Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 137
  • 729
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 091
Някой случайно да знае ,колко е в момента матиращата пудра на essence в Лили?
Сега видях ,че са намалени продуктите им до 50 %.

# 151
# 152
  • Мнения: 2 820
Пробвахте ли вече мицеларното мляко на Гарниер? Видях го наскоро в dm но не взех и мисля да поправя грешката си ?Отзиви?

# 153
  • Мнения: 1 672
Ако не се лъжа само 2-3 продукта са намалени на Essence, не е всичко. Тази пудра си е от постоянния им асортимент, а и има разлика от наличност в сайта на Лили и в магазините им - от личен опит го казвам.

# 154
  • Мнения: 1 091
Ако не се лъжа само 2-3 продукта са намалени на Essence, не е всичко. Тази пудра си е от постоянния им асортимент, а и има разлика от наличност в сайта на Лили и в магазините им - от личен опит го казвам.
Благодаря ти ,ще отида да проверя. Blush

# 155
  • Мнения: 15 356
Нощната маска на Балеа е много хубава,без кир ефект,прави лицето сочно.
Това нови серуми на Марион ли са?

# 156
  • Мнения: 2 585
Тази пудра ме правеше като посипана с брашно. Явно нещо не съм направила както трябва, защото всички са доволни от нея. Май само при мен не сработи и се чудих какво толкова й харесват.

# 157
  • Сливен
  • Мнения: 4 051
Не ,Джаста може да ти даде информация ,ако не греша е ползвала поне два.Може да се поровиш из темите,още миналата година писа за тях.

# 158
  • София
  • Мнения: 28 559
Тази пудра ме правеше като посипана с брашно. Явно нещо не съм направила както трябва, защото всички са доволни от нея. Май само при мен не сработи и се чудих какво толкова й харесват.
Всъщност точно днес я сложих с влажен бб и пестеливо, доста добре се получи.

# 159
  • Мнения: 15 313
Бобчита, не са съвсем нови, но са горе долу последната серия, която изкараха на нашия пазар. Ползвала съм антиейджинг серума и бях много доволна. Бързо му видях сметката. В шишенцето изглежда все едно е полупрозрачен лак с брокат Joy и първоначално си мислех, че е някакво супер блестящо чудо. Но не, нямаше нищо такова, всъщност блестящите частички в серума на лицето изобщо не се забелязват и не блестят. Серума е полупрозрачен с леко гъста консистенция, усеща се богат като текстура, доста прилично хидратиращ и освежаващ, даващ леко озаряване на кожата. Хубав серум излезе. Бих подновила, но имам още доста серуми за изразходване, макар, че бих пробвала и някой от другите видове от серията.

Пп Търсейки инфо за серията, съфорумки ми отговориха, че според тях имитира прочутия серум на Фарсали с блестящи частички.

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 22:33 от Джаста Праста

# 160
  • Мнения: 15 356
Джаста,благодаря!Това ще ми е следващия серум значи.

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 4 685
Днес и аз най-накрая улучих налични капсулите с витамин С на Балеа и взех три опаковки. Вече използвах едната капсула. На мен не са ми мазни, веднага попи и не си личеше, че изобщо е нанасян козметичен продукт.
Имам въпрос към по-запознатите от мен със слънцезащитата, свързана с употребата на козметика с витамин С - дали утре ще е достатъчно да ползвам дневен крем с нисък фактор /15/ или е по-добре да приготвя специален слънцезащитен крем ? Понеже ми е светла кожата, винаги внимавам. Nature Sun With Face

# 162
  • Мнения: X
Пробвахте ли вече мицеларното мляко на Гарниер? Видях го наскоро в dm но не взех и мисля да поправя грешката си ?Отзиви?
Не съм, но го погледнах, много е рядко и въобще има консистенция на прясно мляко, а не на тоалетно мляко. Заради неприятния ми опит с подобно мицеларно мляко на Микса, ще пропусна това на Гарние.

Тези серуми с полу прозрачна, гелообразна консистенция и седефени частици ги има отдавна. Ейвън и Регал съм ползвала такива. Ами... аз, честно да ви кажа, нито ефект, нито полза виждам от това творение, наречено "серум". 🙄 За мен е напълно излишно.

# 163
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Кое е това мляко? Може ли снимка, линк?

# 164

Общи условия

Активация на акаунт