, ако родителският профил е един, а има повече деца/училища.
Доколкото разбрах, Теодора е с два профила. Или бъркам?

# 628
  • Мнения: 6 924
Аз имам 1 дете и имам профилите му във всички училища, в които е учило, както и всички оценки в архив.
От бутон роля мога да ги видя/превключвам:
Скрит текст:

# 629
  • София
  • Мнения: 2 683
Аз също ги имам всички предишни години и на двете деца, на едното и в основното и в гимназията.
Но имайте предвид, че живот и здраве като завършат май няма вече да се пази.
Имам приятелка с три деца, синът и завърши Испанската тази година и се оплака, че вече не го вижда.., а много искаше разни култови забележки и оценки да си пази..., щеше даже да пише на хелпдеска.

Общи условия

Активация на акаунт