Азиатска козметика и грим 16

  • 47 761
  • 770
  •   2
Отговори
# 330
  • Мнения: 435
Нещо на мен ми се забави японската слънцезащита, чудя се дали не са ги поставили под карантина засега. Иначе всичко друго ми пристигна благополучно тези дни. Аз нямам проблем с доставките и всички продавачи, които ползвам редовно в eBay си доставят до мен, но не съм в България. Може би временно имат проблем със стоката и от тяхна страна, все пак мисля, че много от тях не работеха близо месец. Надявам се скоро да се оправи проблемът.

Накупих си страшно много нови маски от Action точно преди да обявят извънредното положение и да затворят всичко, сега май ще имам време да си ги тествам... Повечето от тях вече се произвеждат и в Корея. Ако ви попадне веригата, има страхотни попадения там.

# 331
  • Бургас
  • Мнения: 794
Моята пратка със слънцезащитите е на митницата. Никога не съм се радвала на митн. известие до сега, но в дадената ситуация съм повече от щастлива. Силно се надявам и другите ми неща да пристигнат благополучно. Междувременно останах само с един серум с охлюв и понеже  и синът ми го ползва в пристъп на паника изстисках една от жълтите плетени маски на Неоген в празно шишенце и сега си имам нов любим серум. Не знам обаче дали така върши работа "серума" след като е предвиден за шийт маска.

# 332
  • Мнения: 1 370
Не знам обаче дали така върши работа "серума" след като е предвиден за шийт маска.
Върши работа, нали така го нанасяме, когато има останал допълнително в пакета.

# 333
  • Мнения: 13 274
Любимата ми тема, в която имаше от всичко, вече не е така посещавана.

Изработих си рутина по време на карантина.
Сутрин:
- измиване, след това 5-10   минути усвоява различни масажни техники пред лаптопа.
- пак измиване само с вода
- размисъл и чудене, витамин с ли, нещо с пептиди ли да бъде, само да хидратирам ли или това, което е на свършване, че да свърша нещо, за да отворя нова:joy:
- решавам докато се чудя да сложа по един пач на всяка бръчица.
-  сещам се, че в момента пестя от слънцезащита, бб крем и друга подобна козметика, да се радвам ли да плача ли, преглеждам резервите и се успокоявам.
- изтече времето за пачовете и решавам да си доставя удоволствие с отваряне на нов серум.

# 334
  • Мнения: 2 323
Момичета, за този двойник какво ще кажете?

И откъде имам най-голям шанс да го получа? Тук цената му е бая завишена.

# 335
  • Мнения: 1 370
Момичета, за този двойник какво ще кажете?

И откъде имам най-голям шанс да го получа? Тук цената му е бая завишена.
На този етап от ибей само. Джолсе са спрели поръчките до България, а от йесстайл всичко отива на митница. За този серум чувам за първи път, обикновено като двойник на EL водят MISSHA Time Revolution Night Repair Ampoule. Можеш да срваниш състава на двете в skincarisma, ако искаш.

# 336
  • Мнения: 549
Момичета, слънцезащитата ми на Klairs е на превършване, и искам да си взема от Ebay, но се чудя дали въобще ще пристигне нещо до мен... Някоя от вас правела ли е поръчки тези дни?

# 337
  • Мнения: 1 370
Момичета, слънцезащитата ми на Klairs е на превършване, и искам да си взема от Ebay, но се чудя дали въобще ще пристигне нещо до мен... Някоя от вас правела ли е поръчки тези дни?
Аз чакам три, пуснати преди епидемията, и ги очаквам между 30.03-15.04. Ще пиша като дойдат, ако изобщо дойдат.

Ти за коя слънцезащита на Klairs говориш? Дай един отзив, моля те!

# 338
  • Бургас
  • Мнения: 794
Аз направих вчера две нови, но от поръчаните в края на февруари, началото на март, още нищо не е дошло. За една маска ми върнаха парите и започвма да мисля, че май така ще стане и с другите. Освен това много от сигурните продавачи въобще не доставят вече до България.

# 339
  • Мнения: 549
Момичета, слънцезащитата ми на Klairs е на превършване, и искам да си взема от Ebay, но се чудя дали въобще ще пристигне нещо до мен... Някоя от вас правела ли е поръчки тези дни?
Аз чакам три, пуснати преди епидемията, и ги очаквам между 30.03-15.04. Ще пиша като дойдат, ако изобщо дойдат.

Ти за коя слънцезащита на Klairs говориш? Дай един отзив, моля те!
Ето тази
https://www.klairscosmetics.com/klairs-products/soft-airy-uv-essence-spf-50-pa/
Аз съм с комбинирана кожа, но лятото се омазнява повече. Има много лека текстура, попива бързо, не оставя мазен филм и не ми запушва порите. Използвах я лятото и съм много доволна.

# 340
  • Мнения: 86
Reddish Brown, Jolse са спрели поръчките за момента, заради извънредното положение, или изобщо? Логнах се и се разтърсих, но не мога да намеря никаква допълнителна информация по въпроса Sad

# 341
  • Мнения: 1 370
Reddish Brown, Jolse са спрели поръчките за момента, заради извънредното положение, или изобщо? Логнах се и се разтърсих, но не мога да намеря никаква допълнителна информация по въпроса Sad
Вероятно, заради извънредното положение. В ибей профила им има списък на държавите, до които не доставят, цяла Европа е там.

# 342
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Никъде не го намерих тоя списък, а им разцъках целия профил. Grinning

# 343
  • Мнения: 1 370
Никъде не го намерих тоя списък, а им разцъках целия профил. Grinning
Зари, и аз сега не мога да го намеря, но изглежда са си възобновили доставките до България.

# 344
  • Мнения: 338
В ибей профила им има списък на държавите, до които не доставят, цяла Европа е там.
В петък пуснах поръчка до Англия от ebay и днес е изпратена. В jolse също има безплатна доставка до Англия. Просто са удължили срока за доставка.

Общи условия

Активация на акаунт