Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 166
  • 729
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
Идвам да похваля новите веган балсами за устни на Катрис:
Скрит текст:
Разкажи повече, моля! Онзи ден взех един и на касата открихме, че ми е изтекла банковата карта... макар че беше 29-ти, но явно банката отчита само обичайните 28 дни на февруари.

# 406
  • Мнения: 440
Здравейте! Може ли да ми препоръчате издръжлива помада за вежди, която да не се размазва като някои моливи за вежди.

# 407
  • Мнения: 13 082
На Лореал е ОК сред дрогерийните, бях доволна и от тази на Ейвън.

# 408
  • Мнения: X
Здравейте! Може ли да ми препоръчате издръжлива помада за вежди, която да не се размазва като някои моливи за вежди.
Тази https://makeup.bg/product/129183/

# 409
# 410
  • София
  • Мнения: 5 289
]Разкажи повече, моля! Онзи ден взех един и на касата открихме, че ми е изтекла банковата карта... макар че беше 29-ти, но явно банката отчита само обичайните 28 дни на февруари.
Ами какво да разкажа, мисля че са четири цвята, аз взех номер 010 Flirty Rose, с бадемово масло са. Много хубава текстура, нито меко, нито твърдо, с много деликатен аромат на червило. Придава на устните ми лек розов нюд, като цвят, хидратира чудесно и в резултат устните изглеждат много добре. Не знам друго какво да кажа, май това е всичко за този балсам.
Имам помадата на Лореал, ами не ми харесва, рони се, докато нанасям ми падат трохички иначе четката е перфектна за тази цел.

# 411
  • Мнения: X
Благодаря! 🌺

# 412
  • Мнения: 1 376
+1 глас за палитрите на катрис, преди време някой ме апострофира, че не се блендвали добре. С всеки изминал ден ги заобичвам все повече.
Аз имах проблем с кафявите, другите цветове са ОК.

# 413
  • Мнения: 702
Аз също си взех от палитрите на Катрис(розовата) и съм много доволна. Досега няма продукт на марката, който да ме е разочаровал.

# 414
  • Мнения: 135
Избарах мигли деми уиспис на ардел и за пръв път не е все едно имам гъсеница на окото Grinning Да видим колко носения ще изкарам от един чифт

# 415
  • Мнения: 6 938
Лесно ли се слагат? Никога не съм пробвала. Слагали са ми снопчета в салон, но така ме драскаше, че едва стигнах до вкъщи 😁

# 416
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Минавам да се оплача, взех днес от Елитис автоматичен молив за вежди на Катрис, имаше светъл цвят, зарадвах се. В къщи го отварям и той ползван, ама не е като да е драснал някой 1-2 пъти ами направо всякаш е счупен, има съвсем малко ... Много се разочаровах. Поне взех спиралата на Есенс, водоустойчивата , доста е добра.

# 417
  • Мнения: 5 832
Избарах мигли деми уиспис на ардел и за пръв път не е все едно имам гъсеница на окото Grinning Да видим колко носения ще изкарам от един чифт
По случайност преди месец грабнах точно тях и голям страх брах преди да ги сложа, защото никога не съм успявала да сложа цели мигли като хората и винаги са изглеждали потресаващо на очите ми. Тези ги сложих за секунди и изглеждат доста добре, но лично аз не ги нося в ежедневието. Лошото е, че успях да скъсам едната и аз не знам как и добре, че сега ме подсетихте да си взема нови.

# 418
  • Мнения: 135
Доста лесно се слагат, а самата мигла е лека (като чисто тегло) и максимално естествена като за изкуствена. По принцип обичам да си слагам снопчета от някакви съвсем евтини от Елитис, имат различни размери, по спомен 8, 10 и 12 или 14 мм, защото моите естествени мигли са къси и клепачът ми е доста паднал, та доста стилове от миглите на лентички ми стоят прекалено дълги.

# 419
  • Мнения: X
Шест дни откакто ползвам крема МОЙ и мога да кажа, че съм доволна! Нямам пъпки, нямам никакви оплаквания. Консистенцията е лека, има характерния вид на крем с ориз в състава (или каквато точно е там оризовата съставка) не плътно бял, а някак прозрачно бял. Не омазнява кожата, добре стои под фдт. Ароматът ми харесва. Изобщо, до тук добре. То какво да очаквам да направи подобен крем, не знам. Но не влошава състоянието на кожата ми. Както писах, лек glow ефект, ако си само по крем. Иначе просто добра основа, над която не лъсвам. Като за крем от 10 лв, без забележки.

Общи условия

Активация на акаунт