Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 62

  • 58 127
  • 729
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 6 232
Ексфолианта на Дав не е добър за мен, може би наистина за много чувствителна кожа ще е ок, но за мен е прекалено кремообразен и с много дребни, направо нищожни частици.
Но аз съм фен на захарни ексфолианти или такива с морска сол, ако може и да са от мазничките най-добре.
Снощи пробвах ексфолианта с кафе на Органик шоп, отвратителен аромат, но после кожата стана много гладка, направо хлъзгава.Харесвам го и ще му преглътна миризмата.

Душ-пяните на Дав са разкошни за мен, но им виждам бързо сметката.

# 526
  • Мнения: 1 381
Аз от години се мия със сапуна на Дав, душ гела и всичко за тяло на тази марка. Много съм доволна. Дебна на промоция в Билла, Кауфланд и купувам по 10 20 сапуна 😁  Цялото семейство се мие с тях, даже бабчето 😁🤗

# 527
  • Мнения: 702
Момичета, от коя четка за фон дьо тен сте най-доволни?
Аз съм доволна от четката на Real Techniques, по спомен беше номер 200, в момента е на промоция в Лили
Вчера си купих четката на Real Techniques, потвърждавам, много е хубава. Имам и четката на Лумс - не е лоша.

# 528
  • Мнения: 6 937
Можете ли да препоръчате озаряваща пудра? Има ли някакви особености в избора, по цялото лице ли се нанася? Досега не съм ползвала такъв продукт.

Някой по-назад питаше за Revlon Candid. Ползвам го от около 3месеца, но нещо не мога да се разбера с него. В началото го нанасях само в/у флуид и стоеше много добре, беше някак по-дълготраен и с по-добро покритие, но пък усещах придърпване около очите. Напоследък слагам хидратиращ крем и много бързо ми се свлича. За мазна кожа, нанесен само с флуид би бил супер.

Видях, че фдт на Lumene е намален в Lilly и смятам да го пробвам, дано ми пасне някой цвят. Доколкото си спомням имаше добри отзиви за него.

# 529
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Candid е със сочен финиш, да. Не е ок за мазни кожи. На мен ми е екстра, но аз съм със суха. Ползвам и коректора, супер са ми. Пудрата също не е лоша.

# 530
  • Мнения: 6 937
Ивче, аз точно обратното казах Laughing аз съм със суха и само с флуида на Лореал например, супер много ми очертава фините линии покрай очите. Нищо сочно няма при мен.

# 531
  • София
  • Мнения: 28 555
А коректорът подходящ ли е за по-сух контур и с какво покритие е?

# 532
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Аз от години се мия със сапуна на Дав, душ гела и всичко за тяло на тази марка. Много съм доволна. Дебна на промоция в Билла, Кауфланд и купувам по 10 20 сапуна 😁  Цялото семейство се мие с тях, даже бабчето 😁🤗

Вчера ги гледах, че са намалени в Лидл на 80 Ст. , грабнах един, макар , че използвам твърд сапун само да си мия четките Grinning  , но покрай сестра ми , която му е голяма фенка взех този със смокиня , да не съм валат дет се вика Grinning

# 533
  • Пловдив
  • Мнения: 689
    [/list]Купих си крема на Биотен хиалурон 3Д, не очаквах да е толкова приятен като консистенция и аромат. Днес отивам за другите продукти от серията. Голд серията ще е за по - суха кожа и по - обогатен, нали?

    # 534
    • Бургас
    • Мнения: 1 258
    Аз мога да дам отзиви за нощния, със смесена кожа съм, не я омазнява, хидратира добре, попива бързо, не е прекалено парфюмиран, вече изхабих една опаковка и взех втора.

    # 535
    • Мнения: 200
    Вчера от Лили си взех балсам за устни, бяха подредени на касата. Марката е Velnea, много е приятен. С аромат на маракуя взех, има ванилия, мента и още един-два вида.

    # 536
    • Стара Загора
    • Мнения: 3 016
    Попадали сме на страшни боклуци (може би фалшиви) от сапуните на Дав от намаление по веригите - такива, които при намокряне стават супер лигави и се разпадат. И от Гърция съм купувала фалшив сапун на Дав - въобще не се пенеше.

    # 537
    • Lost in a fairytale ...
    • Мнения: 714
    На мен Candid ми допада - учудващо, при положение, че зимата избягвам ФДТ като цяло. Явно бб-то ми дойде в повече като се вдигнаха температурите. Не бих казала, че е чак сочен финиша, като цяло ми напомня на Color stay, но е една идея по-не толкова тежък и покривен. Издържа ми цял ден, а кожата ми е смесена, не ми мазнее ... Харесва ми с две суми.

    И имам малко странен въпрос - как използвате ексфолианти за тяло? Аз лично нанасям с ръце, но имам чувството, че ще ми падне кожата от тях ... Има ли подходяща гъбка за целта?

    # 538
    • Мнения: 1 988
    Аз използвам ръкавици за пилинг - много по-лесно ми е, а и щади ръцете. Също мисля, че така и пилингът е по-ефективен и според натиска зависи и колко ще е силен.

    # 539
    • Пловдив
    • Мнения: 4 686
      [/list]Купих си крема на Биотен хиалурон 3Д, не очаквах да е толкова приятен като консистенция и аромат. Днес отивам за другите продукти от серията. Голд серията ще е за по - суха кожа и по - обогатен, нали?

      Да, моето впечатление е, че голд серията е с по-богати кремове от 3д и са подходящи за по-суха или дехидратирана кожа. Впечатленията ми са от нощния крем, който приключих преди няколко дни и околоочния. И двата ми допаднаха повече. Имам и серума, той е много хубав, но моята кожа се дехидратира в зимно време и за момента ми идва лек.

      Аз да попитам, някой ползвал ли е серумя на Катрис с хиалуронова киселина?

      Общи условия

      Активация на акаунт