Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 63

  • 28 992
  • 747
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 467
И в болницата, в която аз раждах имаше оборотна, която стелиризираха. Тя беше и с няколко накрайника, за да я ползват повече жени. Аз си носех моя, ръчна, но не ми беше удобна и се цедях на ръка. Коластрата ми тръгна на четвъртия ден, благодарение на консултантката по кърмене, която ми показа как да се цедя на ръка и ми даваше кураж. Но моето бебе беше в кувьоз и нямаше как да го кърмя. До края на четвъртия месец се цедих на всеки 3 часа на ръка и му давах от шише. После лека-полека започна да суче, стана запалено кърмаче и го отбих на 2 навършени години. Simple Smile

# 136
  • Мнения: 23
Здравейте ! Извинявам се , че въпросът ми не е за тази тема ... Преди два месеца имах задържан аборт в 6 г.с , след като ходих на преглед миналият месец ( януари ) докторйт ми изписа Жанги и ми каза да опитаме пак след 3 месеца . Понеже вчера трябвяше да започна последната кутия не можах да ги намеря в нито една аптека и не съм ги пила. Въпросът ми е възможно ли е да съм бременна след 7-ми ден от цикъла ?

# 137
  • Мнения: 16
Не мисля че си бременна след 7 ден.

# 138
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,
Пожелавам ви лека бременност Simple Smile! Аз съм в 13 г.с., преди седмижа имах леко кървене за 2-3ти път и веднага отидох в Майчин дом. Приеха ме, защото казаха, че вкъщи ще бъда по-активна, диагнозата не беше сигурна, но и имаше съмнение за леко отлепване на плодното сакче. Кървене не съм имала оттогава, освен кафяво течение. Последните дни е бяло с леки кафяви ( цвят боза) капки. Според вас нормално ли е и има ли други с такъв проблем Simple Smile?

# 139
  • Мнения: 35 187
Някакви лекарства приемаш ли ? Още ли си в отделението?

# 140
  • Мнения: 7
Пия утрогестан (още пт 9 г.с.) и нош-па. В отделението ме пуснаха да си тръгна още на 3тия ден.

# 141
  • Мнения: 36
Здравейте! Етърва ми ме помоли да Ви пиша, понеже доста се е притеснила.
Цикълът и закъснява с 12 дни, правила е тестове за бременност - и трите теста са с две изключително ясни черти.
Днес си пусна и кръвен ЧХГ тест и предималко и излязоха резултатите. Тъй като е на преглед чак следващата седмица, а и двете не сме много наясно с разчитането на резултати от ЧХГ тест, ще Ви бъда безкрайно благодарна, ако някоя от Вас може да ми каже дали стойностите са нормални и какво означават.
Благодаря предварително! Hug

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 17:00 от Martinika95

# 142
  • Мнения: 7
Това е резултат за доста напреднала бременност Simple Smile Честито!

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 11:23 от AnMary

# 143
  • Мнения: 36
Това е резултат за доста напреднала бременност Simple Smile Честито!

Open Mouth
Първо, искрено благодаря за светкавичния отговор!
А иначе колко точно напреднала бременност (горе долу за коя седмица са характерни такива стойности)?
Благодаря отново! InnocentRelaxed

# 144
  • Мнения: 7
6 гестационна седмица Simple Smile

# 145
  • Мнения: 3 439
Скрий си личните данни от скрийншота. По дадената по-горе таблица си в 6-та седмица, но аз залагам на многоплодна бременност 😁

# 146
  • Мнения: 7
Скрий си личните данни от скрийншота. По дадената по-горе таблица си в 6-та седмица, но аз залагам на многоплодна бременност 😁

И аз като видях, това си казах 😀 ами дано сме познали и е многоплодна.

# 147
  • Мнения: 36
Скрий си личните данни от скрийншота. По дадената по-горе таблица си в 6-та седмица, но аз залагам на многоплодна бременност 😁

И аз като видях, това си казах 😀 ами дано сме познали и е многоплодна.

Извинявам се, в бързината не съм видяла за личните данни, оправих веднага снимката и не се виждат.
Леле, момичетаа, етървата ще полудее до другата седмица до прегледа Sweat Smile

# 148
  • Мнения: 7
Скрий си личните данни от скрийншота. По дадената по-горе таблица си в 6-та седмица, но аз залагам на многоплодна бременност 😁

И аз като видях, това си казах 😀 ами дано сме познали и е многоплодна.

Извинявам се, в бързината не съм видяла за личните данни, оправих веднага снимката и не се виждат.
Леле, момичетаа, етървата ще полудее до другата седмица до прегледа Sweat Smile


Да не се притеснява, резултатите й показват положително нещо, според тях няма повод за притеснение.

# 149
  • София
  • Мнения: 10 642
Срока на бременността се изчислява спрямо ПРМ, не по нивата на ЧХГ

Общи условия

Активация на акаунт